Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ELECTROBOBINAJ SRL

ELECTROBOBINAJ SRL

CUI 2221393 · SRL· Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

ELECTROBOBINAJ SRL are sediul în Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+26,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 368,7 K lei, față de 291,1 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut1%

Marja netă calculată este 1% în 2025, față de 0,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+18%

Datoriile raportate sunt 535,9 K lei în 2025, față de 454,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025368,7 K lei+26,7% față de anul anterior2020: 96.4392023: 292.9672024: 291.0872025: 368.730
Rezultat net 20253,5 K lei+67,7% față de anul anterior2020: 16.2122023: 13.4342024: 2.1122025: 3.542
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-64 K leiDeficit de capital redus cu 5,2%2020: -149.2382023: -62.7312024: -67.5372025: -63.995
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0184 K369 K2020: 96,4 K lei96,4 K20202023: 293 K lei293 K20232024: 291,1 K lei291,1 K20242025: 368,7 K lei368,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%8,4%16,8%2020: 16,8%16,8%20202023: 4,6%4,6%20232024: 0,7%0,7%20242025: 1%1%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,2% · n=6.486

Cifra de afaceri: +26,7% față de anul anterior.Marjă netă 1% · +0,2 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-67,5 K lei
2025-64 K lei

Datorii raportate

2024454,2 K lei
2025535,9 K lei

Disponibilități bănești

20247,9 K lei
202510,2 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri293 K lei291,1 K lei368,7 K lei+26,7% față de anul anterior
Rezultat net13,4 K lei2,1 K lei3,5 K lei+67,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii-62,7 K lei-67,5 K lei-64 K leiDeficit de capital redus cu 5,2%
Datorii405,9 K lei454,2 K lei535,9 K lei+18% față de anul anterior
Creanțe—2,6 K lei—Valoare curentă indisponibilă
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă1%0,7%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=6.486) · 2024: 2,4% (n=9.794)

Rezultat / active (A+B)0,8%0,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 1,3% (n=4.384) · 2024: 1,5% (n=6.696)

Vânzări per angajat368.730 lei291.087 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 196.939 lei (n=4.558) · 2024: 182.496 lei (n=7.099)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)-13,6%-17,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 26,2% (n=4.392) · 2024: 28,2% (n=6.710)

Datorii / active (A+B)113,6%117,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 73,8% (n=4.392) · 2024: 71,8% (n=6.710)

Ponderea activelor imobilizate24,5%32,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 12,6% (n=4.392) · 2024: 12,2% (n=6.710)

Active circulante / datorii totale0,66×0,58×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,98× (n=7.911) · 2024: 1× (n=11.784)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări—3,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 11,5 zile (n=5.405) · 2024: 11,1 zile (n=7.904)

Stocuri în zile de vânzări337,9 zile311,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 128,9 zile (n=5.926) · 2024: 131,3 zile (n=8.992)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
368.730
Rezultat net
3.542
Angajați
1
Datorii
535.921
Active imobilizate
115.609
Active circulante
356.317
Capitaluri proprii
-63.995
Venituri totale
377.655
Cheltuieli totale
368.100
Stocuri
346.072
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
10.245
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
291.087
Rezultat net
2.112
Angajați
1
Datorii
454.245
Active imobilizate
124.112
Active circulante
262.596
Capitaluri proprii
-67.537
Venituri totale
293.663
Cheltuieli totale
288.614
Stocuri
252.048
Creanțe
2.617
Casă și conturi la bănci
7.931
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
292.967
Rezultat net
13.434
Angajați
1
Datorii
405.942
Active imobilizate
132.615
Active circulante
210.596
Capitaluri proprii
-62.731
Venituri totale
285.095
Cheltuieli totale
268.713
Stocuri
196.523
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
14.073
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
96.439
Rezultat net
16.212
Angajați
—
Datorii
360.275
Active imobilizate
151.716
Active circulante
55.940
Capitaluri proprii
-149.238
Venituri totale
104.854
Cheltuieli totale
86.996
Stocuri
50.817
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
5.123
Cheltuieli în avans
4.873
Venituri în avans
1.492
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-05-02 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Dosar 47/32/20252025-02-03 · Curtea de Apel BACAU · Pârât

strămutare · Fond

2 termene · ultima soluție: Respins

2025-03-10 · 11:00

Respins

Respinge cererea de strămutare. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 10.03.2025.

Document: incheierefinaladezinvestire · 2025-03-10

2025-02-10 · 11:00

Respinge cererea de suspendare

Respinge cererea de suspendare a judecăţii dosarului nr. 3166/110/2021 aflat pe rolul Tribunalului Bacău, formulată de petentul Zamfir Ioan. Dispune restituirea cauţiunii consemnate potrivit recipisei nr. 210953078/1 din 16.01.2025 emise de CEC Bank. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 10.02.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-02-10

Dosar 4710/63/20232024-03-07 · Curtea de Apel CRAIOVA · Intimat Creditor

concordat preventiv INCHIDERE PROCEDURA CONCORDAT PREVENTIV · Apel

3 termene · ultima soluție: Respingere apel

2024-06-13 · 09:00

Respingere apel

respinge apelul ca nefondat. Definititva. pronuntata prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, conform art. 402 c.p.civ., azi 13.06.2024

Document: Hotarare 331/2024 · 2024-06-13

2024-06-06 · 09:00

Amână pronunţarea

Având nevoie de timp pentru a delibera, în baza art. 396 C.pr.civ., amână pronunţarea la data de 20.06.2024, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-06-06

2024-05-23 · 09:30

Amână pronunţarea

Având nevoie de timp pentru a delibera, în baza art. 396 C.pr.civ., amână pronunţarea la data de 06.06.2024, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 23.05.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-05-23

Dosar 4710/63/20232023-08-02 · Tribunalul DOLJ · Creditor

concordat preventiv · Fond

5 termene · ultima soluție: Legea 85/2006 privind insolventa

2024-02-01 · 09:00

Legea 85/2006 privind insolventa

Respinge cererea administratorului concordatar MANAGEMENT COMPANY I.P.U.R.L. de omologare a planului de restructurare modificat privind debitorul S.C. LUTEREC IMPEX S.R.L. În temeiul art. 34 lit. d din L. nr. 85/2014, închide procedura concordatului preventiv privind debitorul S.C. LUTEREC IMPEX S.R.L. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare la Curtea de Apel Craiova, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei conform art. 402 C. Proc. Civ., azi 01.02.2024.

Document: Hotararecameraconsiliu 3/2024 · 2024-02-01

2024-01-23 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 01.02.2024, având nevoie de timp pentru a delibera. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei conform art. 402 C. Proc. Civ. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei conform art. 402 C. Proc. Civ., azi 23.01.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-01-23

2023-12-15 · 12:00

Încheiere

Admite cererea formulată de către MANAGEMENT COMPANY IPURL in calitate de administrator concordatar al debitoarei S.C. LUTEREC IMPEX S.R.L. În temeiul art. 26 alin. 5 din Legea 85/2014 dispune prelungirea perioadei negocierilor şi a exprimării votului asupra planului de restructurare a debitoarei cu 30 de zile. În temeiul art. 25 alin. 5 din Legea nr. 85/2014, dispune prelungirea cu 30 de zile a măsurii suspendării de drept a tuturor executărilor silite îndreptate împotriva societăţii S.C. LUTEREC IMPEX S.R.L. Cu apel în termen de 7 de zile de la comunicare la Curtea de Apel Craiova, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Dată în Camera de Consiliu şi pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei conform art. 402 C. Proc. Civ., azi 15.12.2023.

Document: Incheierefinalacameraconsiliu · 2023-12-15

2023-11-21 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la data de 23.01.2024 pentru aprobarea planului de restructurare.

Document: incheieredesedinta · 2023-11-21

2023-08-22 · 09:00

Încheiere

În baza art. 17 şi art. 23 din Legea nr. 85/2014, Admite cererea formulată de debitoarea S.C. LUTEREC IMPEX S.R.L. pentru deschiderea procedurii de concordat preventiv. Dispune deschiderea procedurii de concordat preventiv şi numeşte administrator concordatar pe MANAGEMENT COMPANY IPURL. În baza art. 19 şi art. 24 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Dispune ca în termen de 60 de zile de la deschiderea procedurii, administratorul concordatar să elaboreze sau, după caz, să asiste debitorul în elaborarea planului de restructurare. Dispune comunicarea încheierii de deschidere a procedurii de concordat, în vederea efectuării menţiunii, către registrul în care debitorul este înregistrat, conform alin. 5 al art. 23 din Legea nr. 85/2015. Dispune îndeplinirea obligaţiilor prevăzute de art. 19 şi urm. din Legea nr. 85/2014 de către administratorul concordatar. Ia act că de la data deschiderii procedurii de concordat se suspendă de drept toate executările silite îndreptate împotriva debitorului sau acestea nu încep, indiferent de natura creanţei, pe o perioadă de 4 luni. Executorie. Cu apel în termen de 7 de zile de la comunicare la Curtea de Apel Craiova, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Dată în Camera de Consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei conform art. 402 C. Proc. Civ., azi 22.08.2023.

Document: Incheierefinalacameraconsiliu · 2023-08-22

Căi de atac declarate: Apel · 2024-02-29

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
2221393
Număr de înregistrare
J24/1172/1991
Înmatriculare
1 iulie 1991
EUID
ROONRC.J24/1172/1991
Formă juridică
SRL
Sediu social
TUDOR VLADIMIRESCU 3 Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus Maramureş
Adresă fiscală
Str. TUDOR VLADIMIRESCU 3 Vişeu de Sus MARAMUREŞ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
RELUARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
2 mai 2009
Înregistrare fiscală
2 mai 2023
Telefon
0748917736 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BOTA JULIEN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ELECTROBOBINAJ SRL
Stare de înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 02.05.2009
Înregistrare fiscală
29 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991001172241
Cod CAEN
4712
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus

Contact și adrese

Telefon
0748917736 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. VIŞEU DE SUS, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.3
Cod poștal fiscal
435700
Strada sediului
Str. Tudor Vladimirescu
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Orş. Vişeu de Sus
Județul sediului
MARAMUREŞ
Codul poștal al sediului
435700
Strada domiciliului fiscal
Str. Tudor Vladimirescu
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Vişeu de Sus
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
435700

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
19 februarie 2014
Perioada 1: TVA până la
12 august 2019
Perioada 1: Anulare operată la
12 august 2019
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
1 aprilie 2007
Perioada 2: TVA până la
31 ianuarie 2013
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2013
Actualizare TVA la încasare
10 aprilie 2013
Publicare TVA la încasare
11 aprilie 2013
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

17 activități autorizate

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4532 Rev. 2Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4642 Rev. 2Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN 4643 Rev. 2Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4644 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4647 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4665 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei de birou

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 2Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate

CAEN 4779 Rev. 2Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

CAEN 4781 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MaramureşLoc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de SusCAEN 4719
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI