Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ECO WASTE RECYCLING S.R.L.

ECO WASTE RECYCLING S.R.L.

CUI 38324071 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

ECO WASTE RECYCLING S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-89,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 40,9 K lei, față de 378,4 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-99%

Marja netă calculată este -99% în 2025, față de 77,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+85,6%

Datoriile raportate sunt 42 K lei în 2025, față de 22,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
36/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202540,9 K lei-89,2% față de anul anterior2022: 50.6452023: 1.5412024: 378.3852025: 40.878
Rezultat net 2025-40,5 K lei-113,7% față de anul anterior2020: -14.1442022: 39.3572023: -1.3872024: 294.7782025: -40.477
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-33,2 K lei-111,1% față de anul anterior2020: 23.5072022: 39.6192023: 5.8622024: 300.6402025: -33.228
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0189 K378 K—20202022: 50,6 K lei50,6 K20222023: 1,5 K lei1,5 K20232024: 378,4 K lei378,4 K20242025: 40,9 K lei40,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-99%-10,6%77,9%20202022: 77,7%77,7%20222023: -90%-90%20232024: 77,9%77,9%20242025: -99%-99%2025

Cifra de afaceri: -89,2% față de anul anterior. Marja netă: -99%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-33,2 K lei-111,1% față de anul anterior
Datorii42 K lei+85,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,5 K lei378,4 K lei40,9 K lei-89,2% față de anul anterior
Rezultat net-1,4 K lei294,8 K lei-40,5 K lei-113,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii5,9 K lei300,6 K lei-33,2 K lei-111,1% față de anul anterior
Datorii2,4 K lei22,6 K lei42 K lei+85,6% față de anul anterior
Creanțe3,9 K lei317,1 K lei7,6 K lei-97,6% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-99%—77,9%10,4%n=29
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive——98,1%26,3%n=21
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,21×0,45×n=3114,3×0,53×n=46
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36067,33 zile—301,65 zile141,9 zilen=29
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați40.878 lei—378.385 lei165.608 lein=22

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
40.878
Rezultat net
-40.477
Angajați
1
Datorii
41.963
Active imobilizate
—
Active circulante
8.735
Capitaluri proprii
-33.228
Venituri totale
40.878
Cheltuieli totale
80.946
Stocuri
—
Creanțe
7.645
Casă și conturi la bănci
1.090
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
378.385
Rezultat net
294.778
Angajați
1
Datorii
22.609
Active imobilizate
—
Active circulante
323.249
Capitaluri proprii
300.640
Venituri totale
378.385
Cheltuieli totale
78.067
Stocuri
—
Creanțe
317.051
Casă și conturi la bănci
6.198
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.541
Rezultat net
-1.387
Angajați
1
Datorii
2.405
Active imobilizate
—
Active circulante
8.267
Capitaluri proprii
5.862
Venituri totale
1.541
Cheltuieli totale
2.928
Stocuri
—
Creanțe
3.873
Casă și conturi la bănci
4.394
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
50.645
Rezultat net
39.357
Angajați
1
Datorii
30.221
Active imobilizate
—
Active circulante
69.840
Capitaluri proprii
39.619
Venituri totale
50.645
Cheltuieli totale
10.779
Stocuri
—
Creanțe
64.962
Casă și conturi la bănci
4.878
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-14.144
Angajați
—
Datorii
2.873
Active imobilizate
—
Active circulante
26.380
Capitaluri proprii
23.507
Venituri totale
19.800
Cheltuieli totale
33.350
Stocuri
—
Creanțe
25.387
Casă și conturi la bănci
993
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
220
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

36/ 100Atenție moderată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 89% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 89% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-03-25 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38324071
Număr de înregistrare
J2017017085409
Înmatriculare
9 octombrie 2017
EUID
ROONRC.J2017017085409
Formă juridică
SRL
Sediu social
BASARABIA 256G Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld BASARABIA 256G Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
25 martie 2025
Înregistrare fiscală
16 aprilie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
STOICESCU LAURA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ECO WASTE RECYCLING S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 25.03.2025
Înregistrare fiscală
9 octombrie 2017
Număr registrul comerțului
J2017017085409
Cod CAEN
3822
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD BASARABIA, NR.256G, INDICATIV 2.2. BIROU NR. 3, ET.2
Cod poștal fiscal
30352
Strada sediului
Bld. Basarabia
Numărul sediului
256G
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
30352
Detalii sediu
Indicativ 2.2. Birou nr. 3
Strada domiciliului fiscal
Bld. Basarabia
Numărul domiciliului fiscal
256G
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
30352
Detalii domiciliu fiscal
Indicativ 2.2. Birou nr. 3

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 2024
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 noiembrie 2024
Actualizare TVA la încasare
9 octombrie 2024
Publicare TVA la încasare
10 octombrie 2024
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

26 activități autorizate

CAEN 3700 Rev. 3Colectarea și epurarea apelor uzate

CAEN 3811 Rev. 3Colectarea deșeurilor nepericuloase

CAEN 3812 Rev. 3Colectarea deșeurilor periculoase

CAEN 3821 Rev. 3Recuperarea materialelor reciclabile

CAEN 3822 Rev. 3Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)

CAEN 3823 Rev. 3Alte activități de tratare a deșeurilor

CAEN 3831 Rev. 3Incinerarea deșeurilor fără producție de energie

CAEN 3832 Rev. 3Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri

CAEN 3833 Rev. 3Alte activități de eliminare a deșeurilor

CAEN 3900 Rev. 3Activități și servicii de decontaminare

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4687 Rev. 3Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 3822
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI