Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ELECTRIC PARTENER SERVICE S.R.L.

ELECTRIC PARTENER SERVICE S.R.L.

CUI 21410836 · SRL· Municipiul Sebeş

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate151.851 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

ELECTRIC PARTENER SERVICE S.R.L. are sediul în Municipiul Sebeş. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

151.851 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a scăzut-93,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 52,8 K lei, față de 760,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-586,5%

Marja netă calculată este -586,5% în 2025, față de 12,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
78/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202552,8 K lei-93,1% față de anul anterior2021: 49.8822022: 286.1962023: 594.9502024: 760.8862025: 52.752
Rezultat net 2025-309,4 K lei-428,2% față de anul anterior2021: 9.9952022: 57.5422023: 115.5802024: 94.2752025: -309.386
Angajați 20253-25% față de anul anterior2021: 12022: 32023: 42024: 42025: 3
Capitaluri proprii 2025-309,2 K lei-417,3% față de anul anterior2021: 10.1952022: 67.7372023: 58.9692024: 97.4462025: -309.186
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0380 K761 K2021: 49,9 K lei49,9 K20212022: 286,2 K lei286,2 K20222023: 595 K lei595 K20232024: 760,9 K lei760,9 K20242025: 52,8 K lei52,8 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-586,5%-283,2%20,1%Mediana sectorului (2025): 13,8% · n=69992021: 20%20%20212022: 20,1%20,1%20222023: 19,4%19,4%20232024: 12,4%12,4%20242025: -586,5%-586,5%2025

Cifra de afaceri: -93,1% față de anul anterior. Marja netă: -586,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-309,2 K lei-417,3% față de anul anterior
Datorii419,9 K lei+120,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri595 K lei760,9 K lei52,8 K lei-93,1% față de anul anterior
Rezultat net115,6 K lei94,3 K lei-309,4 K lei-428,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii59 K lei97,4 K lei-309,2 K lei-417,3% față de anul anterior
Datorii101,9 K lei190,7 K lei419,9 K lei+120,2% față de anul anterior
Creanțe94,3 K lei201,8 K lei95,8 K lei-52,5% față de anul anterior
Angajați443-25% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-586,5%13,8%n=6.99912,4%11,8%n=7.027
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-271,9%43,1%n=5.56833,8%47,8%n=5.528
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)369,2%54,9%n=5.56866,2%50,6%n=5.528
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)11,9%17,1%n=5.56827,4%15,9%n=5.528
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-272,1%14,8%n=5.56832,7%12,3%n=5.528
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—65,9%n=6.32796,7%46,7%n=6.247
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,24×1,34×n=8.1881,1×1,42×n=8.159
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360653,67 zile78,41 zilen=6.53795,46 zile71,52 zilen=6.456
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36028,25 zile17,21 zilen=4.0561,96 zile19,74 zilen=4.026
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați17.584 lei191.347 lein=5.668190.222 lei164.925 lein=5.834

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
52.752
Rezultat net
-309.386
Angajați
3
Datorii
419.861
Active imobilizate
13.475
Active circulante
100.233
Capitaluri proprii
-309.186
Venituri totale
73.897
Cheltuieli totale
382.545
Stocuri
4.140
Creanțe
95.784
Casă și conturi la bănci
309
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
3.033
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
760.886
Rezultat net
94.275
Angajați
4
Datorii
190.685
Active imobilizate
79.064
Active circulante
209.067
Capitaluri proprii
97.446
Venituri totale
761.388
Cheltuieli totale
652.403
Stocuri
4.140
Creanțe
201.764
Casă și conturi la bănci
3.163
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
594.950
Rezultat net
115.580
Angajați
4
Datorii
101.921
Active imobilizate
17.391
Active circulante
143.499
Capitaluri proprii
58.969
Venituri totale
594.950
Cheltuieli totale
473.539
Stocuri
—
Creanțe
94.321
Casă și conturi la bănci
49.178
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
286.196
Rezultat net
57.542
Angajați
3
Datorii
26.518
Active imobilizate
19.544
Active circulante
74.711
Capitaluri proprii
67.737
Venituri totale
286.196
Cheltuieli totale
226.132
Stocuri
—
Creanțe
19.435
Casă și conturi la bănci
55.276
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
49.882
Rezultat net
9.995
Angajați
1
Datorii
6.924
Active imobilizate
—
Active circulante
17.119
Capitaluri proprii
10.195
Venituri totale
49.882
Cheltuieli totale
39.388
Stocuri
—
Creanțe
7.595
Casă și conturi la bănci
9.524
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

78/ 100Atenție foarte ridicată
5semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2013-10-29; reactivare la 2021-06-28. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2021-06-28
Obligații fiscale restante publicate

151.851 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 93% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 4 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2013-10-29; reactivare la 2021-06-28. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2021-06-28
Obligații fiscale restante publicate

151.851 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 93% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2007-03-21 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat31.947 lei4.739 lei36.686 lei36.686 lei0 lei
Asigurări sociale75.878 lei6.259 lei82.137 lei82.137 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate30.418 lei2.610 lei33.028 lei33.028 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
21410836
Număr de înregistrare
J01/379/2007
Înmatriculare
21 martie 2007
EUID
ROONRC.J01/379/2007
Formă juridică
SRL
Sediu social
TÂMPLARILOR 2 Municipiul Sebeş Alba · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. TÂMPLARILOR 2 Sebeş ALBA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
21 martie 2007
Înregistrare fiscală
18 februarie 2026
Telefon
0258761308 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POPA MARIUS FLAVIUS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ELECTRIC PARTENER SERVICE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 21.03.2007
Înregistrare fiscală
21 martie 2007
Număr registrul comerțului
J01/379/2007
Cod CAEN
4321
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş

Contact și adrese

Telefon
0258761308 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. TÂMPLARILOR, NR.2
Strada sediului
Str. Tâmplarilor
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Mun. Sebeş
Județul sediului
ALBA
Strada domiciliului fiscal
Str. Tâmplarilor
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Sebeş
Județul domiciliului fiscal
ALBA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 septembrie 2023
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
29 octombrie 2013
Reactivare
28 iunie 2021
Publicarea deciziei
29 octombrie 2013

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 3314 Rev. 2Repararea echipamentelor electrice

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7732 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 8020 Rev. 2Activități de servicii privind sistemele de securizare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul AlbaMunicipiul SebeşCAEN 4321
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI