Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/EVM SALE SOLUTIONS S.R.L.

EVM SALE SOLUTIONS S.R.L.

CUI 46959105 · SRL· Bucureşti Sectorul 6

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

EVM SALE SOLUTIONS S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 6. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+4.434,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 84 K lei, față de 1,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut61,2%

Marja netă calculată este 61,2% în 2025, față de 34,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+6.513,3%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202584 K lei+4.434,8% față de anul anterior2022: 6.0242023: 23.9742024: 1.8522025: 83.984
Rezultat net 202551,4 K lei+8.023,2% față de anul anterior2022: -1.2142023: 6.3642024: 6332025: 51.420
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 202557,4 K lei+859,6% față de anul anterior2022: -1.0142023: 5.3492024: 5.9822025: 57.403
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate042 K84 K2022: 6 K lei6 K20222023: 24 K lei24 K20232024: 1,9 K lei1,9 K20242025: 84 K lei84 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-20,2%20,5%61,2%Mediana sectorului (2025): 7,9% · n=35522022: -20,2%-20,2%20222023: 26,5%26,5%20232024: 34,2%34,2%20242025: 61,2%61,2%2025

Cifra de afaceri: +4.434,8% față de anul anterior. Marja netă: 61,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii57,4 K lei+859,6% față de anul anterior
Datorii11 K lei+54,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri24 K lei1,9 K lei84 K lei+4.434,8% față de anul anterior
Rezultat net6,4 K lei633 lei51,4 K lei+8.023,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii5,3 K lei6 K lei57,4 K lei+859,6% față de anul anterior
Datorii13 K lei7,2 K lei11 K lei+54,4% față de anul anterior
Creanțe5,6 K lei517 lei34,2 K lei+6.513,3% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri61,2%7,9%n=3.55234,2%8,4%n=3.749
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive89,6%50,9%n=3.20610,6%39,3%n=3.497
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii6,2×1,2×n=4.3341,84×1,37×n=4.624
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360146,56 zile40,99 zilen=3.101100,5 zile40,19 zilen=3.162
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36051,78 zile2,82 zilen=1.2032.348,16 zile3,11 zilen=1.257

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
83.984
Rezultat net
51.420
Angajați
—
Datorii
11.043
Active imobilizate
—
Active circulante
68.446
Capitaluri proprii
57.403
Venituri totale
83.984
Cheltuieli totale
23.347
Stocuri
12.080
Creanțe
34.191
Casă și conturi la bănci
22.175
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.852
Rezultat net
633
Angajați
—
Datorii
7.151
Active imobilizate
—
Active circulante
13.133
Capitaluri proprii
5.982
Venituri totale
1.852
Cheltuieli totale
1.106
Stocuri
12.080
Creanțe
517
Casă și conturi la bănci
536
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
23.974
Rezultat net
6.364
Angajați
—
Datorii
12.998
Active imobilizate
—
Active circulante
18.347
Capitaluri proprii
5.349
Venituri totale
23.974
Cheltuieli totale
16.426
Stocuri
12.523
Creanțe
5.606
Casă și conturi la bănci
218
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.024
Rezultat net
-1.214
Angajați
—
Datorii
17.327
Active imobilizate
—
Active circulante
16.313
Capitaluri proprii
-1.014
Venituri totale
6.024
Cheltuieli totale
7.061
Stocuri
8.908
Creanțe
6.024
Casă și conturi la bănci
1.381
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-10-04 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46959105
Număr de înregistrare
J2022019769406
Înmatriculare
4 octombrie 2022
EUID
ROONRC.J2022019769406
Formă juridică
SRL
Sediu social
CHILIA VECHE 4 A9 Bucureşti Sectorul 6 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str CHILIA VECHE 4 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 octombrie 2022
Înregistrare fiscală
22 ianuarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TOMA DENISA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
EVM SALE SOLUTIONS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.10.2022
Înregistrare fiscală
4 octombrie 2022
Număr registrul comerțului
J2022019769406
Cod CAEN
5320
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR CHILIA VECHE, NR.4, CAMERA 1, BL.A9, SC.3, ET.3, AP.42
Cod poștal fiscal
61743
Strada sediului
Str. Chilia Veche
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
61743
Detalii sediu
CAMERA 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Chilia Veche
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
61743
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 5320 Rev. 3Alte activități poștale și de curier

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 6CAEN 5320
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI