Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/EURO MUSIC SERVICES S.R.L.

EURO MUSIC SERVICES S.R.L.

CUI 49458451 · SRL· Municipiul Timişoara

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

EURO MUSIC SERVICES S.R.L. are sediul în Municipiul Timişoara. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+51,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 346,9 K lei, față de 228,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut79,7%

Marja netă calculată este 79,7% în 2025, față de 51,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+128,5%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025346,9 K lei+51,8% față de anul anterior2024: 228.5792025: 346.890
Rezultat net 2025276,4 K lei+134,6% față de anul anterior2024: 117.8102025: 276.393
Angajați 20250Fără an comparabil2024: 02025: 0
Capitaluri proprii 2025276,4 K lei+134,6% față de anul anterior2024: 117.8602025: 276.443
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0173 K347 K2024: 228,6 K lei228,6 K20242025: 346,9 K lei346,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%39,8%79,7%Mediana sectorului (2025): 16,5% · n=11132024: 51,5%51,5%20242025: 79,7%79,7%2025

Cifra de afaceri: +51,8% față de anul anterior. Marja netă: 79,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii276,4 K lei+134,6% față de anul anterior
Datorii66 K lei+68,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator20242025Ultima variație
Cifră de afaceri228,6 K lei346,9 K lei+51,8% față de anul anterior
Rezultat net117,8 K lei276,4 K lei+134,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii117,9 K lei276,4 K lei+134,6% față de anul anterior
Datorii39,1 K lei66 K lei+68,9% față de anul anterior
Creanțe147,1 K lei336 K lei+128,5% față de anul anterior
Angajați00Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri79,7%16,5%n=1.11351,5%19,8%n=1.556
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)80,7%47,8%n=93976,3%54,2%n=1.269
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)19,3%44,6%n=93925,3%36,3%n=1.269
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0%28,2%n=9390%27%n=1.269
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)80,7%9,8%n=93976,3%14,2%n=1.269
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive100%40%n=1.073100%47,7%n=1.480
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii5,19×1,38×n=1.3373,95×1,78×n=1.840
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360348,73 zile73,73 zilen=1.012231,65 zile64,35 zilen=1.350
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600 zile7,76 zilen=4570 zile6,99 zilen=609

Istoric financiar complet · 2 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
346.890
Rezultat net
276.393
Angajați
0
Datorii
66.038
Active imobilizate
0
Active circulante
342.481
Capitaluri proprii
276.443
Venituri totale
349.930
Cheltuieli totale
66.873
Stocuri
0
Creanțe
336.034
Casă și conturi la bănci
6.447
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
50
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
228.579
Rezultat net
117.810
Angajați
0
Datorii
39.104
Active imobilizate
0
Active circulante
154.501
Capitaluri proprii
117.860
Venituri totale
228.813
Cheltuieli totale
108.717
Stocuri
0
Creanțe
147.084
Casă și conturi la bănci
7.417
Cheltuieli în avans
2.463
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
50
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2026-03-26; reactivare la 2026-07-06. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2026-07-06

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-04
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2026-03-26; reactivare la 2026-07-06. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2026-07-06
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2024-01-23 · ANAF 2026-10-04 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
49458451
Număr de înregistrare
J35/292/2024
Înmatriculare
23 ianuarie 2024
EUID
ROONRC.J35/292/2024
Formă juridică
SRL
Sediu social
VASILE ALECSANDRI 3 Municipiul Timişoara Timiş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. VASILE ALECSANDRI 3 Timişoara TIMIŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
23 ianuarie 2024
Înregistrare fiscală
24 mai 2024
Telefon
0723628468 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RECCHIA DAVIDE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 4 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
EURO MUSIC SERVICES S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 23.01.2024
Înregistrare fiscală
23 ianuarie 2024
Număr registrul comerțului
J35/292/2024
Cod CAEN
9002
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Contact și adrese

Telefon
0723628468 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.3, ET.2, AP.8
Cod poștal fiscal
300078
Strada sediului
Str. Vasile Alecsandri
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Mun. Timişoara
Județul sediului
TIMIŞ
Codul poștal al sediului
300078
Strada domiciliului fiscal
Str. Vasile Alecsandri
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Timişoara
Județul domiciliului fiscal
TIMIŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
300078

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
26 martie 2026
Reactivare
6 iulie 2026
Publicarea deciziei
26 martie 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 9001 Rev. 2Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9002 Rev. 2Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9003 Rev. 2Activități de creație artistică

CAEN 9004 Rev. 2Activități de gestionare a sălilor de spectacole

CAEN 9609 Rev. 2Alte activități de servicii n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2024–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-04Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TimişMunicipiul TimişoaraCAEN 9002
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI