Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ELCOM SRL

ELCOM SRL

CUI 567391 · SRL· Municipiul Bistriţa

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

ELCOM SRL are sediul în Municipiul Bistriţa. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-1,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 971,9 K lei, față de 982,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut11,8%

Marja netă calculată este 11,8% în 2025, față de 4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+36,2%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025971,9 K lei-1,1% față de anul anterior2020: 539.3922021: 919.7392022: 800.8732023: 1.028.3572024: 982.4912025: 971.930
Rezultat net 2025114,4 K lei+193,5% față de anul anterior2020: 200.5242021: 226.4332022: 124.1832023: 112.9082024: 38.9852025: 114.415
Angajați 20253Neschimbat față de anul anterior2020: 42021: 32022: 32023: 32024: 32025: 3
Capitaluri proprii 2025181 K lei+71,4% față de anul anterior2020: 267.1212021: 293.0312022: 190.7792023: 179.5052024: 105.5812025: 181.013
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0514 K1 mil.2020: 539,4 K lei539,4 K20202021: 919,7 K lei919,7 K20212022: 800,9 K lei800,9 K20222023: 1 mil. lei1 mil.20232024: 982,5 K lei982,5 K20242025: 971,9 K lei971,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%18,6%37,2%2020: 37,2%37,2%20202021: 24,6%24,6%20212022: 15,5%15,5%20222023: 11%11%20232024: 4%4%20242025: 11,8%11,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 26,2% · n=10.112

Cifra de afaceri: -1,1% față de anul anterior.Marjă netă 11,8% · +7,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024105,6 K lei
2025181 K lei

Datorii raportate

2024457,4 K lei
2025376,6 K lei

Disponibilități bănești

2024140,8 K lei
202593,5 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1 mil. lei982,5 K lei971,9 K lei-1,1% față de anul anterior
Rezultat net112,9 K lei39 K lei114,4 K lei+193,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii179,5 K lei105,6 K lei181 K lei+71,4% față de anul anterior
Datorii538 K lei457,4 K lei376,6 K lei-17,7% față de anul anterior
Creanțe298,5 K lei233,1 K lei317,5 K lei+36,2% față de anul anterior
Angajați333Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă11,8%4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 26,2% (n=10.112) · 2024: 26,5% (n=15.259)

Rezultat / active (A+B)20,5%6,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 7% (n=9.119) · 2024: 6,8% (n=13.612)

Rezultat / capitaluri proprii63,2%36,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 32,4% (n=11.192) · 2024: 30% (n=16.596)

Vânzări per angajat323.977 lei327.497 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 195.370 lei (n=5.246) · 2024: 187.225 lei (n=8.080)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)32,5%18,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 51,1% (n=9.124) · 2024: 57,1% (n=13.619)

Datorii / active (A+B)67,5%81,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 47,3% (n=9.124) · 2024: 41,3% (n=13.619)

Ponderea activelor imobilizate23,1%29,5%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,3% (n=9.124) · 2024: 18,7% (n=13.619)

Active circulante / datorii totale1,14×0,87×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,39× (n=14.390) · 2024: 1,59× (n=21.180)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări117,6 zile85,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 131,2 zile (n=9.512) · 2024: 116,3 zile (n=14.046)

Stocuri în zile de vânzări6,5 zile8,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 7 zile (n=3.667) · 2024: 6,1 zile (n=5.407)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
971.930
Rezultat net
114.415
Angajați
3
Datorii
376.614
Active imobilizate
129.011
Active circulante
428.616
Capitaluri proprii
181.013
Venituri totale
972.215
Cheltuieli totale
835.359
Stocuri
17.597
Creanțe
317.510
Casă și conturi la bănci
93.509
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
982.491
Rezultat net
38.985
Angajați
3
Datorii
457.415
Active imobilizate
165.918
Active circulante
397.078
Capitaluri proprii
105.581
Venituri totale
982.844
Cheltuieli totale
929.749
Stocuri
23.175
Creanțe
233.129
Casă și conturi la bănci
140.774
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.028.357
Rezultat net
112.908
Angajați
3
Datorii
537.973
Active imobilizate
241.457
Active circulante
476.021
Capitaluri proprii
179.505
Venituri totale
1.028.594
Cheltuieli totale
906.121
Stocuri
96.071
Creanțe
298.497
Casă și conturi la bănci
81.453
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
800.873
Rezultat net
124.183
Angajați
3
Datorii
492.471
Active imobilizate
227.419
Active circulante
455.831
Capitaluri proprii
190.779
Venituri totale
801.830
Cheltuieli totale
669.786
Stocuri
115.946
Creanțe
194.550
Casă și conturi la bănci
145.335
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
919.739
Rezultat net
226.433
Angajați
3
Datorii
512.944
Active imobilizate
281.736
Active circulante
524.239
Capitaluri proprii
293.031
Venituri totale
925.598
Cheltuieli totale
690.558
Stocuri
98.618
Creanțe
193.333
Casă și conturi la bănci
232.288
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
539.392
Rezultat net
200.524
Angajați
4
Datorii
243.591
Active imobilizate
124.317
Active circulante
386.395
Capitaluri proprii
267.121
Venituri totale
840.591
Cheltuieli totale
635.473
Stocuri
66.557
Creanțe
189.794
Casă și conturi la bănci
130.044
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-11-01

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-23Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1991-06-21 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-31–2026-11-01 · verificat 2026-11-01.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

165 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
567391
Număr de înregistrare
J1991000272061
Înmatriculare
21 iunie 1991
EUID
ROONRC.J1991000272061
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. CRINILOR 2 Municipiul Bistriţa Bistriţa-Năsăud · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. CRINILOR 2 Bistriţa BISTRIŢA-NĂSĂUD · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
21 iunie 1991
Înregistrare fiscală
15 aprilie 2024
Telefon
0744573301 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BINDEA SORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ELCOM SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 18.02.1993
Înregistrare fiscală
18 februarie 1993
Număr registrul comerțului
J1991000272061
Cod CAEN
7020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud

Contact și adrese

Telefon
0263231303 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. CRINILOR, NR.2
Cod poștal fiscal
420119
Strada sediului
Str. Crinilor
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Mun. Bistriţa
Județul sediului
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Codul poștal al sediului
420119
Strada domiciliului fiscal
Str. Crinilor
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Bistriţa
Județul domiciliului fiscal
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Cod poștal domiciliu fiscal
420119

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 ianuarie 2018
Actualizare TVA la încasare
28 decembrie 2017
Publicare TVA la încasare
29 decembrie 2017
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 martie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (165) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA60 din 165 înregistrări (36,4%) · Vezi relația

CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA48 din 165 înregistrări (29,1%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BISTRITA13 din 165 înregistrări (7,9%) · Vezi relația

Comuna Bistrita Bargaului11 din 165 înregistrări (6,7%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA PETRIS6 din 165 înregistrări (3,6%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Cartuse de toner (Rev.2)41 din 165 înregistrări (24,8%) · Vezi selecția

Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)37 din 165 înregistrări (22,4%) · Vezi selecția

Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)36 din 165 înregistrări (21,8%) · Vezi selecția

Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)34 din 165 înregistrări (20,6%) · Vezi selecția

Fotocopiatoare si termocopiatoare (Rev.2)5 din 165 înregistrări (3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

23 iunie 2026Achiziție directă

TONER RICOH

Autoritate: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA

CPV 30125110-5 — Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30125110-5

Vezi detaliile atribuirii →
5.400 leiValoare publicată
17 iunie 2026Achiziție directă

Unitate imagine RICOH 1027

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BISTRITA

CPV 30125000-1 — Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30125000-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.920 leiValoare publicată
29 mai 2026Achiziție directă

KIT CUPTOR RICOH 1027

Autoritate: CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA

CPV 30125000-1 — Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30125000-1

Vezi detaliile atribuirii →
600 leiValoare publicată
29 mai 2026Achiziție directă

Toner Ricoh 3503 BLACK

Autoritate: CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA

CPV 30125100-2 — Cartuse de toner (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30125100-2

Vezi detaliile atribuirii →
460 leiValoare publicată
29 mai 2026Achiziție directă

CUPTOR COPIATOR RICOH 3003/2554 si Toner ricoh 3503 BK

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA VIOREL NIMIGEANU NIMIGEA DE JOS

CPV 50313200-4 — Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50313200-4

Vezi detaliile atribuirii →
2.210 leiValoare publicată
28 mai 2026Achiziție directă

Unitate imagine RICOH 1027 si CUPTOR COPIATOR RICOH 3003/2554

Autoritate: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA

CPV 30125000-1 — Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30125000-1

Vezi detaliile atribuirii →
4.150 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

29 activități autorizate

CAEN 1811 Rev. 2Tipărirea ziarelor

CAEN 1812 Rev. 2Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 1814 Rev. 2Legătorie și servicii conexe

CAEN 1820 Rev. 2Reproducerea înregistrărilor

CAEN 2620 Rev. 2Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 4763 Rev. 2Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 5819 Rev. 2Alte activități de editare

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 6399 Rev. 2Alte activități de servicii informaționale n.c.a.

CAEN 7021 Rev. 2Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

CAEN 8552 Rev. 2Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-01Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Bistriţa-NăsăudMunicipiul BistriţaStrada CrinilorCAEN 7022
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI