Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/EXPERIENCE SOURCE SRL

EXPERIENCE SOURCE SRL

CUI 18021073 · SRL· Municipiul Târgu Jiu

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

EXPERIENCE SOURCE SRL are sediul în Municipiul Târgu Jiu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+49,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,8 mil. lei, față de 1,9 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut19,4%

Marja netă calculată este 19,4% în 2025, față de 12,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+55,7%

Datoriile raportate sunt 821,8 K lei în 2025, față de 527,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,8 mil. lei+49,8% față de anul anterior2020: 1.500.0162021: 1.433.1502022: 2.157.3102023: 1.908.7762024: 1.861.0852025: 2.788.712
Rezultat net 2025540,3 K lei+136,2% față de anul anterior2020: 297.4212021: 256.8262022: 79.0752023: 151.0892024: 228.7362025: 540.318
Angajați 20259Neschimbat față de anul anterior2020: 102021: 112022: 112023: 102024: 92025: 9
Capitaluri proprii 20251,9 mil. lei+25,6% față de anul anterior2020: 915.2952021: 1.172.1212022: 1.095.9942023: 1.247.0842024: 1.475.8202025: 1.853.138
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.3 mil.2020: 1,5 mil. lei1,5 mil.20202021: 1,4 mil. lei1,4 mil.20212022: 2,2 mil. lei2,2 mil.20222023: 1,9 mil. lei1,9 mil.20232024: 1,9 mil. lei1,9 mil.20242025: 2,8 mil. lei2,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%18,6%37,2%2020: 19,8%19,8%20202021: 17,9%17,9%20212022: 3,7%3,7%20222023: 7,9%7,9%20232024: 12,3%12,3%20242025: 19,4%19,4%2025Reper 2025: mediana sectorului 37,2% · n=1.222

Cifra de afaceri: +49,8% față de anul anterior.Marjă netă 19,4% · +7,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241,5 mil. lei
20251,9 mil. lei

Datorii raportate

2024527,7 K lei
2025821,8 K lei

Disponibilități bănești

202430 K lei
202519,7 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,9 mil. lei1,9 mil. lei2,8 mil. lei+49,8% față de anul anterior
Rezultat net151,1 K lei228,7 K lei540,3 K lei+136,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,2 mil. lei1,5 mil. lei1,9 mil. lei+25,6% față de anul anterior
Datorii514 K lei527,7 K lei821,8 K lei+55,7% față de anul anterior
Creanțe481,5 K lei594,5 K lei676,3 K lei+13,8% față de anul anterior
Angajați1099Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă19,4%12,3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 37,2% (n=1.222) · 2024: 32,8% (n=3.970)

Rezultat / active (A+B)20,2%11,4%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 39,2% (n=914) · 2024: 23,1% (n=3.044)

Rezultat / capitaluri proprii29,2%15,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 98,6% (n=1.154) · 2024: 69,2% (n=3.959)

Vânzări per angajat309.857 lei206.787 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 201.659 lei (n=860) · 2024: 186.552 lei (n=2.806)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)69,3%73,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 63% (n=914) · 2024: 68,2% (n=3.047)

Datorii / active (A+B)30,7%26,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 35,6% (n=914) · 2024: 31,1% (n=3.047)

Ponderea activelor imobilizate49,5%51,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 10,6% (n=914) · 2024: 12,5% (n=3.047)

Active circulante / datorii totale1,64×1,86×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 2,39× (n=1.388) · 2024: 2,4× (n=4.805)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări87,3 zile115 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 132 zile (n=1.127) · 2024: 109,2 zile (n=3.622)

Stocuri în zile de vânzări84,6 zile68,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 0,5 zile (n=414) · 2024: 2,9 zile (n=1.306)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.788.712
Rezultat net
540.318
Angajați
9
Datorii
821.761
Active imobilizate
1.323.649
Active circulante
1.351.250
Capitaluri proprii
1.853.138
Venituri totale
3.128.753
Cheltuieli totale
2.487.529
Stocuri
655.171
Creanțe
676.346
Casă și conturi la bănci
19.733
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.861.085
Rezultat net
228.736
Angajați
9
Datorii
527.723
Active imobilizate
1.024.602
Active circulante
978.941
Capitaluri proprii
1.475.820
Venituri totale
2.009.909
Cheltuieli totale
1.729.491
Stocuri
354.423
Creanțe
594.511
Casă și conturi la bănci
30.007
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.908.776
Rezultat net
151.089
Angajați
10
Datorii
513.996
Active imobilizate
882.535
Active circulante
878.545
Capitaluri proprii
1.247.084
Venituri totale
2.072.304
Cheltuieli totale
1.901.779
Stocuri
343.567
Creanțe
481.499
Casă și conturi la bănci
53.479
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.157.310
Rezultat net
79.075
Angajați
11
Datorii
535.610
Active imobilizate
876.064
Active circulante
755.540
Capitaluri proprii
1.095.994
Venituri totale
2.253.552
Cheltuieli totale
2.154.224
Stocuri
485.838
Creanțe
230.186
Casă și conturi la bănci
39.516
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.433.150
Rezultat net
256.826
Angajați
11
Datorii
354.254
Active imobilizate
900.791
Active circulante
625.584
Capitaluri proprii
1.172.121
Venituri totale
1.717.588
Cheltuieli totale
1.445.682
Stocuri
371.099
Creanțe
217.463
Casă și conturi la bănci
37.022
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.500.016
Rezultat net
297.421
Angajați
10
Datorii
144.440
Active imobilizate
471.245
Active circulante
588.490
Capitaluri proprii
915.295
Venituri totale
1.599.411
Cheltuieli totale
1.286.784
Stocuri
337.688
Creanțe
183.717
Casă și conturi la bănci
67.085
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-06

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-19Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2005-10-06 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.

Dosar 8051/318/20262026-05-08 · Judecătoria TARGUJIU · Petent

plângere contravenţională R26-0250499 15-04-2026 · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2027-05-11 · 11:00

Soluție indisponibilă

Dosar 3065/115/2013/a332024-12-10 · Tribunalul ARAD · Creditor

contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar · Fond

4 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2025-05-21 · 09:00

Respinge cererea

Respinge excepţia lipsei de interes. Respinge contestaţia formulată de creditorul TRS Company Impex SRL în contradictoriu cu debitorul Staicons Company SRL împotriva raportului de activitate publicat în BPI nr. 21622/02.12.2024. Cu apel în 30 de zile de la comunicarea prin B.P.I., apel care se depune la Tribunalul Arad. Pronunţată azi, 21.05.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: _Hotarare 355/2025 · 2025-05-21

2025-04-23 · 09:00

Amână cauza

T: 21.05.2025 ora 9 pentru a se solicita precizări Primăriei com.Mehadia

Document: incheieredesedinta · 2025-04-23

2025-03-12 · 09:00

Amână cauza

Fixeaza termen de judecata la data de 23.04.2025 pentru ata?area celor două contracte

Document: incheieredesedinta · 2025-03-12

2025-02-26 · 09:00

Amână cauza

T: 12.03.2025 ora 9,00 pentru introducerea în cauză a Primăria com.Mehadia

Document: incheieredesedinta · 2025-02-26

Dosar 3065/115/2013/a232023-10-06 · Tribunalul ARAD · Creditor

recuzare · Fond

1 termen · ultima soluție: Încheiere

2023-10-09 · 09:00

Încheiere

Respinge cererea de abţinere de la judecarea cauzei ce face obiectul dos. nr. 3065/115/2013 al Tribunalului Arad formulată de judecător Vinţieler Ştefan. Respinge cererea de recuzare de la judecarea cauzei ce face obiectul dos. nr. 3065/115/2013 al Tribunalului Arad formulată de Staicu Georgeta, asociat unic al debitoarei Staicons Company SRL, şi Ducan Cornel, administrator special al debitoarei Staicons Company SRL. Fără cale de atac în privinţa cererii de abţinere; cu cale de atac odată cu fondul în privinţa cererii de recuzare. Pusă la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi, 9.10.2023.

Document: incheierefinaladezinvestire · 2023-10-09

Dosar 3065/115/20132021-12-16 · Tribunalul ARAD · Creditor

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată -declinare · Fond

17 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-19 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-07-13 · 09:00

Amână cauza

T:19.10.2026, ora 09,00 pentru soluţionarea dosarului asociat nr. 3065/115/2013/a34, având ca obiect ac?iunea în pretenţii formulată de administratorul special Ducan Cornel împotriva pârâtei Staicu Georgeta, aflat în etapa regularizării.

Document: incheieredesedinta · 2026-07-13

2026-05-04 · 09:00

Amână cauza

T: 13.07.2026 ora 9 pentru solutionarea tuturor dosarelor asociate şi a declaraţiilor de creanţă

Document: incheieredesedinta · 2026-05-04

2026-02-24 · 09:00

Amână cauza

T: 4.05.2026 ora 9 pentru derularea în continuare a procedurii, respectiv pentru soluţionarea tuturor dosarelor asociate şi valorificarea bunurilor debitoarei

Document: incheieredesedinta · 2026-02-24

2025-12-03 · 09:00

Amână cauza

T:24.02.2026 ora 9 pentru solutionarea definitivă a dosarelor asociate

Document: incheieredesedinta · 2025-12-03

2025-10-08 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei pentru data de 03.12.2025 Având în vedere Hotărârea nr. 3 din data de 26.08.2025 a Adunării generale a magistraţilor din cadrul Tribunalului Arad prin care s-a stabilit adoptarea unor forme de protest, reţinând că prezenta cauză nu se încadrează în lista cauzelor urgente stabilite prin această hotărâre,

Document: incheieredesedinta · 2025-10-08

2025-06-04 · 09:00

Amână cauza

T: 08.10.2025 ora 9,00 pentru continuarea procedurii

Document: incheieredesedinta · 2025-06-04

2025-03-12 · 09:00

Amână cauza

Fixeaza termen de judecata la data de 04.06.2025 pentru continuarea procedurii

Document: incheieredesedinta · 2025-03-12

2024-12-05 · 10:00

Amână cauza

T:12.03.2025 pentru continuarea procdurii, solutionarea dosarelor asociate şi comunicareea înscrisurilor depuse

Document: incheieredesedinta · 2024-12-05

2024-09-12 · 10:00

Amână cauza

T:05.12.2024 pentru continuarea procedurii

Document: incheieredesedinta · 2024-09-12

2024-03-28 · 10:00

Amână cauza

T: 122.09.2024 în vederea soluţionării tuturor dosarelor asociate

Document: incheieredesedinta · 2024-03-28

2024-01-25 · 10:00

Amână cauza

T: 28.03.2024 ora 10,00 pentru comunicarea cererilor formulate de dl Ducan cu practicianului în insolvenţă şi formarea unui dosar asociat

Document: incheieredesedinta · 2024-01-25

2023-10-05 · 10:00

Amână cauza

T: 25.01.2023 la solicitarea reprezentantului debitoarei - pentru soluţionarea cererii de recuzare

Document: incheieredesedinta · 2023-10-05

2023-05-25 · 10:00

Amână cauza

T: 21.09.2023 ora 10,00 pentru continuarea procedurii şi pentru soluţionarea cauzei penale

Document: incheieredesedinta · 2023-05-25

2022-10-06 · 10:00

Suspendat

În baza art. 413 pct. 1 din noul Cod de procedură civilă, suspendă procedura insolvenţei debitorului S.C. „STAICONS COMPANY” S.R.L., până la soluţionarea dosarului penal 231/P/2022 al Parchetului de pe lângă C.A. Timişoara având ca obiect efectuarea de cercetări sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de abuz în serviciu, luare de mită, dare de mită, fals material în înscrisuri oficiale, fals în înscrisuri sub semnătură privată uz de fals şi bancrută frauduloasă instanţa, în temeiul art. 413 pct. 1 din noul Cod de procedură civilă, Dispune înregistrarea cererii formulate de asociatul unic al debitoarei S.C. Staicons – Staicu Georgeta şi de către administratorul special al debitoarei Ducan Cornel şi depuse la data de 20.06.2022 şi prin care se solicită a se constata nulitatea absolută a documentelor false ce au stat la baza deschiderii procedurii de faliment a debitoarei, Cu recurs pe toată durata suspendării. Dată în şedinţa publică din data de 06 octombrie 2022.

Document: incheiereSuspendare · 2022-10-06

2022-04-14 · 10:49

Amână cauza

T: 06.10.2022 ora 10,00 pt.repetarea adresei către Parchetul de pe lângă ÎÎCJ

Document: incheieredesedinta · 2022-04-14

2022-02-03 · 10:00

Amână cauza

T: 14.04.2022 ora 10,49 pentru a se cunoaste stadiul dosarului penal si pt a se solicita lichidatorului, raport amanuntit

Document: incheieredesedinta · 2022-02-03

Căi de atac declarate: Recurs · 2022-10-26; Recurs · 2021-05-13; Apel · 2017-11-20; Apel · 2016-03-21

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

78 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
18021073
Număr de înregistrare
J2005000706183
Înmatriculare
6 octombrie 2005
EUID
ROONRC.J2005000706183
Formă juridică
SRL
Sediu social
TERMOCENTRALEI 27 Municipiul Târgu Jiu Gorj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str TERMOCENTRALEI 27 Târgu Jiu GORJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 octombrie 2005
Înregistrare fiscală
11 martie 2025
Telefon
0253222223 · Firme cu același număr
Fax
0353408092

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BADEA-MISS CIPRIAN
administrator
BORCAN ION

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
EXPERIENCE SOURCE SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.10.2005
Înregistrare fiscală
7 octombrie 2005
Număr registrul comerțului
J2005000706183
Cod CAEN
8009
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj

Contact și adrese

Telefon
0253222223 · Firme cu același număr
Fax
0353408092 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. TERMOCENTRALEI, NR.27, CAMERA A
Cod poștal fiscal
210233
Strada sediului
Str. Termocentralei
Numărul sediului
27
Localitatea sediului
Mun. Târgu Jiu
Județul sediului
GORJ
Codul poștal al sediului
210233
Detalii sediu
camera A
Strada domiciliului fiscal
Str. Termocentralei
Numărul domiciliului fiscal
27
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Târgu Jiu
Județul domiciliului fiscal
GORJ
Cod poștal domiciliu fiscal
210233
Detalii domiciliu fiscal
camera A

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 2005
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (78) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SPITALUL JUDETEAN TG-JIU16 din 78 înregistrări (20,5%) · Vezi relația

APAREGIO GORJ S.A.6 din 78 înregistrări (7,7%) · Vezi relația

SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU6 din 78 înregistrări (7,7%) · Vezi relația

LICEUL MATASARI6 din 78 înregistrări (7,7%) · Vezi relația

TRANSLOC S.A.TG. JIU5 din 78 înregistrări (6,4%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)17 din 78 înregistrări (21,8%) · Vezi selecția

Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)12 din 78 înregistrări (15,4%) · Vezi selecția

Sistem video de supraveghere (Rev.2)12 din 78 înregistrări (15,4%) · Vezi selecția

Sisteme de control al accesului (Rev.2)8 din 78 înregistrări (10,3%) · Vezi selecția

Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)5 din 78 înregistrări (6,4%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

19 iunie 2026Achiziție directă

inlocuire si reconfigurare sistem avertizare incendiu

Autoritate: COMUNA ARCANI

CPV 31625200-5 — Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31625200-5

Vezi detaliile atribuirii →
2.550 leiValoare publicată
17 iunie 2026Achiziție directă

Servicii de mentenanta trimestriala a sistemelor de avertizare la incendiu

Autoritate: COMUNA ARCANI

CPV 31625200-5 — Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31625200-5

Vezi detaliile atribuirii →
1.200 leiValoare publicată
16 iunie 2026Achiziție directă

sisteme de securitate - la incendii

Autoritate: COMUNA ARCANI

CPV 42961100-1 — Sisteme de control al accesului (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 42961100-1

Vezi detaliile atribuirii →
5.842 leiValoare publicată
9 iunie 2026Achiziție directă

Achizitie Prestari servicii instalatii electric pt. COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU ,TG-JIU

Autoritate: COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU TG-JIU

CPV 31214500-4 — Tablouri electrice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31214500-4

Vezi detaliile atribuirii →
3.148 leiValoare publicată
25 mai 2026Achiziție directă

Servicii de instalare sistem de supraveghere video etapa 1: UPU, Radiologie,Medicina Legala,Intrare

Autoritate: SPITALUL JUDETEAN TG-JIU

CPV 32323500-8 — Sistem video de supraveghere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 32323500-8

Vezi detaliile atribuirii →
86.544 leiValoare publicată
13 mai 2026Achiziție directă

Servicii de alertare si avertizare la incendiu

Autoritate: LICEUL MATASARI

CPV 42961100-1 — Sisteme de control al accesului (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 42961100-1

Vezi detaliile atribuirii →
10.500 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

95 activități autorizate

CAEN 0111 Rev. 3Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

CAEN 0112 Rev. 3Cultivarea orezului

CAEN 0113 Rev. 3Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor

CAEN 0114 Rev. 3Cultivarea trestiei de zahăr

CAEN 0119 Rev. 3Cultivarea altor plante din culturi nepermanente

CAEN 0121 Rev. 3Cultivarea strugurilor

CAEN 0122 Rev. 3Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale

CAEN 0123 Rev. 3Cultivarea fructelor citrice

CAEN 0124 Rev. 3Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase

CAEN 0125 Rev. 3Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor

CAEN 0126 Rev. 3Cultivarea fructelor oleaginoase

CAEN 0127 Rev. 3Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor

CAEN 0128 Rev. 3Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic

CAEN 0129 Rev. 3Cultivarea altor plante permanente

CAEN 0130 Rev. 3Cultivarea plantelor pentru înmulțire

CAEN 0163 Rev. 3Activități după recoltare și pregătirea semințelor

CAEN 1085 Rev. 3Fabricarea de mâncăruri preparate

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 3Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn

CAEN 1723 Rev. 3Fabricarea articolelor de papetărie

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 1820 Rev. 3Reproducerea înregistrărilor

CAEN 2611 Rev. 3Fabricarea componentelor electronice

CAEN 2612 Rev. 3Fabricarea subansamblurilor electronice (module)

CAEN 2620 Rev. 3Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 2630 Rev. 3Fabricarea echipamentelor de comunicații

CAEN 2640 Rev. 3Fabricarea produselor electronice de larg consum

CAEN 2651 Rev. 3Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație

CAEN 2732 Rev. 3Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice

CAEN 2733 Rev. 3Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice

CAEN 2740 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice de iluminat

CAEN 2751 Rev. 3Fabricarea de aparate electrocasnice

CAEN 2752 Rev. 3Fabricarea de echipamente casnice neelectrice

CAEN 2790 Rev. 3Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 2811 Rev. 3Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete.)

CAEN 3311 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4661 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor

CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte

CAEN 4663 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4673 Rev. 3Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CAEN 4681 Rev. 3Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4783 Rev. 3Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CAEN 5920 Rev. 3Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

CAEN 6110 Rev. 3Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 6421 Rev. 3Activități ale holding-urilor

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 7721 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 7722 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.

CAEN 7731 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 7733 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-06Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GorjMunicipiul Târgu JiuCAEN 6310
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI