insolvență
ONRC · 2026-09-03ECVIMED SRL
insolvențăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
ECVIMED SRL are sediul în Municipiul Huşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 105 K lei, față de 197 K lei în 2024.
Bilanț 2025Marja netă calculată este -23,4% în 2025, față de 40,4% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 14,9% · n=24Cifra de afaceri: -46,7% față de anul anterior.Marjă netă -23,4% · -63,8 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 2,3 mil. lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 109,6 K lei | 197 K lei | 105 K lei | -46,7% față de anul anterior |
| Rezultat net | 79,5 K lei | 79,6 K lei | -24,5 K lei | Trecere pe pierdere |
| Capitaluri proprii | -308,3 K lei | -228,6 K lei | -332,8 K lei | Deficit de capital majorat cu 45,6% |
| Datorii | 2 mil. lei | 2,2 mil. lei | 84,6 K lei | -96,2% față de anul anterior |
| Creanțe | 34,9 K lei | 51,7 K lei | 39,2 K lei | -24,1% față de anul anterior |
| Angajați | 1 | 1 | 1 | Neschimbat față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 14,9% (n=24) · 2024: 32,5% (n=29)
Mediana sectorului: 2025: -0,8% (n=21) · 2024: 23,4% (n=20)
Mediana sectorului: — · 2024: 166.240 lei (n=22)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 46,8% (n=21) · 2024: 69,9% (n=20)
Mediana sectorului: 2025: 42,7% (n=21) · 2024: 27,4% (n=20)
Mediana sectorului: 2025: 19,8% (n=21) · 2024: 14% (n=20)
Mediana sectorului: 2025: 1,53× (n=32) · 2024: 1,01× (n=37)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 92,3 zile (n=21) · 2024: 137,1 zile (n=22)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 104.991
- Rezultat net
- -24.529
- Angajați
- 1
- Datorii
- 84.574
- Active imobilizate
- 549.338
- Active circulante
- 1.502.454
- Capitaluri proprii
- -332.782
- Venituri totale
- 222.266
- Cheltuieli totale
- 243.456
- Stocuri
- 1.440.324
- Creanțe
- 39.243
- Casă și conturi la bănci
- 22.887
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 2.300.000
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 197.042
- Rezultat net
- 79.639
- Angajați
- 1
- Datorii
- 2.224.829
- Active imobilizate
- 568.507
- Active circulante
- 1.427.708
- Capitaluri proprii
- -228.614
- Venituri totale
- 340.002
- Cheltuieli totale
- 260.363
- Stocuri
- 1.285.723
- Creanțe
- 51.710
- Casă și conturi la bănci
- 90.275
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 109.620
- Rezultat net
- 79.538
- Angajați
- 1
- Datorii
- 2.023.958
- Active imobilizate
- 571.626
- Active circulante
- 1.144.080
- Capitaluri proprii
- -308.252
- Venituri totale
- 346.046
- Cheltuieli totale
- 265.412
- Stocuri
- 1.083.320
- Creanțe
- 34.887
- Casă și conturi la bănci
- 25.873
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 103.863
- Rezultat net
- 117.186
- Angajați
- 1
- Datorii
- 1.917.588
- Active imobilizate
- 385.404
- Active circulante
- 1.144.394
- Capitaluri proprii
- -387.790
- Venituri totale
- 385.497
- Cheltuieli totale
- 267.260
- Stocuri
- 1.081.257
- Creanțe
- 61.392
- Casă și conturi la bănci
- 1.745
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 77.029
- Rezultat net
- 110.523
- Angajați
- 1
- Datorii
- 1.785.453
- Active imobilizate
- 363.686
- Active circulante
- 916.790
- Capitaluri proprii
- -504.977
- Venituri totale
- 467.878
- Cheltuieli totale
- 355.851
- Stocuri
- 859.561
- Creanțe
- 51.215
- Casă și conturi la bănci
- 6.014
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 141.318
- Rezultat net
- 96.558
- Angajați
- —
- Datorii
- 1.547.845
- Active imobilizate
- 330.426
- Active circulante
- 601.919
- Capitaluri proprii
- -615.500
- Venituri totale
- 354.845
- Cheltuieli totale
- 254.024
- Stocuri
- 506.450
- Creanțe
- 44.784
- Casă și conturi la bănci
- 50.685
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
insolvență
ONRC · 2026-09-03ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2017-10-26; reactivare la 2018-05-31. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.
ANAF · 2018-05-31171.304 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-02Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 47% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
insolvență
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2017-10-26; reactivare la 2018-05-31. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.
ANAF · 2018-05-31171.304 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-02Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 47% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2005-03-16 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-02 · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.
| Buget | Principal | Accesorii | Total | Necontestat | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|
| Buget de stat | 86.955 lei | 74.267 lei | 161.222 lei | 161.222 lei | 0 lei |
| Asigurări sociale | 7.175 lei | 27 lei | 7.202 lei | 7.202 lei | 0 lei |
| Șomaj | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Sănătate | 2.870 lei | 10 lei | 2.880 lei | 2.880 lei | 0 lei |
Observație ANAF: Insolventa
Proceduri de insolvență publicate
Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-02.
Deschisă la 11/02/2026
1 dosar de insolvență
Deschidere: 11.02.2026
Practician în insolvență: ZENIT MANAGEMENT SPRL · contact@e-insolventa.com
26 publicări în BPI
28/09/2026 · BPI 23 766 din 29/09/2026
18/09/2026 · BPI 22 842 din 18/09/2026
19/08/2026 · BPI 20 663 din 20/08/2026
16/06/2026 · BPI 17 366 din 02/07/2026
Dată act indisponibilă · BPI 17 366 din 02/07/2026
29/06/2026 · BPI 17 208 din 30/06/2026
17/06/2026 · BPI 16 346 din 19/06/2026
17/06/2026 · BPI 16 260 din 18/06/2026
11/06/2026 · BPI 15 695 din 12/06/2026
05/06/2026 · BPI 15 052 din 08/06/2026
04/06/2026 · BPI 14 825 din 04/06/2026
13/05/2026 · BPI 12 687 din 14/05/2026
13/05/2026 · BPI 12 657 din 14/05/2026
23/02/2026 · BPI 12 505 din 13/05/2026
05/05/2026 · BPI 12 160 din 11/05/2026
06/05/2026 · BPI 11 788 din 06/05/2026
29/04/2026 · BPI 11 177 din 29/04/2026
21/04/2026 · BPI 10 567 din 23/04/2026
16/04/2026 · BPI 10 074 din 17/04/2026
23/03/2026 · BPI 8 130 din 26/03/2026
05/03/2026 · BPI 6 152 din 06/03/2026
13/02/2026 · BPI 4 685 din 20/02/2026
13/02/2026 · BPI 4 544 din 19/02/2026
11/02/2026 · BPI 4 387 din 18/02/2026
10/02/2026 · BPI 4 387 din 18/02/2026
11/02/2026 · BPI 4 387 din 18/02/2026
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
4 dosare cu nume identic · 2021-10-04–2026-10-05 · verificat 2026-10-05.
deschiderea procedurii la cererea debitorului · Apel
2 termene · ultima soluție: Nefondat
Nefondat
Respinge excepţia lipsei de interes în formularea apelului, invocată de administratorul judiciar SOLVENS SPRL. Respinge apelul formulat de debitoarea ECVIMED SRL împotriva încheierii nr. 5/F/2026 din 11 februarie 2026, pronunţată de Tribunalul Vaslui, Secţia civilă. Definitivă. Pronunţată azi, 16 iunie 2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de grefa instanţei.
Document: _Hotarare 603/2026 · 2026-06-16
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 16.06.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 08.06.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-08
deschiderea procedurii la cererea debitorului cerere de apel împ.încheierii intermediare · Fond
deschiderea procedurii la cererea debitorului continuare procedură · Fond
5 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Amână cauza
În vederea continuării procedurii la care este supusă debitoarea, amână judecarea cauzei la data de 15.12.2026.
Document: incheieredesedinta · 2026-09-29
Amână cauza
amână judecarea cauzei la data de 29.09.2026 în vederea continuării procedurii de insolvenţă, respectiv în vederea soluţionării dosarelor asociate.
Document: incheieredesedinta · 2026-05-19
Legea 85/2006 privind insolventa
Admite cererea formulata de debitoarea ECVIMED S.R.L., cu sediul în ....... având CUI ...... cu sediul ales la Cabinetul de avocat Chiticaru Laura, din mun. .......În temeiul art. 66 şi art. 71 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei împotriva debitoarei ECVIMED S.R.L., cu sediul în ...... Cod unic de înregistrare ....... înregistrată în Registrul Comerţului sub nr. ........ În temeiul art. 73 din Legea nr. 85/2014, numeşte administrator judiciar provizoriu pe SOLVENS S.P.R.L., cu sediul în ....... şi cu sediul ales în ......... care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 din Legea nr. 85/2014. În lipsa unei convenţii încheiate cu creditorii, administratorul judiciar va fi remunerat în baza deconturilor aprobate de judecătorul-sindic. În temeiul art. 100 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, fixează următoarele termene limită: b) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului - 27.03.2026; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire, afişare şi comunicare a tabelului preliminar de creanţe – 16.04.2026; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 11.05.2026; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 21.04.2026, în locaţia ce va fi stabilită de administratorul judiciar. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 din acelaşi act normativ, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitoarei, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului şi oficiului registrului comerţului sau, după caz, registrului societăţilor agricole ori registrului asociaţiilor şi fundaţiilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în termen de 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 şi, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97 din aceiaşi lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţi băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar să depună lunar la dosar raportul prevăzut de art. 59 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. Califică cererea creditoarei MK KREDIT IFN SA., cu sediul .........drept declaraţie de creanţă. Fixează termen administrativ de control pentru analiza stadiului continuării procedurii la 19.05.2026, ora 09:30. Executorie. Cu drept de apel, în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă. Apelul va fi depus la Tribunalul Vaslui, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată la data de 11.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheieredesedintasecreta 5/2026 · 2026-02-11
Amână pronunţarea
având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronun?area în cauză la data de 11.02.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-02-10
Căi de atac declarate: Apel · 2026-02-17
suspendare executare act administrativ Decizia de impunere nr. 276/26.11.2024 · Fond
2 termene · ultima soluție: Anulează cererea
Anulează cererea
Admite excepţia de netimbrare a cererii de chemare în judecată. Anulează ca netimbrată cererea având ca obiect suspendare executare act administrativ – Decizia de impunere nr. 276/26.11.2024, formulată de către reclamanta S.C. ECVIMED SRL, în contradictoriu cu pârâta Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui, Cu recurs în termen de 5 zile de la comunicare, care se va depune la Tribunalul Vaslui. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 28.05.2025.
Document: _Hotarare 235/2025 · 2025-05-28
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 28.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.05.2025.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-05-27
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 17368075
- Număr de înregistrare
- J37/244/2005
- Înmatriculare
- 16 martie 2005
- EUID
- ROONRC.J37/244/2005
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Str. LT.RADU 5 Municipiul Huşi Vaslui
- Adresă fiscală
- Str. LT.RADU 5 Husi VASLUI
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 16 martie 2005
- Înregistrare fiscală
- 11 februarie 2026
- Telefon
- 0235473306 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- CIUPILAN ANA
- administrator judiciar provizoriu
- SOLVENS SPRL
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- ECVIMED S.R.L.
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 16.03.2005
- Înregistrare fiscală
- 17 martie 2005
- Număr registrul comerțului
- J37/244/2005
- Cod CAEN
- 7500
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Contact și adrese
- Telefon
- 0235473306 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. LT. DUMITRU RADU, NR.5
- Cod poștal fiscal
- 735100
- Strada sediului
- Str. Lt. Dumitru Radu
- Numărul sediului
- 5
- Localitatea sediului
- Mun. Huşi
- Județul sediului
- VASLUI
- Codul poștal al sediului
- 735100
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Lt. Dumitru Radu
- Numărul domiciliului fiscal
- 5
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Huşi
- Județul domiciliului fiscal
- VASLUI
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 735100
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- Perioada 1: TVA de la
- 4 iunie 2018
- Perioada 2: TVA de la
- 17 martie 2005
- Perioada 2: TVA până la
- 26 octombrie 2017
- Perioada 2: Anulare operată la
- 26 februarie 2018
- Perioada 2: Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 aprilie 2014
- Actualizare TVA la încasare
- 24 februarie 2014
- Publicare TVA la încasare
- 25 februarie 2014
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 decembrie 2023
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
- Inactivare
- 26 octombrie 2017
- Reactivare
- 31 mai 2018
- Publicarea deciziei
- 1 noiembrie 2017
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
9 activități autorizate
CAEN 0143 Rev. 2Creșterea cailor și a altor cabaline
CAEN 4773 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CAEN 5210 Rev. 2Depozitări
CAEN 8129 Rev. 2Alte activități de curățenie
CAEN 5231 Rev. 1Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
CAEN 5248 Rev. 1Comerțul cu amănuntul, în magazine specializate, al altor produse n.c.a.
CAEN 7470 Rev. 1Activități de întreținere și curațare a cladirilor
CAEN 8520 Rev. 1Activități veterinare
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | 2026-10-02 | Verificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-05 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.