Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/F.LLI CANIL. RO TRANSPORT S.R.L.

F.LLI CANIL. RO TRANSPORT S.R.L.

CUI 39166425 · SRL· Sat Bradu, Comuna Bradu

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

F.LLI CANIL. RO TRANSPORT S.R.L. are sediul în Sat Bradu, Comuna Bradu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-2,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 20,1 mil. lei, față de 20,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-36,5%

Datoriile raportate sunt 5,3 mil. lei în 2025, față de 8,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202520,1 mil. lei-2,9% față de anul anterior2020: 4.448.6622021: 9.340.9062022: 12.766.3842023: 16.291.2652024: 20.714.8812025: 20.120.319
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 360.3432021: 02022: 02023: 02024: 02025: 0
Angajați 202532+14,3% față de anul anterior2020: 92021: 152022: 182023: 252024: 282025: 32
Capitaluri proprii 2025608,5 K lei+8,2% față de anul anterior2020: 381.5812021: 398.8642022: 476.3572023: 480.8112024: 562.3842025: 608.494
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate010 mil.21 mil.2020: 4,4 mil. lei4,4 mil.20202021: 9,3 mil. lei9,3 mil.20212022: 12,8 mil. lei12,8 mil.20222023: 16,3 mil. lei16,3 mil.20232024: 20,7 mil. lei20,7 mil.20242025: 20,1 mil. lei20,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%4,1%8,1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=32892020: 8,1%8,1%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: -2,9% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii608,5 K lei+8,2% față de anul anterior
Datorii5,3 mil. lei-36,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri16,3 mil. lei20,7 mil. lei20,1 mil. lei-2,9% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii480,8 K lei562,4 K lei608,5 K lei+8,2% față de anul anterior
Datorii8,7 mil. lei8,3 mil. lei5,3 mil. lei-36,5% față de anul anterior
Creanțe2 mil. lei4 mil. lei2,4 mil. lei-41,4% față de anul anterior
Angajați252832+14,3% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=3.2890%0%n=3.665
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)11,4%30,5%n=3.3286,5%34,2%n=3.722
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)98,7%69,7%n=3.32896%66,6%n=3.722
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)52%47%n=3.32852,1%44,9%n=3.722
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=3.2980%0%n=3.694
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=3.0280%0%n=3.384
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,49×0,75×n=3.6580,5×0,8×n=4.149
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36042,11 zile68,03 zilen=3.27569,84 zile67,57 zilen=3.628
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați628.760 lei496.314 lein=3.095739.817 lei457.501 lein=3.411

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
20.120.319
Rezultat net
0
Angajați
32
Datorii
5.255.201
Active imobilizate
2.768.563
Active circulante
2.554.544
Capitaluri proprii
608.494
Venituri totale
20.779.522
Cheltuieli totale
20.684.616
Stocuri
—
Creanțe
2.353.346
Casă și conturi la bănci
201.198
Cheltuieli în avans
540.588
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
20.714.881
Rezultat net
0
Angajați
28
Datorii
8.281.323
Active imobilizate
4.490.558
Active circulante
4.131.915
Capitaluri proprii
562.384
Venituri totale
21.135.255
Cheltuieli totale
21.057.821
Stocuri
—
Creanțe
4.018.900
Casă și conturi la bănci
113.015
Cheltuieli în avans
221.234
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
16.291.265
Rezultat net
0
Angajați
25
Datorii
8.735.002
Active imobilizate
6.313.806
Active circulante
2.326.127
Capitaluri proprii
480.811
Venituri totale
17.225.013
Cheltuieli totale
17.211.973
Stocuri
—
Creanțe
1.956.004
Casă și conturi la bănci
370.123
Cheltuieli în avans
575.880
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
12.766.384
Rezultat net
0
Angajați
18
Datorii
4.727.178
Active imobilizate
3.392.201
Active circulante
1.560.464
Capitaluri proprii
476.357
Venituri totale
13.054.589
Cheltuieli totale
12.964.322
Stocuri
—
Creanțe
1.427.933
Casă și conturi la bănci
132.531
Cheltuieli în avans
250.870
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
9.340.906
Rezultat net
0
Angajați
15
Datorii
6.046.813
Active imobilizate
4.776.082
Active circulante
1.442.757
Capitaluri proprii
398.864
Venituri totale
9.406.464
Cheltuieli totale
9.355.965
Stocuri
—
Creanțe
1.192.947
Casă și conturi la bănci
249.810
Cheltuieli în avans
226.838
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.448.662
Rezultat net
360.343
Angajați
9
Datorii
3.647.752
Active imobilizate
3.140.148
Active circulante
807.010
Capitaluri proprii
381.581
Venituri totale
4.765.180
Cheltuieli totale
4.360.723
Stocuri
101.473
Creanțe
589.070
Casă și conturi la bănci
116.467
Cheltuieli în avans
82.175
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-04-11 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39166425
Număr de înregistrare
J2018000738036
Înmatriculare
11 aprilie 2018
EUID
ROONRC.J2018000738036
Formă juridică
SRL
Sediu social
CET-ULUI 44 Sat Bradu, Comuna Bradu Argeş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str CET-ULUI 44 Bradu ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 aprilie 2018
Înregistrare fiscală
6 mai 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CANDET MARIAN OVIDIU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
F.LLI CANIL. RO TRANSPORT S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 11.04.2018
Înregistrare fiscală
11 aprilie 2018
Număr registrul comerțului
J2018000738036
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT BRADU COM. BRADU, STR. CET-ULUI, NR.44
Cod poștal fiscal
117140
Strada sediului
Str. CET-ului
Numărul sediului
44
Localitatea sediului
Sat Bradu Com. Bradu
Județul sediului
ARGEŞ
Codul poștal al sediului
117140
Strada domiciliului fiscal
Str. CET-ului
Numărul domiciliului fiscal
44
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Bradu Com. Bradu
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
117140

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
26 aprilie 2018
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Argeș

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Bradu, Comuna BraduCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI