Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ECOLUTION SRL

ECOLUTION SRL

CUI 13830812 · SRL· Municipiul Iaşi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

ECOLUTION SRL are sediul în Municipiul Iaşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,3 mil. leiFără an comparabil2020: 10.257.4162022: 2.315.3692023: 2.189.1702024: 1.030.5162025: 2.304.473
Rezultat net 202541 K leiFără an comparabil2020: 176.9622022: 73.6682023: 21.9842024: 19.2782025: 41.031
Angajați 202511Fără an comparabil2020: 212022: 152023: 172024: 152025: 11
Capitaluri proprii 2025756,6 K leiFără an comparabil2020: 1.047.2832022: 716.2402023: 696.2882024: 715.5662025: 756.597
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate05 mil.10 mil.2020: 10,3 mil. lei10,3 mil.20202022: 2,3 mil. lei2,3 mil.20222023: 2,2 mil. lei2,2 mil.20232024: 1 mil. lei1 mil.20242025: 2,3 mil. lei2,3 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%3,2%6,4%2020: 1,7%1,7%20202022: 3,2%3,2%20222023: 1%1%20232024: 1,9%1,9%20242025: 1,8%1,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 6,4% · n=1.837

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2025756,6 K lei

Datorii raportate

202512,9 mil. lei

Disponibilități bănești

2025252,9 K lei

Capital de lucru net

2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,2 mil. lei1 mil. lei2,3 mil. leiFără an comparabil
Rezultat net22 K lei19,3 K lei41 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii696,3 K lei715,6 K lei756,6 K leiFără an comparabil
Datorii8,2 mil. lei9,5 mil. lei12,9 mil. leiFără an comparabil
Creanțe1,7 mil. lei1,7 mil. lei3,3 mil. leiFără an comparabil
Angajați171511Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2025

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator2025
Marjă netă1,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=1.837)

Rezultat / active (A+B)0,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,7% (n=1.894)

Rezultat / capitaluri proprii5,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 20,9% (n=1.759)

Vânzări per angajat209.498 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 348.027 lei (n=1.710)

Capital și îndatorare

Indicator2025
Capitaluri proprii / active (A+B)5,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32,7% (n=1.894)

Datorii / active (A+B)94,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,2% (n=1.894)

Ponderea activelor imobilizate7,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 25,1% (n=1.894)

Active circulante / datorii totale0,98×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,06× (n=2.249)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator2025
Creanțe în zile de vânzări517,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 98,3 zile (n=1.791)

Stocuri în zile de vânzări1.426,1 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 34,7 zile (n=1.527)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.304.473
Rezultat net
41.031
Angajați
11
Datorii
12.905.762
Active imobilizate
964.696
Active circulante
12.695.117
Capitaluri proprii
756.597
Venituri totale
2.966.340
Cheltuieli totale
2.919.110
Stocuri
9.128.809
Creanțe
3.313.455
Casă și conturi la bănci
252.853
Cheltuieli în avans
2.546
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
451.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.030.516
Rezultat net
19.278
Angajați
15
Datorii
9.548.643
Active imobilizate
311.166
Active circulante
9.897.272
Capitaluri proprii
715.566
Venituri totale
2.534.911
Cheltuieli totale
2.507.188
Stocuri
8.111.539
Creanțe
1.674.829
Casă și conturi la bănci
110.904
Cheltuieli în avans
55.771
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
451.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.189.170
Rezultat net
21.984
Angajați
17
Datorii
8.232.654
Active imobilizate
500.368
Active circulante
8.378.135
Capitaluri proprii
696.288
Venituri totale
2.557.487
Cheltuieli totale
2.491.007
Stocuri
6.570.553
Creanțe
1.675.290
Casă și conturi la bănci
132.292
Cheltuieli în avans
50.439
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
451.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.315.369
Rezultat net
73.668
Angajați
15
Datorii
7.967.961
Active imobilizate
902.529
Active circulante
7.766.547
Capitaluri proprii
716.240
Venituri totale
2.479.491
Cheltuieli totale
2.383.528
Stocuri
5.900.439
Creanțe
1.848.450
Casă și conturi la bănci
17.658
Cheltuieli în avans
15.125
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
451.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.257.416
Rezultat net
176.962
Angajați
21
Datorii
6.296.515
Active imobilizate
1.258.916
Active circulante
6.068.895
Capitaluri proprii
1.047.283
Venituri totale
11.632.274
Cheltuieli totale
11.423.479
Stocuri
4.617.210
Creanțe
1.063.289
Casă și conturi la bănci
388.396
Cheltuieli în avans
15.987
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
451.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2019-12-13; reactivare la 2019-12-13. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2019-12-13

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2019-12-13; reactivare la 2019-12-13. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2019-12-13
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2001-04-04 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-01–2026-10-02 · verificat 2026-10-02.

Dosar 1731/99/2025/a22025-07-23 · Tribunalul IASI · Creditor

contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar · Fond

2 termene · ultima soluție: 242 NCPC/155-1 CPC

2026-04-08 · 09:00

242 NCPC/155-1 CPC

Având în vedere că, deşi i s-a pus în vedere contestatoarei să precizeze obiectul contesta?iei, aceasta nu s-a conformat dispozi?iilor instanţei, în temeiul disp. art. 242 NCPC suspendă judecata.

Document: incheiereSuspendare · 2026-04-08

2025-12-03 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la data de 08.04.2026, pentru continuarea procedurii

Document: incheieredesedinta · 2025-12-03

Dosar 1731/99/2025/a12025-07-11 · Tribunalul IASI · Creditor

contestaţie creanţe tabel preliminar de creanţe publ.BPI nr.15471/04.07.2025 · Fond

4 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-04-14 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-09-30 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la 14.04.2027 pentru când pune în vedere practicianului în insolvenţă să depună la dosar punct de vedere cu privire la contesta?iile formulate de First Bank SA, Linox Tehnic SRL.

Document: incheieredesedinta · 2026-09-30

2026-04-08 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la 30.09.2026 pentru când se va cita contestatoarea BT cu men?iunea de a achita taxa de timbru în cuantum de 200 lei aferentă contesta?iei formulată.

Document: incheieredesedinta · 2026-04-08

2025-12-03 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la 08.04.2026 pentru a se solicita un punct de vedere lichidatorului judiciar.

Document: incheieredesedinta · 2025-12-03

Dosar 1731/99/20252025-03-31 · Tribunalul IASI · Creditor

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · Fond

5 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-04-14 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-09-30 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la data de 14.04.2027 pentru soluţionarea definitivă a dosarului asociat a1

Document: incheieredesedinta · 2026-09-30

2026-03-25 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la data de 30.09.2026, pentru continuarea procedurii

Document: incheieredesedinta · 2026-03-25

2025-11-05 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la data de 25.03.2026, pentru soluţionarea definitivă a dosarului asociat a1

Document: incheieredesedinta · 2025-11-05

2025-04-30 · 09:00

Amână cauza

Admite cererea formulată de debitoarea L E C SRL, precum şi cererile formulate de către reprezentanţii creditorilor F BSA, M G M SRL, R SRL respectiv E SRL prin care s-a solicitat deschiderea procedurii generale a insolvenţei debitorului. În temeiul art. 71 din Legea nr.85/2014, Dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei împotriva debitoarei L E C SRL În temeiul art. 73 din Legea nr. 85/2014, numeşte în calitate de administrator judiciar provizoriu pe CII P V, până la confirmarea ori, după caz, înlocuirea sa de către adunarea creditorilor în condiţiile art. 57 din lege. Fixează onorariu administratorului judiciar provizoriu de 1000 lei/lunar. În temeiul art. 99 din Legea nr.85/2014 dispune notificarea deschiderii procedurii tuturor creditorilor, debitorului şi oficiului registrului comerţului, conform prevederilor Codului de procedură civilă şi publicarea notificării, pe cheltuiala averii debitorului, într-un ziar de largă circulaţie şi în Buletinul procedurilor de insolvenţă. Pune în vedere debitorului să predea până la data de 12.05.2025 actele prevăzute de art. 67 din lege administratorului judiciar. Fixează termenul limită pentru depunerea cererilor de creanţe la 13.06.2025. Fixează termenul limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea şi publicarea tabelului preliminar al creanţelor la 03.07.2025. Contestaţiile la tabel vor fi depuse la Tribunal în termen de 7 zile de la publicarea in Buletinul procedurilor in Insolvenţă a tabelului preliminar. Fixează termenul pentru verificarea definitivării tabelului de creanţe la data de 05.11.2025. Fixează data primei şedinţe a adunării creditorilor in locaţia ce va fi stabilita de administratorul judiciar şi dispune convocarea creditorilor debitorului pentru alegerea comitetului creditorilor, desemnarea preşedintelui acestuia, confirmarea sau înlocuirea administratorului judiciar desemnat provizoriu şi stabilirea remuneraţiei acestuia, precum şi a oricăror alte aspecte necesare derulării procedurii. Dispune trimiterea notificărilor către debitor, către toţi creditorii debitorului, către instanţele judecătoreşti în a căror jurisdicţie se afla sediul debitorului declarat la registrul comerţului şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, de către administratorul judiciar. Administratorul judiciar va întocmi şi va supune judecătorului-sindic până la data de 20.05.2025 un raport prin care să propună fie intrarea in faliment in procedură simplificată, fie continuarea perioadei de observaţie şi până la data de 09.06.2025 raportul asupra cauzelor şi împrejurărilor care au dus la insolvenţă, cu menţionarea persoanelor cărora le-ar fi imputabilă şi a existenţei premiselor angajării răspunderii acestora în condiţiile art. 169, precum şi celelalte situaţii incidente, iar lunar câte un raport cuprinzând descrierea modului în care şi-a îndeplinit atribuţiile, justificarea cheltuielilor efectuate cu administrarea procedurii sau a altor cheltuieli efectuate din fondurile existente în averea debitorului, precum şi măsuri concrete privind desfăşurarea procedurii precum si dovada publicării in extras in Buletinul procedurilor in insolvenţă. În temeiul art. 39 din Lege , dispune deschiderea de către debitor a unui cont bancar la o unitate bancară de pe raza municipiului Iaşi, din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii. În caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Executorie. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare . Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 30.04.2025.

Document: incheieredesedintasecreta 29/2025 · 2025-04-30

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
13830812
Număr de înregistrare
J22/351/2001
Înmatriculare
4 aprilie 2001
EUID
ROONRC.J22/351/2001
Formă juridică
SRL
Sediu social
CHIŞINĂULUI 29 Municipiul Iaşi Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Calea CHIŞINĂULUI 29 Iaşi IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 aprilie 2001
Înregistrare fiscală
16 februarie 2024
Telefon
0729300062 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RUSU VASILE HOREA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ECOLUTION SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.04.2001
Înregistrare fiscală
12 aprilie 2001
Număr registrul comerțului
J22/351/2001
Cod CAEN
4120
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Telefon
0729300062 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, CAL. CHIŞINĂULUI, NR.29, CORP C1, ET. 1, BIROURILE 20,21,22,23,24
Cod poștal fiscal
700177
Strada sediului
Cal. Chişinăului
Numărul sediului
29
Localitatea sediului
Mun. Iaşi
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
700177
Detalii sediu
Corp C1, et. 1, birourile 20,21,22,23,24
Strada domiciliului fiscal
Cal. Chişinăului
Numărul domiciliului fiscal
29
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Iaşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
700177
Detalii domiciliu fiscal
Corp C1, et. 1, birourile 20,21,22,23,24

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 mai 2001
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 iulie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 iunie 2013
Publicare TVA la încasare
28 iunie 2013
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
13 decembrie 2019
Reactivare
13 decembrie 2019
Publicarea deciziei
13 decembrie 2019

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

55 activități autorizate

CAEN 1412 Rev. 2Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru

CAEN 1413 Rev. 2Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

CAEN 1414 Rev. 2Fabricarea de articole de lenjerie de corp

CAEN 1419 Rev. 2Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.

CAEN 3299 Rev. 2Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 2Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane

CAEN 4213 Rev. 2Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 2Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4611 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

CAEN 4612 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4615 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4617 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4641 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4642 Rev. 2Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN 4643 Rev. 2Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4644 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4647 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4648 Rev. 2Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4649 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4931 Rev. 2Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători

CAEN 4932 Rev. 2Transporturi cu taxiuri

CAEN 4939 Rev. 2Alte transporturi terestre de călători n.c.a

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 2Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5221 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 5224 Rev. 2Manipulări

CAEN 5520 Rev. 2Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7732 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 7739 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul IaşiCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI