Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/F&F SERVICE DE CALITATE SRL

F&F SERVICE DE CALITATE SRL

CUI 17535092 · SRL· Bucureşti Sectorul 6· Lucrări de tâmplărie și dulgherie

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

F&F SERVICE DE CALITATE SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 6 și raportează activitatea lucrări de tâmplărie și dulgherie. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2020.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2020620,8 K leiFără an comparabil
Rezultat net 202095,3 K leiFără an comparabil
Angajați 20204Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2020239,6 K leiFără an comparabil
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0310 K621 K2020: 620,8 K lei620,8 K2020

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%7,7%15,3%Mediana sectorului (2020): 7% · n=20542020: 15,3%15,3%2020
Capital și datorii2020 comparat cu —
Capitaluri proprii239,6 K leiFără an comparabil
Datorii129,7 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator2020Ultima variație
Cifră de afaceri620,8 K leiFără an comparabil
Rezultat net95,3 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii239,6 K leiFără an comparabil
Datorii129,7 K leiFără an comparabil
Creanțe28,8 K leiFără an comparabil
Angajați4Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2020Sector 2020
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri15,3%7%n=2.054
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)64,9%26%n=1.547
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)35,2%69,6%n=1.547
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)19,3%13,9%n=1.547
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)25,8%4,1%n=1.546
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive39,8%36,7%n=1.677
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,3×1,17×n=2.493
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36016,69 zile45,08 zilen=1.730
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36052,24 zile45,54 zilen=1.367
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați155.210 lei111.503 lein=1.580

Istoric financiar complet · 1 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
620.840
Rezultat net
95.259
Angajați
4
Datorii
129.714
Active imobilizate
71.066
Active circulante
297.925
Capitaluri proprii
239.593
Venituri totale
633.142
Cheltuieli totale
532.053
Stocuri
90.091
Creanțe
28.787
Casă și conturi la bănci
179.047
Cheltuieli în avans
316
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2016-10-29; reactivare la 2016-12-16. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2016-12-16

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-06

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2024-10-04Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2021-06-29Sursa bilanțului 2020Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2016-10-29; reactivare la 2016-12-16. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2016-12-16
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2005-04-27 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2020.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.

Dosar 30711/300/20252025-10-10 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Terţ poprit

validare poprire 474/2024 · Fond

1 termen · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei

2026-05-20 · 10:00

Declină soluţionarea cauzei

Admite excepţia necompetenţei teritoriale. Declină competenţa de soluţionare în favoarea Judecătoriei Sector 6 Bucureşti. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 20.05.2026.

Document: _Hotarare 8113/2026 · 2026-05-20

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

2 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
17535092
Număr de înregistrare
J40/7923/2005
Înmatriculare
27 aprilie 2005
EUID
ROONRC.J40/7923/2005
Formă juridică
SRL
Sediu social
Aleea Ariniş 1 OD1 Bucureşti Sectorul 6 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Aleea Ariniş 1 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 aprilie 2005
Înregistrare fiscală
15 martie 2024
Telefon
3456278

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POPESCU FLORIN
administrator
SEMEN FLORENTIN - EDUARD

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
F&F SERVICE DE CALITATE SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.04.2005
Înregistrare fiscală
27 aprilie 2005
Număr registrul comerțului
J40/7923/2005
Cod CAEN
4332
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA ARINIS, NR.1, BL.OD1, SC.A, ET.10, AP.41
Cod poștal fiscal
62031
Strada sediului
Aleea Ariniş
Numărul sediului
1
Localitatea sediului
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
62031
Strada domiciliului fiscal
Aleea Ariniş
Numărul domiciliului fiscal
1
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
62031

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
21 decembrie 2016
Perioada 2: TVA de la
29 aprilie 2005
Perioada 2: TVA până la
29 octombrie 2016
Perioada 2: Anulare operată la
23 noiembrie 2016
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 martie 2014
Actualizare TVA la încasare
25 februarie 2014
Publicare TVA la încasare
26 februarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
29 octombrie 2016
Reactivare
16 decembrie 2016
Publicarea deciziei
2 noiembrie 2016

Achiziții publice

Explorează toate (2) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Banca Nationala a Romaniei1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi relația

Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Feronerie (Rev.2)2 din 2 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

4 octombrie 2024Achiziție directă

Diverse articole

Autoritate: Banca Nationala a Romaniei

CPV 44316510-6 — Feronerie (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44316510-6

Vezi detaliile atribuirii →
11.612 leiValoare publicată
1 aprilie 2024Achiziție directă

PACHET FERONERIE

Autoritate: Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti

CPV 44316510-6 — Feronerie (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44316510-6

Vezi detaliile atribuirii →
907 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

7 activități autorizate

CAEN 3311 Rev. 2Repararea articolelor fabricate din metal

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 8020 Rev. 2Activități de servicii privind sistemele de securizare

CAEN 9529 Rev. 2Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2020.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20202021-06-29—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-06Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 6Aleea ArinişCAEN 4332
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI