Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ECO CLEAN VICTORIA CONCEPT S.R.L.

ECO CLEAN VICTORIA CONCEPT S.R.L.

CUI 40132043 · SRL· Municipiul Brad

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

ECO CLEAN VICTORIA CONCEPT S.R.L. are sediul în Municipiul Brad. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+13,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 168 K lei, față de 148,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut67,2%

Marja netă calculată este 67,2% în 2025, față de 3,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-79,3%

Datoriile raportate sunt 13,7 K lei în 2025, față de 66,3 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025168 K lei+13,3% față de anul anterior2020: 36.6752021: 211.1152022: 240.8052023: 188.5752024: 148.2652025: 167.963
Rezultat net 2025112,8 K lei+1.868,4% față de anul anterior2020: 1.1952021: 68.8312022: 85.8402023: 5.5152024: 5.7312025: 112.809
Angajați 20252+100% față de anul anterior2020: 42021: 42022: 52023: 42024: 12025: 2
Capitaluri proprii 2025151,1 K lei+399,3% față de anul anterior2020: 1.6352021: 70.4662022: 86.3062023: 24.5272024: 30.2582025: 151.067
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0120 K241 K2020: 36,7 K lei36,7 K20202021: 211,1 K lei211,1 K20212022: 240,8 K lei240,8 K20222023: 188,6 K lei188,6 K20232024: 148,3 K lei148,3 K20242025: 168 K lei168 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%33,6%67,2%Mediana sectorului (2025): 3% · n=97132020: 3,3%3,3%20202021: 32,6%32,6%20212022: 35,6%35,6%20222023: 2,9%2,9%20232024: 3,9%3,9%20242025: 67,2%67,2%2025

Cifra de afaceri: +13,3% față de anul anterior. Marja netă: 67,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii151,1 K lei+399,3% față de anul anterior
Datorii13,7 K lei-79,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri188,6 K lei148,3 K lei168 K lei+13,3% față de anul anterior
Rezultat net5,5 K lei5,7 K lei112,8 K lei+1.868,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii24,5 K lei30,3 K lei151,1 K lei+399,3% față de anul anterior
Datorii61,7 K lei66,3 K lei13,7 K lei-79,3% față de anul anterior
Creanțe—375 lei375 lei+0% față de anul anterior
Angajați412+100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri67,2%3%n=9.7133,9%2,4%n=14.057
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)81,7%11,2%n=8.61413,9%12,9%n=12.459
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)7,4%84,4%n=8.61430,5%80,2%n=12.459
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)53,5%36,6%n=8.61460,8%37,4%n=12.459
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)61%1,7%n=8.6042,6%1,1%n=12.450
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive74,7%22,6%n=6.80618,9%21,4%n=9.701
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii6,26×0,63×n=11.7541,28×0,66×n=16.890
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3600,8 zile28,9 zilen=8.4150,91 zile27,26 zilen=11.880
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360105,69 zile32,18 zilen=6.946102,76 zile32,55 zilen=10.012
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați83.982 lei147.451 lein=7.385148.265 lei134.420 lein=11.044

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
167.963
Rezultat net
112.809
Angajați
2
Datorii
13.721
Active imobilizate
98.899
Active circulante
85.954
Capitaluri proprii
151.067
Venituri totale
317.294
Cheltuieli totale
203.057
Stocuri
49.310
Creanțe
375
Casă și conturi la bănci
36.269
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.065
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
440
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
148.265
Rezultat net
5.731
Angajați
1
Datorii
66.344
Active imobilizate
132.094
Active circulante
85.187
Capitaluri proprii
30.258
Venituri totale
173.047
Cheltuieli totale
166.055
Stocuri
42.323
Creanțe
375
Casă și conturi la bănci
42.489
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
120.679
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
440
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
188.575
Rezultat net
5.515
Angajați
4
Datorii
61.711
Active imobilizate
165.288
Active circulante
41.629
Capitaluri proprii
24.527
Venituri totale
224.575
Cheltuieli totale
217.457
Stocuri
39.724
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
1.905
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
120.679
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
440
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
240.805
Rezultat net
85.840
Angajați
5
Datorii
98.588
Active imobilizate
191.644
Active circulante
113.929
Capitaluri proprii
86.306
Venituri totale
363.976
Cheltuieli totale
276.089
Stocuri
14.405
Creanțe
72.295
Casă și conturi la bănci
27.229
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
120.679
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
440
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
211.115
Rezultat net
68.831
Angajați
4
Datorii
40.262
Active imobilizate
224.840
Active circulante
52.488
Capitaluri proprii
70.466
Venituri totale
337.994
Cheltuieli totale
267.304
Stocuri
8.537
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
43.951
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
166.600
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
440
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
36.675
Rezultat net
1.195
Angajați
4
Datorii
504.175
Active imobilizate
258.033
Active circulante
222.505
Capitaluri proprii
1.635
Venituri totale
45.655
Cheltuieli totale
44.093
Stocuri
22.656
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
199.849
Cheltuieli în avans
25.272
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
440
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-12-14 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40132043
Număr de înregistrare
J20/1711/2018
Înmatriculare
17 decembrie 2018
EUID
ROONRC.J20/1711/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
AVRAM IANCU 43 Municipiul Brad Hunedoara · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. AVRAM IANCU Brad HUNEDOARA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
14 decembrie 2018
Înregistrare fiscală
7 septembrie 2020
Telefon
0742986728 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MAERESCU CARMEN-MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ECO CLEAN VICTORIA CONCEPT S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 14.12.2018
Înregistrare fiscală
9 noiembrie 2018
Număr registrul comerțului
J20/1711/2018
Cod CAEN
4520
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Brad

Contact și adrese

Telefon
0742986728 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. HUNEDOARA, MUN. BRAD, STR. AVRAM IANCU, BL.43, SC.B, AP.38
Cod poștal fiscal
335200
Strada sediului
Str. Avram Iancu
Localitatea sediului
Mun. Brad
Județul sediului
HUNEDOARA
Codul poștal al sediului
335200
Strada domiciliului fiscal
Str. Avram Iancu
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Brad
Județul domiciliului fiscal
HUNEDOARA
Cod poștal domiciliu fiscal
335200

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul HunedoaraMunicipiul BradCAEN 4520
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI