Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DYNATECH SRL

DYNATECH SRL

CUI 24671283 · SRL· Sat Vlădiceasca, Comuna Snagov· Activități de jocuri de noroc și pariuri

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

DYNATECH SRL are sediul în Sat Vlădiceasca, Comuna Snagov și raportează activitatea activități de jocuri de noroc și pariuri. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile sunt neschimbate0%

Datoriile raportate sunt 240 lei în 2024, față de 240 lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024—Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net 2024-5,2 K leiTrecere pe pierdere2020: -12.8912021: -12.6012022: 154.7352023: 6.7402024: -5.150
Angajați 2024—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 20246,8 K lei-43,2% față de anul anterior2020: -1.298.0132021: -1.310.6132022: 5.1922023: 11.9322024: 6.782
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate

Nu există valori pentru cifra de afaceri.

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202311,9 K lei
20246,8 K lei

Datorii raportate

2023240 lei
2024240 lei

Disponibilități bănești

2023182 lei
2024182 lei

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri———Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net154,7 K lei6,7 K lei-5,2 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii5,2 K lei11,9 K lei6,8 K lei-43,2% față de anul anterior
Datorii7 K lei240 lei240 leiNeschimbat față de anul anterior
Creanțe12 K lei12 K lei6,8 K lei-43% față de anul anterior
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Rezultat / capitaluri proprii-75,9%56,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 0% (n=153) · 2023: 14,4% (n=201)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Active circulante / datorii totale29,26×50,72×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 0,83× (n=262) · 2023: 0,92× (n=314)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-5.150
Angajați
—
Datorii
240
Active imobilizate
—
Active circulante
7.022
Capitaluri proprii
6.782
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
5.150
Stocuri
—
Creanțe
6.840
Casă și conturi la bănci
182
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
6.740
Angajați
—
Datorii
240
Active imobilizate
—
Active circulante
12.172
Capitaluri proprii
11.932
Venituri totale
6.746
Cheltuieli totale
6
Stocuri
—
Creanțe
11.990
Casă și conturi la bănci
182
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
154.735
Angajați
—
Datorii
6.980
Active imobilizate
—
Active circulante
12.172
Capitaluri proprii
5.192
Venituri totale
224.876
Cheltuieli totale
63.395
Stocuri
—
Creanțe
11.990
Casă și conturi la bănci
182
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-12.601
Angajați
—
Datorii
1.860.336
Active imobilizate
20.358
Active circulante
526.695
Capitaluri proprii
-1.310.613
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
12.601
Stocuri
—
Creanțe
526.644
Casă și conturi la bănci
51
Cheltuieli în avans
2.670
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-12.891
Angajați
—
Datorii
1.847.735
Active imobilizate
20.358
Active circulante
526.694
Capitaluri proprii
-1.298.013
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
12.891
Stocuri
—
Creanțe
526.644
Casă și conturi la bănci
50
Cheltuieli în avans
2.670
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
24671283
Număr de înregistrare
J2008003363234
Înmatriculare
29 octombrie 2008
EUID
ROONRC.J2008003363234
Formă juridică
SRL
Sediu social
Şos. VLĂDICEASCA 84 Sat Vlădiceasca, Comuna Snagov Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DRAGIC SACHA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DYNATECH SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 05.12.2025
Înregistrare fiscală
29 octombrie 2008
Număr registrul comerțului
J2008003363234
Cod CAEN
4619
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Contact și adrese

Telefon
0318220225 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT VLĂDICEASCA COM. SNAGOV, ŞOS. VLĂDICEASCA, NR.84, AP.CAMERA 2
Cod poștal fiscal
77168
Strada sediului
Şos. Vlădiceasca
Numărul sediului
84
Localitatea sediului
Sat Vlădiceasca Com. Snagov
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77168
Strada domiciliului fiscal
Şos. Vlădiceasca
Numărul domiciliului fiscal
84
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Vlădiceasca Com. Snagov
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77168

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
31 octombrie 2008
TVA până la
31 iulie 2021
Anulare operată la
20 septembrie 2021
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 ianuarie 2016
Actualizare TVA la încasare
6 noiembrie 2015
Publicare TVA la încasare
7 noiembrie 2015
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovSat Vlădiceasca, Comuna SnagovȘoseaua VlădiceascaCAEN 9200
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI