Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/F.SERVICES SRL

F.SERVICES SRL

CUI 326547 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

F.SERVICES SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au crescut+513,5%

Datoriile raportate sunt 546 lei în 2025, față de 89 lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 6.7622021: 9.3582022: 3252023: 67.620
Rezultat net 2025-4,8 K leiPierdere redusă cu 48,3%2020: -662021: -1.4892022: -4.7422023: 35.5262024: -9.2752025: -4.799
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 2025535 lei-98,2% față de anul anterior2020: 15.1932021: 13.7042022: 8.9622023: 44.4882024: 29.7782025: 535
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate034 K68 K2020: 6,8 K lei6,8 K20202021: 9,4 K lei9,4 K20212022: 325 lei32520222023: 67,6 K lei67,6 K2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-1.459,1%-703,3%52,5%2020: -1%-1%20202021: -15,9%-15,9%20212022: -1.459,1%-1.459,1%20222023: 52,5%52,5%202320242025Reper 2025: mediana sectorului 11,9% · n=129

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202429,8 K lei
2025535 lei

Datorii raportate

202489 lei
2025546 lei

Disponibilități bănești

202428,1 K lei
20250 lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri67,6 K lei——Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net35,5 K lei-9,3 K lei-4,8 K leiPierdere redusă cu 48,3%
Capitaluri proprii44,5 K lei29,8 K lei535 lei-98,2% față de anul anterior
Datorii18,6 K lei89 lei546 lei+513,5% față de anul anterior
Creanțe2,3 K lei1,8 K lei1,1 K lei-38,5% față de anul anterior
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Rezultat / capitaluri proprii-897%-31,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 23,9% (n=132) · 2024: 25,4% (n=146)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Active circulante / datorii totale1,98×335,58×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,36× (n=156) · 2024: 1,58× (n=171)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-4.799
Angajați
—
Datorii
546
Active imobilizate
—
Active circulante
1.081
Capitaluri proprii
535
Venituri totale
6
Cheltuieli totale
4.805
Stocuri
—
Creanțe
1.081
Casă și conturi la bănci
0
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-9.275
Angajați
—
Datorii
89
Active imobilizate
—
Active circulante
29.867
Capitaluri proprii
29.778
Venituri totale
21
Cheltuieli totale
9.296
Stocuri
—
Creanțe
1.758
Casă și conturi la bănci
28.109
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
67.620
Rezultat net
35.526
Angajați
—
Datorii
18.583
Active imobilizate
—
Active circulante
63.071
Capitaluri proprii
44.488
Venituri totale
67.624
Cheltuieli totale
25.257
Stocuri
—
Creanțe
2.279
Casă și conturi la bănci
60.792
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
325
Rezultat net
-4.742
Angajați
—
Datorii
606
Active imobilizate
—
Active circulante
9.568
Capitaluri proprii
8.962
Venituri totale
327
Cheltuieli totale
5.059
Stocuri
—
Creanțe
1.587
Casă și conturi la bănci
7.981
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
9.358
Rezultat net
-1.489
Angajați
—
Datorii
1.398
Active imobilizate
—
Active circulante
15.102
Capitaluri proprii
13.704
Venituri totale
9.361
Cheltuieli totale
10.575
Stocuri
—
Creanțe
389
Casă și conturi la bănci
14.713
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.762
Rezultat net
-66
Angajați
—
Datorii
899
Active imobilizate
—
Active circulante
16.092
Capitaluri proprii
15.193
Venituri totale
6.768
Cheltuieli totale
6.631
Stocuri
—
Creanțe
323
Casă și conturi la bănci
15.769
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-17

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-16–2026-10-17 · verificat 2026-10-17.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
326547
Număr de înregistrare
J1991004632403
Înmatriculare
17 iunie 1991
EUID
ROONRC.J1991004632403
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. ODOBESTI 5 Z1 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
FENYO ŞTEFAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
F.SERVICES SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 05.03.2026
Înregistrare fiscală
10 decembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991004632403
Cod CAEN
1813
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. ODOBESTI, NR.5, BL.Z1, SC.4, ET.3, AP.63
Strada sediului
Str. ODOBESTI
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Strada domiciliului fiscal
Str. ODOBESTI
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 iulie 1993
TVA până la
5 martie 2026
Anulare operată la
5 martie 2026
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
5 martie 2026
Actualizare TVA la încasare
1 aprilie 2026
Publicare TVA la încasare
2 aprilie 2026
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 1813 Rev. 3Servicii pregătitoare pentru pretipărire

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-17Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3Strada OdobestiCAEN 1813
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI