Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/EDIL VAL CONSTRUCT SRL

EDIL VAL CONSTRUCT SRL

CUI 18154711 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate398.006 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

EDIL VAL CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

398.006 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a crescut+54,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 32,8 mil. lei, față de 21,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât5%

Marja netă calculată este 5% în 2025, față de 5,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202532,8 mil. lei+54,3% față de anul anterior2020: 10.070.0052021: 11.300.0452022: 20.247.3542023: 47.584.0282024: 21.240.3832025: 32.774.439
Rezultat net 20251,6 mil. lei+44,4% față de anul anterior2020: 219.1532021: 840.0402022: 2.281.5832023: 3.593.9522024: 1.129.6422025: 1.631.670
Angajați 202527+28,6% față de anul anterior2020: 292021: 162022: 222023: 212024: 212025: 27
Capitaluri proprii 20251,6 mil. lei-34,6% față de anul anterior2020: 916.2822021: 1.036.5222022: 2.281.8232023: 4.212.7332024: 2.494.5492025: 1.631.910
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate024 mil.48 mil.2020: 10,1 mil. lei10,1 mil.20202021: 11,3 mil. lei11,3 mil.20212022: 20,2 mil. lei20,2 mil.20222023: 47,6 mil. lei47,6 mil.20232024: 21,2 mil. lei21,2 mil.20242025: 32,8 mil. lei32,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%5,6%11,3%2020: 2,2%2,2%20202021: 7,4%7,4%20212022: 11,3%11,3%20222023: 7,6%7,6%20232024: 5,3%5,3%20242025: 5%5%2025Reper 2025: mediana sectorului 7% · n=1.633

Cifra de afaceri: +54,3% față de anul anterior.Marjă netă 5% · -0,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242,5 mil. lei
20251,6 mil. lei

Datorii raportate

20248,1 mil. lei
20254,4 mil. lei

Disponibilități bănești

2024780,8 K lei
20252,7 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri47,6 mil. lei21,2 mil. lei32,8 mil. lei+54,3% față de anul anterior
Rezultat net3,6 mil. lei1,1 mil. lei1,6 mil. lei+44,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii4,2 mil. lei2,5 mil. lei1,6 mil. lei-34,6% față de anul anterior
Datorii7,6 mil. lei8,1 mil. lei4,4 mil. lei-46,1% față de anul anterior
Creanțe7,3 mil. lei8,5 mil. lei2,2 mil. lei-74,6% față de anul anterior
Angajați212127+28,6% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă5%5,3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 7% (n=1.633) · 2024: 6,8% (n=3.825)

Rezultat / active (A+B)27,2%10,7%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,5% (n=1.568) · 2024: 5,6% (n=3.807)

Rezultat / capitaluri proprii100%45,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 29,8% (n=1.554) · 2024: 23,5% (n=3.672)

Vânzări per angajat1.213.868 lei1.011.447 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 430.694 lei (n=1.522) · 2024: 334.407 lei (n=3.564)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)27,2%23,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 33,2% (n=1.569) · 2024: 35,2% (n=3.809)

Datorii / active (A+B)72,8%76,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 62,3% (n=1.569) · 2024: 62% (n=3.809)

Ponderea activelor imobilizate17,2%11,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 26,6% (n=1.569) · 2024: 24,8% (n=3.809)

Active circulante / datorii totale1,14×1,15×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,12× (n=1.802) · 2024: 1,09× (n=4.521)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări23,6 zile143,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 94 zile (n=1.587) · 2024: 98,8 zile (n=3.690)

Stocuri în zile de vânzări1,7 zile1,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 33,2 zile (n=1.370) · 2024: 34,6 zile (n=3.075)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
32.774.439
Rezultat net
1.631.670
Angajați
27
Datorii
4.368.149
Active imobilizate
1.032.596
Active circulante
4.965.286
Capitaluri proprii
1.631.910
Venituri totale
32.855.672
Cheltuieli totale
30.867.950
Stocuri
152.533
Creanțe
2.151.308
Casă și conturi la bănci
2.661.445
Cheltuieli în avans
2.177
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
21.240.383
Rezultat net
1.129.642
Angajați
21
Datorii
8.109.367
Active imobilizate
1.251.576
Active circulante
9.352.340
Capitaluri proprii
2.494.549
Venituri totale
21.357.131
Cheltuieli totale
19.958.311
Stocuri
102.081
Creanțe
8.469.472
Casă și conturi la bănci
780.787
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
47.584.028
Rezultat net
3.593.952
Angajați
21
Datorii
7.579.783
Active imobilizate
923.964
Active circulante
10.851.821
Capitaluri proprii
4.212.733
Venituri totale
47.585.321
Cheltuieli totale
43.372.542
Stocuri
161.691
Creanțe
7.288.375
Casă și conturi la bănci
3.401.755
Cheltuieli în avans
16.731
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
20.247.354
Rezultat net
2.281.583
Angajați
22
Datorii
3.939.296
Active imobilizate
781.426
Active circulante
5.432.052
Capitaluri proprii
2.281.823
Venituri totale
20.249.018
Cheltuieli totale
17.503.765
Stocuri
185.658
Creanțe
1.719.483
Casă și conturi la bănci
3.526.911
Cheltuieli în avans
7.641
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.300.045
Rezultat net
840.040
Angajați
16
Datorii
4.214.174
Active imobilizate
577.277
Active circulante
4.557.197
Capitaluri proprii
1.036.522
Venituri totale
11.351.142
Cheltuieli totale
10.308.267
Stocuri
73.079
Creanțe
4.131.571
Casă și conturi la bănci
352.547
Cheltuieli în avans
116.222
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.070.005
Rezultat net
219.153
Angajați
29
Datorii
3.038.716
Active imobilizate
425.106
Active circulante
3.520.557
Capitaluri proprii
916.282
Venituri totale
10.586.697
Cheltuieli totale
10.305.803
Stocuri
1.271
Creanțe
2.359.370
Casă și conturi la bănci
1.159.916
Cheltuieli în avans
9.335
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Obligații fiscale restante publicate

398.006 lei în total.

ANAF · 2026-06-30

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-06

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-16Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Obligații fiscale restante publicate

398.006 lei în total.

ANAF · 2026-06-30

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-02-28 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat398.006 lei0 lei398.006 lei398.006 lei0 lei
Asigurări sociale0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.

Dosar 4030/284/20252025-07-22 · Judecătoria RACARI · Creditor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

5 termene · ultima soluție: Termen preschimbat

2025-12-09 · 09:00

Termen preschimbat

dosar solutionat la data de 30.10.2025

Document: incheieredesedinta · 2025-12-09

2025-10-30 · 10:00

Declină soluţionarea cauzei

Admite excepţia necompetenţei materiale a Judecătoriei Răcari, invocată din oficiu. Declină competenţa de soluţionare a prezentei cauze, în favoarea Tribunalul Dâmboviţa. Fără cale de atac. Pronunţată astăzi, 30.10.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: _Hotarare 1338/2025 · 2025-10-30

2025-10-07 · 10:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 30.10.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-10-07

2025-09-16 · 10:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 07.10.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-09-16

2025-08-26 · 09:00

Termen preschimbat

Admite cererea formulată de creditoare, prin avocat, privind preschimbarea termenului de judecată. Preschimbă termenul de judecată acordat ini?ial la data de 09.12.2025, pentru data de 16.09.2025, ora 10,00, în ?edin?a publică, pentru când părţile vor fi citate cu men?iuni privitoare la preschimbarea termenului de judecată. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi, 26.08.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-08-26

Dosar 11696/302/20252025-05-05 · Judecătoria SECTORUL5BUCURESTI · Creditor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

3 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2025-12-03 · 09:00

Respinge cererea

Respinge cererea de emitere a ordonanţei de plată, ca rămasă fără obiect. Obligă debitoarea să plătească creditoarei suma de 200 de lei reprezentând cheltuieli de judecată. Cu drept de cerere în anulare pentru ambele părţi, în termen de 10 zile de la comunicare, ce se depune la Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti. Pronunţată azi, 3.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2025-12-03

2025-09-10 · 11:00

Alte cauze

Având în vedere faptul că, prin Hotărârea nr. 3/27.08.2025 a Adunării Generale a judecătorilor Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti, accesibilă pe site-ul instanţei, s-a hotărât suspendarea soluţionării cauzelor, pe o perioadă nedeterminată, iar prezentul dosar nu are unul dintre obiectele enumerate la art. 3, şedinţa de judecată din data de 10.09.2025 nu are loc, iar instanţa urmează a stabili următorul termen la momentul revenirii asupra măsurii anterior menţionate.

Document: Rezolutie · 2025-09-10

2025-05-20 · 09:00

Amână cauza

În baza art. 1019 C.pr.civ. stabileşte termen de judecată la data de 10.09.2025, ora 11:00, pentru când se citează părţile, debitoarea cu copie de pe cerere şi înscrisuri ata?ate, termenul de înmânare a citaţiilor fiind de cel puţin 10 zile înaintea termenului de judecată. Se men?ionează în cita?ia pentru creditoare să depună, în original, dovada achitării taxei judiciare de timbru de 200 lei, cf. art. 6 alin. 2 din OUG 80/2013, cu indicarea dreptului de a solicita reexaminarea taxei judiciare de timbru, respectiv de a formula cerere de acordare a facilită?ilor la plata taxei judiciare de timbru ; sub sanc?iunea anulării cererii. Se menţionează în citaţia pentru debitoare că este obligată să depună întâmpinare cu cel puţin 3 zile înaintea termenului de judecată, iar în cazul nedepunerii întâmpinării, instanţa poate considera aceasta ca o recunoaştere a pretenţiilor reclamantei.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

64 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
18154711
Număr de înregistrare
J2005019668405
Înmatriculare
23 noiembrie 2005
EUID
ROONRC.J2005019668405
Formă juridică
SRL
Sediu social
DUMITRU THEODOR NECULUŢA 92 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str DUMITRU THEODOR NECULUŢA 92 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
28 februarie 2025
Înregistrare fiscală
19 februarie 2025
Telefon
0762257343 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GAULEA FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
EDIL VAL CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 28.02.2025
Înregistrare fiscală
23 noiembrie 2005
Număr registrul comerțului
J2005019668405
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti

Contact și adrese

Telefon
0762257343 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DUMITRU THEODOR NECULUŢA, NR.92, PARTER. CAMERA 1
Strada sediului
Str. Dumitru Theodor Neculuţa
Numărul sediului
92
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii sediu
parter. camera 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Dumitru Theodor Neculuţa
Numărul domiciliului fiscal
92
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii domiciliu fiscal
parter. camera 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
30 noiembrie 2005
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2018
Actualizare TVA la încasare
23 ianuarie 2018
Publicare TVA la încasare
24 ianuarie 2018
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (64) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02033 IASI24 din 64 înregistrări (37,5%) · Vezi relația

Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"22 din 64 înregistrări (34,4%) · Vezi relația

U.M. 02031 Bucuresti4 din 64 înregistrări (6,3%) · Vezi relația

SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A.2 din 64 înregistrări (3,1%) · Vezi relația

Comuna Dumbrava-Judetul Prahova2 din 64 înregistrări (3,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)25 din 64 înregistrări (39,1%) · Vezi selecția

Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)24 din 64 înregistrări (37,5%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii (Rev.2)3 din 64 înregistrări (4,7%) · Vezi selecția

Compartimentari (Rev.2)2 din 64 înregistrări (3,1%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)2 din 64 înregistrări (3,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

16 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) · Anunț SCNA1134074

Autoritate: Municipiul Sibiu

CPV 45453000-7

T2 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
2.898.967 leiValoare publicată
11 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) · Anunț CAN1132135

Autoritate: Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"

CPV 45453000-7

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
1.693.342 leiValoare publicată
11 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) · Anunț CAN1132135

Autoritate: Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"

CPV 45453000-7

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
2.738.885 leiValoare publicată
11 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) · Anunț CAN1132135

Autoritate: Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"

CPV 45453000-7

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
400.059 leiValoare publicată
11 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) · Anunț CAN1132135

Autoritate: Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"

CPV 45453000-7

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
20.110.151 leiValoare publicată
11 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) · Anunț CAN1132135

Autoritate: Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"

CPV 45453000-7

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
321.017 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Municipiul București

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

6 înregistrări · valoare publicată 3.368.741 lei · 14 iulie 2020–2 mai 2023

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 22 mai 2023 · SA.105503/2022 · 165.469 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 22 mai 2023 · SA.105503/2022 · 1.350.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1911 iunie 2021 · SA.60236/2020 · 900.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4120
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1911 iunie 2021 · SA.60236/2020 · 18.972 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4120
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1914 iulie 2020 · SA.56895/2020 · 34.300 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4120
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1914 iulie 2020 · SA.56895/2020 · 900.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4120

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

38 activități autorizate

CAEN 0113 Rev. 3Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor

CAEN 1031 Rev. 3Prelucrarea și conservarea cartofilor

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2512 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4631 Rev. 3Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-06Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI