Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/EDILO CONSTRUCT SRL

EDILO CONSTRUCT SRL

CUI 24336807 · SRL· Municipiul Galaţi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

EDILO CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Galaţi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+28,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2 mil. lei, față de 1,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut-0,8%

Marja netă calculată este -0,8% în 2025, față de -37,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-30,2%

Datoriile raportate sunt 525,5 K lei în 2025, față de 753,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252 mil. lei+28,8% față de anul anterior2020: 1.143.8242021: 767.1272022: 1.184.8062023: 1.571.3342024: 1.548.8872025: 1.995.294
Rezultat net 2025-15,5 K leiPierdere redusă cu 97,3%2020: -42.2652021: 6.0892022: -62.9392023: -307.7612024: -583.9852025: -15.498
Angajați 202512-7,7% față de anul anterior2020: 122021: 102022: 122023: 142024: 132025: 12
Capitaluri proprii 202512,8 K lei-54,7% față de anul anterior2020: 93.2472021: 99.3362022: 36.3962023: -271.3652024: 28.3122025: 12.814
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0998 K2 mil.2020: 1,1 mil. lei1,1 mil.20202021: 767,1 K lei767,1 K20212022: 1,2 mil. lei1,2 mil.20222023: 1,6 mil. lei1,6 mil.20232024: 1,5 mil. lei1,5 mil.20242025: 2 mil. lei2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-37,7%-14,3%9,1%2020: -3,7%-3,7%20202021: 0,8%0,8%20212022: -5,3%-5,3%20222023: -19,6%-19,6%20232024: -37,7%-37,7%20242025: -0,8%-0,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: +28,8% față de anul anterior.Marjă netă -0,8% · +36,9 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202428,3 K lei
202512,8 K lei

Datorii raportate

2024753,1 K lei
2025525,5 K lei

Disponibilități bănești

202462 K lei
202553,5 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,6 mil. lei1,5 mil. lei2 mil. lei+28,8% față de anul anterior
Rezultat net-307,8 K lei-584 K lei-15,5 K leiPierdere redusă cu 97,3%
Capitaluri proprii-271,4 K lei28,3 K lei12,8 K lei-54,7% față de anul anterior
Datorii1,3 mil. lei753,1 K lei525,5 K lei-30,2% față de anul anterior
Creanțe158,1 K lei190,7 K lei148,2 K lei-22,3% față de anul anterior
Angajați141312-7,7% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-0,8%-37,7%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)-2,9%-74,7%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii-120,9%-2.062,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat166.275 lei119.145 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)2,4%3,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)97,6%96,4%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate53,3%55,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale0,48×0,47×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări26,7 zile44,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări9 zile22,9 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 21,1 zile (n=11.572) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.995.294
Rezultat net
-15.498
Angajați
12
Datorii
525.484
Active imobilizate
286.771
Active circulante
251.527
Capitaluri proprii
12.814
Venituri totale
1.946.681
Cheltuieli totale
1.901.074
Stocuri
49.826
Creanțe
148.220
Casă și conturi la bănci
53.481
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.548.887
Rezultat net
-583.985
Angajați
13
Datorii
753.050
Active imobilizate
430.153
Active circulante
351.209
Capitaluri proprii
28.312
Venituri totale
1.437.116
Cheltuieli totale
1.973.602
Stocuri
98.454
Creanțe
190.722
Casă și conturi la bănci
62.033
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.571.334
Rezultat net
-307.761
Angajați
14
Datorii
1.336.077
Active imobilizate
363.282
Active circulante
701.430
Capitaluri proprii
-271.365
Venituri totale
1.262.019
Cheltuieli totale
1.554.067
Stocuri
360.930
Creanțe
158.141
Casă și conturi la bănci
182.359
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.184.806
Rezultat net
-62.939
Angajați
12
Datorii
1.128.744
Active imobilizate
149.466
Active circulante
1.015.674
Capitaluri proprii
36.396
Venituri totale
1.409.256
Cheltuieli totale
1.459.663
Stocuri
670.262
Creanțe
173.138
Casă și conturi la bănci
172.274
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
767.127
Rezultat net
6.089
Angajați
10
Datorii
819.023
Active imobilizate
55.973
Active circulante
862.386
Capitaluri proprii
99.336
Venituri totale
877.877
Cheltuieli totale
864.117
Stocuri
514.329
Creanțe
152.025
Casă și conturi la bănci
196.032
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.143.824
Rezultat net
-42.265
Angajați
12
Datorii
636.927
Active imobilizate
89.949
Active circulante
640.225
Capitaluri proprii
93.247
Venituri totale
1.227.155
Cheltuieli totale
1.258.184
Stocuri
419.858
Creanțe
105.412
Casă și conturi la bănci
114.955
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2022-11-15; reactivare la 2022-12-15. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2022-12-15
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-10Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2022-11-15; reactivare la 2022-12-15. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2022-12-15
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-08-14 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

Dosar 3711/316/20252025-10-24 · Judecătoria TARGUBUJOR · Terţ poprit

validare poprire · Fond

3 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-01-13 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-10-08 · 09:00

Amână cauza

Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 13.01.2027.

Document: incheieredesedinta · 2026-10-08

2026-04-09 · 09:00

Amână cauza

Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 08.10.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-04-09

Dosar 4671/233/20252025-03-17 · Judecătoria GALATI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

1 termen · ultima soluție: Respinge cererea

2025-08-08 · 10:00

Respinge cererea

Respinge, ca neîntemeiată, cererea de validare a popririi formulată de către petentul Investcapital LTD. în contradictoriu cu ter?ul poprit Edilo Construct SRL ?i debitorul Bălan Sebastian şi dispune desfiinţarea popririi. Potrivit art. 791 C.proc.civ. prezenta hotărâre se poate ataca cu apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Gala?i. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 08.08.2025.

Document: _Hotarare 5155/2025 · 2025-08-08

Dosar 3264/316/20242024-09-19 · Judecătoria TARGUBUJOR · Terţ poprit

validare poprire · Fond

3 termene · ultima soluție: Admite cererea

2025-02-05 · 9:00

Admite cererea

Admite cererea formulată de creditoarea Investcapital LTD în contradictoriu cu debitorul Bălan Sebastian şi terţul poprit EDILO CONSTRUCT SRL. Validează poprirea înfiinţată prin adresa emisă la data de 09.09.2024 în dosarul de executare nr. 7732/2024 al Societatea Civilă Profesională de Executori Judecătoreşti Plăcintă, asupra veniturilor încasate de către debitor la terţul poprit. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a sumelor pe care le datorează până la concurenţa sumei de 1547,32 lei. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Apelul se va depune la Judecătoria Târgu-Bujor. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 05 februarie 2025.

Document: Hotarare 218/2025 · 2025-02-05

2025-01-21 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronun?area la data de 05.02.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-01-21

2024-12-03 · 9:00

Amână cauza

în vederea administrării probelor, acordă termen la data de 21.01.2025, ora 10:00

Document: incheieredesedinta · 2024-12-03

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

9 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
24336807
Număr de înregistrare
J2008001560174
Înmatriculare
14 august 2008
EUID
ROONRC.J2008001560174
Formă juridică
SRL
Sediu social
PRUNARI 31 Municipiul Galaţi Galaţi
Adresă fiscală
Str PRUNARI 31 Galaţi GALAŢI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
14 august 2008
Înregistrare fiscală
25 martie 2025
Telefon
0744388402 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MÎNDRU FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
EDILO CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 14.08.2008
Înregistrare fiscală
15 august 2008
Număr registrul comerțului
J17/1560/2008
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Contact și adrese

Telefon
0744388402 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. PRUNARI, NR.31
Cod poștal fiscal
800496
Strada sediului
Str. Prunari
Numărul sediului
31
Localitatea sediului
Mun. Galaţi
Județul sediului
GALAŢI
Codul poștal al sediului
800496
Strada domiciliului fiscal
Str. Prunari
Numărul domiciliului fiscal
31
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Galaţi
Județul domiciliului fiscal
GALAŢI
Cod poștal domiciliu fiscal
800496

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
21 decembrie 2022
Perioada 2: TVA de la
19 august 2008
Perioada 2: TVA până la
15 noiembrie 2022
Perioada 2: Anulare operată la
28 noiembrie 2022
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2014
Actualizare TVA la încasare
29 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
30 ianuarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
15 noiembrie 2022
Reactivare
15 decembrie 2022
Publicarea deciziei
15 noiembrie 2022

Achiziții publice

Explorează toate (9) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI6 din 9 înregistrări (66,7%) · Vezi relația

SPITALUL GENERAL C.F GALATI2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de vopsire (Rev.2)2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi selecția

Lucrari de fatade (Rev.2)2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi selecția

Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi selecția

Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

10 iunie 2026Achiziție directă

Lucrari de reparatii gard si usa acces principal

Autoritate: SPITALUL GENERAL C.F GALATI

CPV 50800000-3 — Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50800000-3

Vezi detaliile atribuirii →
32.837 leiValoare publicată
28 aprilie 2026Achiziție directă

Lucrari reparatii curente la imprejmuire gard (pt sediul din Galati)

Autoritate: SPITALUL GENERAL C.F GALATI

CPV 50800000-3 — Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50800000-3

Vezi detaliile atribuirii →
32.151 leiValoare publicată
5 noiembrie 2025Achiziție directă

Lucrari de refacere imprejmuire pavilion O

Autoritate: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI

CPV 45340000-2 — Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45340000-2

Vezi detaliile atribuirii →
23.612 leiValoare publicată
12 august 2025Achiziție directă

Lucrari de refacere fatada la pavilionul D

Autoritate: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI

CPV 45443000-4 — Lucrari de fatade (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45443000-4

Vezi detaliile atribuirii →
67.802 leiValoare publicată
19 iunie 2025Achiziție directă

Lucrari de reparatii curente la imprejmuire (gard), pavilion G, pavilion H si pavilion M

Autoritate: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI

CPV 45443000-4 — Lucrari de fatade (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45443000-4

Vezi detaliile atribuirii →
169.748 leiValoare publicată
6 iunie 2025Achiziție directă

Lucrari de instalare usa si gratie la pav B1 extindere

Autoritate: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI

CPV 45421100-5 — Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45421100-5

Vezi detaliile atribuirii →
6.024 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4511 Rev. 2Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GalaţiMunicipiul GalaţiCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI