Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DMY&AMZ SHOP S.R.L.

DMY&AMZ SHOP S.R.L.

CUI 43265281 · SRL· Municipiul Târgu Jiu

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

DMY&AMZ SHOP S.R.L. are sediul în Municipiul Târgu Jiu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-99,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 66 lei, față de 101,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-14,3 K%

Marja netă calculată este -14,3 K% în 2025, față de -2,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+48,5%

Datoriile raportate sunt 29,1 K lei în 2025, față de 19,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202566 lei-99,9% față de anul anterior2020: 1682021: 148.3082022: 238.4812023: 137.7072024: 101.8322025: 66
Rezultat net 2025-9,5 K lei-223,5% față de anul anterior2020: -2.4152021: 02022: 02023: -6.8322024: -2.9262025: -9.466
Angajați 20250-100% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 0
Capitaluri proprii 20258,7 K lei-52,2% față de anul anterior2020: -2.2152021: 5.3122022: 27.8892023: 21.0572024: 18.1312025: 8.665
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0119 K238 K2020: 168 lei16820202021: 148,3 K lei148,3 K20212022: 238,5 K lei238,5 K20222023: 137,7 K lei137,7 K20232024: 101,8 K lei101,8 K20242025: 66 lei662025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-14.342,4%-7.170,7%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=23322020: -1.437,5%-1.437,5%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: -5%-5%20232024: -2,9%-2,9%20242025: -14.342,4%-14.342,4%2025

Cifra de afaceri: -99,9% față de anul anterior. Marja netă: -14.342,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii8,7 K lei-52,2% față de anul anterior
Datorii29,1 K lei+48,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri137,7 K lei101,8 K lei66 lei-99,9% față de anul anterior
Rezultat net-6,8 K lei-2,9 K lei-9,5 K lei-223,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii21,1 K lei18,1 K lei8,7 K lei-52,2% față de anul anterior
Datorii8,8 K lei19,6 K lei29,1 K lei+48,5% față de anul anterior
Creanțe13,2 K lei8,1 K lei8,2 K lei+0,8% față de anul anterior
Angajați110-100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-14.342,4%0%n=2.332-2,9%0%n=2.736
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-109,2%0%n=2.090-16,1%0%n=2.408
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,3×1,03×n=2.7221,92×1,06×n=3.241
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36044.727,27 zile8,95 zilen=2.12828,76 zile6,64 zilen=2.410
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360111.938,18 zile45,39 zilen=2.26372,6 zile44,44 zilen=2.643
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—500.728 lein=1.901101.832 lei443.156 lein=2.187

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
66
Rezultat net
-9.466
Angajați
0
Datorii
29.131
Active imobilizate
—
Active circulante
37.796
Capitaluri proprii
8.665
Venituri totale
66
Cheltuieli totale
9.532
Stocuri
20.522
Creanțe
8.200
Casă și conturi la bănci
9.074
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
101.832
Rezultat net
-2.926
Angajați
1
Datorii
19.613
Active imobilizate
—
Active circulante
37.744
Capitaluri proprii
18.131
Venituri totale
110.071
Cheltuieli totale
112.008
Stocuri
20.536
Creanțe
8.134
Casă și conturi la bănci
9.074
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
137.707
Rezultat net
-6.832
Angajați
1
Datorii
8.814
Active imobilizate
—
Active circulante
29.871
Capitaluri proprii
21.057
Venituri totale
99.422
Cheltuieli totale
105.418
Stocuri
11.806
Creanțe
13.161
Casă și conturi la bănci
4.904
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
238.481
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
1.400
Active imobilizate
—
Active circulante
29.289
Capitaluri proprii
27.889
Venituri totale
134.064
Cheltuieli totale
107.934
Stocuri
12.560
Creanțe
5.533
Casă și conturi la bănci
11.196
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
148.308
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
10.173
Active imobilizate
—
Active circulante
15.485
Capitaluri proprii
5.312
Venituri totale
107.925
Cheltuieli totale
97.160
Stocuri
6.821
Creanțe
5.722
Casă și conturi la bănci
2.942
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
168
Rezultat net
-2.415
Angajați
—
Datorii
4.302
Active imobilizate
—
Active circulante
2.087
Capitaluri proprii
-2.215
Venituri totale
50
Cheltuieli totale
2.463
Stocuri
—
Creanțe
1.940
Casă și conturi la bănci
147
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-10-30 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43265281
Număr de înregistrare
J18/904/2020
Înmatriculare
30 octombrie 2020
EUID
ROONRC.J18/904/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
ALEXANDRU IOAN CUZA 21 21 Municipiul Târgu Jiu Gorj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. ALEXANDRU IOAN CUZA 21 Târgu Jiu GORJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
30 octombrie 2020
Înregistrare fiscală
14 aprilie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
AMZA FLORIAN-ROBERT

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DMY&AMZ SHOP S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 30.10.2020
Înregistrare fiscală
30 octombrie 2020
Număr registrul comerțului
J18/904/2020
Cod CAEN
4742
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.21, BL.21, SC.1, ET.3, AP.13
Strada sediului
Str. Alexandru Ioan Cuza
Numărul sediului
21
Localitatea sediului
Mun. Târgu Jiu
Județul sediului
GORJ
Strada domiciliului fiscal
Str. Alexandru Ioan Cuza
Numărul domiciliului fiscal
21
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Târgu Jiu
Județul domiciliului fiscal
GORJ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 octombrie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 4743 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate

CAEN 4754 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 9512 Rev. 2Repararea echipamentelor de comunicații

CAEN 9521 Rev. 2Repararea aparatelor electronice de uz casnic

CAEN 9522 Rev. 2Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GorjMunicipiul Târgu JiuCAEN 4711
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI