Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ELECTROECHIPAMENT SRL

ELECTROECHIPAMENT SRL

CUI 1057757 · SRL· Loc. Bocşa, Oraş Bocşa

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

ELECTROECHIPAMENT SRL are sediul în Loc. Bocşa, Oraş Bocşa. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+19,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 26 mil. lei, față de 21,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut9,1%

Marja netă calculată este 9,1% în 2025, față de 7,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-8,3%

Datoriile raportate sunt 6,8 mil. lei în 2025, față de 7,4 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Fără semnale ponderate
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202526 mil. lei+19,6% față de anul anterior2020: 15.275.3192021: 15.608.1672022: 22.398.1782023: 28.081.8172024: 21.720.7152025: 25.977.735
Rezultat net 20252,4 mil. lei+46,5% față de anul anterior2020: 1.195.3372021: 1.109.6172022: 1.279.5402023: 3.654.8492024: 1.607.5942025: 2.354.681
Angajați 202561-1,6% față de anul anterior2020: 652021: 652022: 622023: 662024: 622025: 61
Capitaluri proprii 20259,3 mil. lei-31,2% față de anul anterior2020: 10.662.2082021: 10.916.6202022: 10.404.4372023: 14.059.2862024: 13.466.8802025: 9.268.366
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate014 mil.28 mil.2020: 15,3 mil. lei15,3 mil.20202021: 15,6 mil. lei15,6 mil.20212022: 22,4 mil. lei22,4 mil.20222023: 28,1 mil. lei28,1 mil.20232024: 21,7 mil. lei21,7 mil.20242025: 26 mil. lei26 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6,5%13%2020: 7,8%7,8%20202021: 7,1%7,1%20212022: 5,7%5,7%20222023: 13%13%20232024: 7,4%7,4%20242025: 9,1%9,1%2025Reper 2025: mediana sectorului 5,7% · n=58

Cifra de afaceri: +19,6% față de anul anterior.Marjă netă 9,1% · +1,7 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202413,5 mil. lei
20259,3 mil. lei

Datorii raportate

20247,4 mil. lei
20256,8 mil. lei

Disponibilități bănești

202410,8 mil. lei
20254,1 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri28,1 mil. lei21,7 mil. lei26 mil. lei+19,6% față de anul anterior
Rezultat net3,7 mil. lei1,6 mil. lei2,4 mil. lei+46,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii14,1 mil. lei13,5 mil. lei9,3 mil. lei-31,2% față de anul anterior
Datorii5,8 mil. lei7,4 mil. lei6,8 mil. lei-8,3% față de anul anterior
Creanțe10 mil. lei5,9 mil. lei6,8 mil. lei+14,8% față de anul anterior
Angajați666261-1,6% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă9,1%7,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 5,7% (n=58) · 2024: 5,4% (n=60)

Rezultat / active (A+B)14,7%7,7%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 7,1% (n=59) · 2024: 7,9% (n=61)

Rezultat / capitaluri proprii25,4%11,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,4% (n=56) · 2024: 17,7% (n=56)

Vânzări per angajat425.865 lei350.334 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 477.008 lei (n=57) · 2024: 445.316 lei (n=59)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)57,8%64,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 47,4% (n=59) · 2024: 49% (n=61)

Datorii / active (A+B)42,1%35,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 48,8% (n=59) · 2024: 46,2% (n=61)

Ponderea activelor imobilizate9,9%7,3%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 17,1% (n=59) · 2024: 17,1% (n=61)

Active circulante / datorii totale2,14×2,63×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,56× (n=59) · 2024: 1,43× (n=63)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări93,8 zile97,7 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 102,9 zile (n=58) · 2024: 91 zile (n=60)

Stocuri în zile de vânzări39,9 zile43,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 47,1 zile (n=55) · 2024: 55,8 zile (n=58)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
25.977.735
Rezultat net
2.354.681
Angajați
61
Datorii
6.758.062
Active imobilizate
1.589.692
Active circulante
14.452.840
Capitaluri proprii
9.268.366
Venituri totale
26.776.993
Cheltuieli totale
24.040.698
Stocuri
2.878.238
Creanțe
6.771.310
Casă și conturi la bănci
4.120.697
Cheltuieli în avans
4.239
Venituri în avans
20.343
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
156.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
21.720.715
Rezultat net
1.607.594
Angajați
62
Datorii
7.373.770
Active imobilizate
1.516.371
Active circulante
19.366.543
Capitaluri proprii
13.466.880
Venituri totale
21.469.034
Cheltuieli totale
19.595.663
Stocuri
2.631.530
Creanțe
5.897.059
Casă și conturi la bănci
10.786.018
Cheltuieli în avans
7.522
Venituri în avans
49.786
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
156.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
28.081.817
Rezultat net
3.654.849
Angajați
66
Datorii
5.831.671
Active imobilizate
1.661.029
Active circulante
18.305.303
Capitaluri proprii
14.059.286
Venituri totale
28.555.780
Cheltuieli totale
24.522.582
Stocuri
3.732.044
Creanțe
9.955.657
Casă și conturi la bănci
4.319.028
Cheltuieli în avans
3.855
Venituri în avans
79.230
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
156.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
22.398.178
Rezultat net
1.279.540
Angajați
62
Datorii
6.758.970
Active imobilizate
1.783.734
Active circulante
15.483.749
Capitaluri proprii
10.404.437
Venituri totale
22.585.724
Cheltuieli totale
20.971.299
Stocuri
3.861.756
Creanțe
7.898.926
Casă și conturi la bănci
3.112.471
Cheltuieli în avans
4.597
Venituri în avans
108.673
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
156.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
15.608.167
Rezultat net
1.109.617
Angajați
65
Datorii
2.811.751
Active imobilizate
1.205.191
Active circulante
12.547.537
Capitaluri proprii
10.916.620
Venituri totale
15.662.910
Cheltuieli totale
14.436.038
Stocuri
2.633.895
Creanțe
3.847.175
Casă și conturi la bănci
5.623.594
Cheltuieli în avans
4.385
Venituri în avans
28.742
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
156.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
15.275.319
Rezultat net
1.195.337
Angajați
65
Datorii
2.325.480
Active imobilizate
1.356.477
Active circulante
11.660.448
Capitaluri proprii
10.662.208
Venituri totale
16.023.519
Cheltuieli totale
14.706.482
Stocuri
2.066.117
Creanțe
3.392.560
Casă și conturi la bănci
5.783.475
Cheltuieli în avans
2.698
Venituri în avans
31.935
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
156.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Fără semnale ponderate
0semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăFără înregistrări găsite2026-10-14
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-09-30

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-04-28Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1991-07-05 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI 2026-10-14 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Firma nu a fost găsită în registrul de insolvență la verificarea din 2026-10-14.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2024-09-30–2026-09-30 · verificat 2026-09-30.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Verificarea acestor mențiuni este în curs.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

73 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
1057757
Număr de înregistrare
J1991000451116
Înmatriculare
5 iulie 1991
EUID
ROONRC.J1991000451116
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. BICHISTIN 37 Loc. Bocşa, Oraş Bocşa Caraş-Severin
Adresă fiscală
Str. BICHISTIN 37 Bocşa CARAŞ-SEVERIN
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
5 iulie 1991
Înregistrare fiscală
2 martie 2026
Telefon
0740005562 · Firme cu același număr
Fax
0745027631
Website
www.eei.ro

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SANDU SORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ELECTROECHIPAMENT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 05.07.1991
Înregistrare fiscală
4 decembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991000451116
Cod CAEN
2712
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Caraş-Severin

Contact și adrese

Telefon
525252
Fax
525257
Domiciliu fiscal
JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. BOCŞA, STR. BICHIŞTIN, NR.37
Cod poștal fiscal
325300
Strada sediului
Str. Bichiştin
Numărul sediului
37
Localitatea sediului
Orş. Bocşa
Județul sediului
CARAŞ-SEVERIN
Codul poștal al sediului
325300
Strada domiciliului fiscal
Str. Bichiştin
Numărul domiciliului fiscal
37
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Bocşa
Județul domiciliului fiscal
CARAŞ-SEVERIN
Cod poștal domiciliu fiscal
325300

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 mai 1996
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (73) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A.42 din 73 înregistrări (57,5%) · Vezi relația

DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.25 din 73 înregistrări (34,2%) · Vezi relația

Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita3 din 73 înregistrări (4,1%) · Vezi relația

REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.1 din 73 înregistrări (1,4%) · Vezi relația

ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua)1 din 73 înregistrări (1,4%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Cutii de distributie (Rev.2)46 din 73 înregistrări (63%) · Vezi selecția

Cutii de protectie (Rev.2)15 din 73 înregistrări (20,5%) · Vezi selecția

Echipament de distributie (Rev.2)6 din 73 înregistrări (8,2%) · Vezi selecția

Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)3 din 73 înregistrări (4,1%) · Vezi selecția

Materiale electrice (Rev.2)1 din 73 înregistrări (1,4%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

28 aprilie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Cutii de distributie (Rev.2) · Anunț CAN1162545

Autoritate: DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A.

CPV 31213100-3

T2 2026 · Procedura competitiva cu negociere · Alte achiziții CPV 31213100-3

Vezi detaliile atribuirii →
1.205.867 leiValoare publicată
28 aprilie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Cutii de distributie (Rev.2) · Anunț CAN1162545

Autoritate: DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A.

CPV 31213100-3

T2 2026 · Procedura competitiva cu negociere · Alte achiziții CPV 31213100-3

Vezi detaliile atribuirii →
7.003.275 leiValoare publicată
27 aprilie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Echipament de distributie (Rev.2) · Anunț CAN1156560

Autoritate: DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A.

CPV 31213000-2

T2 2026 · Procedura competitiva cu negociere · Alte achiziții CPV 31213000-2

Vezi detaliile atribuirii →
22.350.000 leiValoare publicată
1 aprilie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Cutii de distributie (Rev.2) · Anunț CAN1141870

Autoritate: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

CPV 31213100-3

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 31213100-3

Vezi detaliile atribuirii →
31.778 leiValoare publicată
1 aprilie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Cutii de distributie (Rev.2) · Anunț CAN1141870

Autoritate: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

CPV 31213100-3

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 31213100-3

Vezi detaliile atribuirii →
65.639 leiValoare publicată
1 aprilie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Cutii de distributie (Rev.2) · Anunț CAN1141870

Autoritate: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

CPV 31213100-3

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 31213100-3

Vezi detaliile atribuirii →
65.354 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Caraș-Severin

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

4 înregistrări · valoare publicată 3.522.025 lei · 28 decembrie 2023–22 iunie 2024

SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM PROD PLUS22 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 900.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 2712
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM PROD PLUS22 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 105.150 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 2712
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 266.875 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 2.250.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 2553 Rev. 3Operațiuni de mecanică generală

CAEN 2712 Rev. 3Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității

CAEN 2790 Rev. 3Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-14Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-09-30Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Caraş-SeverinLoc. Bocşa, Oraş BocşaStrada BichistinCAEN 2712
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI