Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DRAGAOO BEST INSTAL S.R.L.

DRAGAOO BEST INSTAL S.R.L.

CUI 45020229 · SRL· Oraş Breaza

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

DRAGAOO BEST INSTAL S.R.L. are sediul în Oraş Breaza. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+33,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 349,5 K lei, față de 261,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut19,6%

Marja netă calculată este 19,6% în 2025, față de 6,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+1.153,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025349,5 K lei+33,8% față de anul anterior2021: 89.6462022: 286.4472023: 240.1572024: 261.2012025: 349.458
Rezultat net 202568,4 K lei+314,3% față de anul anterior2021: 85.8732022: 5.1082023: -87.4752024: 16.5172025: 68.431
Angajați 20254+100% față de anul anterior2021: 12022: 32023: 32024: 22025: 4
Capitaluri proprii 202588,7 K lei+342,8% față de anul anterior2021: 85.8732022: 90.9812023: 3.5062024: 20.0232025: 88.654
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0175 K349 K2021: 89,6 K lei89,6 K20212022: 286,4 K lei286,4 K20222023: 240,2 K lei240,2 K20232024: 261,2 K lei261,2 K20242025: 349,5 K lei349,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-36,4%29,7%95,8%Mediana sectorului (2025): 10,6% · n=79592021: 95,8%95,8%20212022: 1,8%1,8%20222023: -36,4%-36,4%20232024: 6,3%6,3%20242025: 19,6%19,6%2025

Cifra de afaceri: +33,8% față de anul anterior. Marja netă: 19,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii88,7 K lei+342,8% față de anul anterior
Datorii23,3 K lei+140,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri240,2 K lei261,2 K lei349,5 K lei+33,8% față de anul anterior
Rezultat net-87,5 K lei16,5 K lei68,4 K lei+314,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii3,5 K lei20 K lei88,7 K lei+342,8% față de anul anterior
Datorii29,3 K lei9,7 K lei23,3 K lei+140,9% față de anul anterior
Creanțe1,5 K lei4 K lei50,4 K lei+1.153,7% față de anul anterior
Angajați324+100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri19,6%10,6%n=7.9596,3%8,5%n=8.145
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive77,2%49,8%n=6.87382,5%36,6%n=6.922
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii4,8×1,3×n=9.1693,07×1,42×n=9.294
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36051,94 zile60,42 zilen=7.2515,54 zile57,1 zilen=7.310
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați87.365 lei164.761 lein=6.316130.601 lei144.651 lein=6.671

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
349.458
Rezultat net
68.431
Angajați
4
Datorii
23.333
Active imobilizate
—
Active circulante
111.987
Capitaluri proprii
88.654
Venituri totale
349.458
Cheltuieli totale
275.893
Stocuri
—
Creanțe
50.423
Casă și conturi la bănci
61.564
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
261.201
Rezultat net
16.517
Angajați
2
Datorii
9.684
Active imobilizate
—
Active circulante
29.707
Capitaluri proprii
20.023
Venituri totale
261.201
Cheltuieli totale
242.124
Stocuri
—
Creanțe
4.022
Casă și conturi la bănci
25.685
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
240.157
Rezultat net
-87.475
Angajați
3
Datorii
29.297
Active imobilizate
26.417
Active circulante
6.386
Capitaluri proprii
3.506
Venituri totale
240.157
Cheltuieli totale
325.431
Stocuri
—
Creanțe
1.524
Casă și conturi la bănci
4.862
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
286.447
Rezultat net
5.108
Angajați
3
Datorii
10.365
Active imobilizate
52.835
Active circulante
39.016
Capitaluri proprii
90.981
Venituri totale
286.447
Cheltuieli totale
278.674
Stocuri
21.134
Creanțe
13.756
Casă și conturi la bănci
4.126
Cheltuieli în avans
17.075
Venituri în avans
7.580
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
89.646
Rezultat net
85.873
Angajați
1
Datorii
3.773
Active imobilizate
—
Active circulante
89.646
Capitaluri proprii
85.873
Venituri totale
89.646
Cheltuieli totale
3.068
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
89.646
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-10-07 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45020229
Număr de înregistrare
J29/2470/2021
Înmatriculare
7 octombrie 2021
EUID
ROONRC.J29/2470/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
LILIACULUI 13 17 Oraş Breaza Prahova · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Fundătura LILIACULUI 13 Oraş Breaza PRAHOVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 octombrie 2021
Înregistrare fiscală
31 martie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DRĂGOI DANIEL FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DRAGAOO BEST INSTAL S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.10.2021
Înregistrare fiscală
7 octombrie 2021
Număr registrul comerțului
J29/2470/2021
Cod CAEN
4322
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, FDT. LILIACULUI, NR.13, BL.17, SC.A, ET.4, AP.18
Cod poștal fiscal
105400
Strada sediului
Fdt. Liliacului
Numărul sediului
13
Localitatea sediului
Orş. Breaza
Județul sediului
PRAHOVA
Codul poștal al sediului
105400
Strada domiciliului fiscal
Fdt. Liliacului
Numărul domiciliului fiscal
13
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Breaza
Județul domiciliului fiscal
PRAHOVA
Cod poștal domiciliu fiscal
105400

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

18 activități autorizate

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4789 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 2Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7732 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 8211 Rev. 2Activități combinate de secretariat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul PrahovaOraş BreazaCAEN 4322
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI