Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ET&T CENZORAT ASOCIAŢII S.R.L.

ET&T CENZORAT ASOCIAŢII S.R.L.

CUI 40388573 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

ET&T CENZORAT ASOCIAŢII S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-2,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 265,3 K lei, față de 271,7 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât77,3%

Marja netă calculată este 77,3% în 2025, față de 81,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-11,9%

Datoriile raportate sunt 7 K lei în 2025, față de 8 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025265,3 K lei-2,4% față de anul anterior2020: 221.3002021: 260.9902022: 286.0702023: 292.6002024: 271.6502025: 265.250
Rezultat net 2025205 K lei-7,3% față de anul anterior2020: 182.6722021: 224.7092022: 240.1992023: 238.8392024: 221.2252025: 204.989
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025206,6 K lei-7,2% față de anul anterior2020: 184.0772021: 226.7862022: 241.5852023: 240.5102024: 222.6352025: 206.624
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0146 K293 K2020: 221,3 K lei221,3 K20202021: 261 K lei261 K20212022: 286,1 K lei286,1 K20222023: 292,6 K lei292,6 K20232024: 271,7 K lei271,7 K20242025: 265,3 K lei265,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%43%86,1%2020: 82,5%82,5%20202021: 86,1%86,1%20212022: 84%84%20222023: 81,6%81,6%20232024: 81,4%81,4%20242025: 77,3%77,3%2025Reper 2025: mediana sectorului 37,8% · n=12.035

Cifra de afaceri: -2,4% față de anul anterior.Marjă netă 77,3% · -4,2 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024222,6 K lei
2025206,6 K lei

Datorii raportate

20248 K lei
20257 K lei

Disponibilități bănești

202427,3 K lei
202528,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri292,6 K lei271,7 K lei265,3 K lei-2,4% față de anul anterior
Rezultat net238,8 K lei221,2 K lei205 K lei-7,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii240,5 K lei222,6 K lei206,6 K lei-7,2% față de anul anterior
Datorii9 K lei8 K lei7 K lei-11,9% față de anul anterior
Creanțe210,3 K lei199,6 K lei182,6 K lei-8,5% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă77,3%81,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 37,8% (n=12.035) · 2024: 36,7% (n=12.209)

Rezultat / active (A+B)95,9%95,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 42,9% (n=9.435) · 2024: 41,3% (n=9.398)

Rezultat / capitaluri proprii99,2%99,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 97,2% (n=12.042) · 2024: 87,7% (n=12.212)

Vânzări per angajat265.250 lei271.650 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 185.727 lei (n=9.720) · 2024: 162.115 lei (n=9.887)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)96,7%96,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,3% (n=9.435) · 2024: 72,6% (n=9.398)

Datorii / active (A+B)3,3%3,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 35,9% (n=9.435) · 2024: 27,7% (n=9.398)

Ponderea activelor imobilizate1%1,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 12,2% (n=9.435) · 2024: 11,4% (n=9.398)

Active circulante / datorii totale30,11×28,48×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 2,43× (n=12.483) · 2024: 3,08× (n=12.703)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări247,9 zile264,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 132,8 zile (n=11.611) · 2024: 108,4 zile (n=11.639)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
265.250
Rezultat net
204.989
Angajați
1
Datorii
7.025
Active imobilizate
2.125
Active circulante
211.524
Capitaluri proprii
206.624
Venituri totale
265.332
Cheltuieli totale
57.689
Stocuri
—
Creanțe
182.649
Casă și conturi la bănci
28.875
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
271.650
Rezultat net
221.225
Angajați
1
Datorii
7.971
Active imobilizate
3.625
Active circulante
226.981
Capitaluri proprii
222.635
Venituri totale
271.650
Cheltuieli totale
47.708
Stocuri
—
Creanțe
199.649
Casă și conturi la bănci
27.332
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
292.600
Rezultat net
238.839
Angajați
1
Datorii
9.016
Active imobilizate
7.454
Active circulante
242.072
Capitaluri proprii
240.510
Venituri totale
292.600
Cheltuieli totale
50.834
Stocuri
—
Creanțe
210.300
Casă și conturi la bănci
31.772
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
286.070
Rezultat net
240.199
Angajați
1
Datorii
7.722
Active imobilizate
4.658
Active circulante
244.649
Capitaluri proprii
241.585
Venituri totale
286.070
Cheltuieli totale
43.010
Stocuri
—
Creanțe
192.300
Casă și conturi la bănci
52.349
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
260.990
Rezultat net
224.709
Angajați
1
Datorii
3.456
Active imobilizate
—
Active circulante
230.242
Capitaluri proprii
226.786
Venituri totale
260.990
Cheltuieli totale
33.670
Stocuri
—
Creanțe
29.460
Casă și conturi la bănci
200.782
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
221.300
Rezultat net
182.672
Angajați
1
Datorii
4.356
Active imobilizate
—
Active circulante
188.433
Capitaluri proprii
184.077
Venituri totale
221.300
Cheltuieli totale
36.560
Stocuri
—
Creanțe
21.350
Casă și conturi la bănci
167.083
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-23

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-01-09 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-22–2026-10-23 · verificat 2026-10-23.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40388573
Număr de înregistrare
J2019000179407
Înmatriculare
9 ianuarie 2019
EUID
ROONRC.J2019000179407
Formă juridică
SRL
Sediu social
BARAJUL IEZERU 6A Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Ale BARAJUL IEZERU 6A Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 ianuarie 2019
Înregistrare fiscală
13 februarie 2026
Telefon
0751191619 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NICULESCU ANA MARIA
administrator
ŢUGUI EUGEN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ET&T CENZORAT ASOCIAŢII S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.01.2019
Înregistrare fiscală
9 ianuarie 2019
Număr registrul comerțului
J2019000179407
Cod CAEN
6920
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0751191619 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE BARAJUL IEZERU, NR.6A, CAMERA NR.306, ET.3
Cod poștal fiscal
31228
Strada sediului
Aleea Barajul Iezeru
Numărul sediului
6A
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
31228
Detalii sediu
CAMERA NR.306
Strada domiciliului fiscal
Aleea Barajul Iezeru
Numărul domiciliului fiscal
6A
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
31228
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA NR.306

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

19 activități autorizate

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 5829 Rev. 3Activități de editare a altor produse software

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6421 Rev. 3Activități ale holding-urilor

CAEN 6619 Rev. 3Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

CAEN 6621 Rev. 3Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6920 Rev. 3Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7820 Rev. 3Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8559 Rev. 3Alte forme de învățământ n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-23Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 6920
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI