Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/EPD ONLINE MARKETING S.R.L.

EPD ONLINE MARKETING S.R.L.

CUI 38831619 · SRL· Municipiul Brăila

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

EPD ONLINE MARKETING S.R.L. are sediul în Municipiul Brăila. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+21,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 267,4 K lei, față de 219,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut27,6%

Marja netă calculată este 27,6% în 2025, față de 2,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+67,8%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025267,4 K lei+21,6% față de anul anterior2020: 166.5482021: 200.5422022: 341.9732023: 371.0212024: 219.8402025: 267.401
Rezultat net 202573,9 K lei+1.188,5% față de anul anterior2020: 52.6832021: 34.2632022: 11.5922023: 61.6312024: 5.7352025: 73.897
Angajați 20251-66,7% față de anul anterior2020: 12021: 22022: 22023: 22024: 32025: 1
Capitaluri proprii 202574,4 K lei+3,4% față de anul anterior2020: 274.8432021: 309.1072022: 76.6982023: 62.0312024: 71.9192025: 74.377
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0186 K371 K2020: 166,5 K lei166,5 K20202021: 200,5 K lei200,5 K20212022: 342 K lei342 K20222023: 371 K lei371 K20232024: 219,8 K lei219,8 K20242025: 267,4 K lei267,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%18,6%37,2%Mediana sectorului (2025): 37,2% · n=12222020: 31,6%31,6%20202021: 17,1%17,1%20212022: 3,4%3,4%20222023: 16,6%16,6%20232024: 2,6%2,6%20242025: 27,6%27,6%2025

Cifra de afaceri: +21,6% față de anul anterior. Marja netă: 27,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii74,4 K lei+3,4% față de anul anterior
Datorii34,9 K lei+9,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri371 K lei219,8 K lei267,4 K lei+21,6% față de anul anterior
Rezultat net61,6 K lei5,7 K lei73,9 K lei+1.188,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii62 K lei71,9 K lei74,4 K lei+3,4% față de anul anterior
Datorii124,3 K lei31,9 K lei34,9 K lei+9,4% față de anul anterior
Creanțe134,5 K lei41,2 K lei69,2 K lei+67,8% față de anul anterior
Angajați231-66,7% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri27,6%37,2%n=1.2222,6%32,8%n=3.970
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)68,1%63%n=91469,3%68,2%n=3.047
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)31,9%35,6%n=91430,7%31,1%n=3.047
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,1%10,6%n=9140,1%12,5%n=3.047
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)67,6%39,2%n=9145,5%23,1%n=3.044
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,4%98,6%n=1.1548%69,2%n=3.959
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,13×2,39×n=1.3883,25×2,4×n=4.805
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36093,12 zile131,97 zilen=1.12767,48 zile109,2 zilen=3.622
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—0,45 zilen=41417,19 zile2,94 zilen=1.306
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați267.401 lei201.659 lein=86073.280 lei186.552 lein=2.806

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
267.401
Rezultat net
73.897
Angajați
1
Datorii
34.890
Active imobilizate
85
Active circulante
109.182
Capitaluri proprii
74.377
Venituri totale
267.448
Cheltuieli totale
190.828
Stocuri
—
Creanțe
69.168
Casă și conturi la bănci
40.014
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
219.840
Rezultat net
5.735
Angajați
3
Datorii
31.903
Active imobilizate
72
Active circulante
103.750
Capitaluri proprii
71.919
Venituri totale
230.620
Cheltuieli totale
222.686
Stocuri
10.500
Creanțe
41.209
Casă și conturi la bănci
52.041
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
371.021
Rezultat net
61.631
Angajați
2
Datorii
124.348
Active imobilizate
8.450
Active circulante
177.929
Capitaluri proprii
62.031
Venituri totale
371.032
Cheltuieli totale
305.690
Stocuri
—
Creanțe
134.511
Casă și conturi la bănci
43.418
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
341.973
Rezultat net
11.592
Angajați
2
Datorii
90.072
Active imobilizate
87.728
Active circulante
79.042
Capitaluri proprii
76.698
Venituri totale
342.155
Cheltuieli totale
327.645
Stocuri
—
Creanțe
29.434
Casă și conturi la bănci
49.608
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
200.542
Rezultat net
34.263
Angajați
2
Datorii
85.917
Active imobilizate
101.499
Active circulante
337.849
Capitaluri proprii
309.107
Venituri totale
200.711
Cheltuieli totale
164.443
Stocuri
—
Creanțe
7.264
Casă și conturi la bănci
330.585
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
44.324
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
166.548
Rezultat net
52.683
Angajați
1
Datorii
108.449
Active imobilizate
125.106
Active circulante
258.186
Capitaluri proprii
274.843
Venituri totale
184.973
Cheltuieli totale
130.732
Stocuri
—
Creanțe
5.832
Casă și conturi la bănci
252.354
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-21Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-02-09 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

3 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38831619
Număr de înregistrare
J9/104/2018
Înmatriculare
9 februarie 2018
EUID
ROONRC.J9/104/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
HIPODROM 19 C10 Municipiul Brăila Brăila · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. HIPODROM 19 Brăila BRĂILA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 februarie 2018
Înregistrare fiscală
23 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DEDIU FĂNEL-FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
EPD ONLINE MARKETING S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.02.2018
Înregistrare fiscală
9 februarie 2018
Număr registrul comerțului
J2018000104099
Cod CAEN
6310
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. HIPODROM, NR.19, BL.C10, SC.2, ET.PARTER, AP.16
Cod poștal fiscal
810480
Strada sediului
Str. Hipodrom
Numărul sediului
19
Localitatea sediului
Mun. Brăila
Județul sediului
BRĂILA
Codul poștal al sediului
810480
Strada domiciliului fiscal
Str. Hipodrom
Numărul domiciliului fiscal
19
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Brăila
Județul domiciliului fiscal
BRĂILA
Cod poștal domiciliu fiscal
810480

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 decembrie 2023
TVA până la
13 ianuarie 2026
Anulare operată la
13 ianuarie 2026
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 martie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (3) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

ECO S.A.2 din 3 înregistrări (66,7%) · Vezi relația

DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI1 din 3 înregistrări (33,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)3 din 3 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

21 mai 2026Achiziție directă

Servicii mentenanta si intretinere SITE mai-decembrie 2026

Autoritate: DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
5.600 leiValoare publicată
15 aprilie 2026Achiziție directă

Migrare conturi e-mail

Autoritate: ECO S.A.

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
1.800 leiValoare publicată
15 aprilie 2026Achiziție directă

Prestare servicii web

Autoritate: ECO S.A.

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
3.840 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BrăilaMunicipiul BrăilaCAEN 6310
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI