Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FABULOS CASINO ONLINE S.R.L.

FABULOS CASINO ONLINE S.R.L.

CUI 45438656 · SRL· Sat Hinţeşti, Comuna Moşoaia· Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

FABULOS CASINO ONLINE S.R.L. are sediul în Sat Hinţeşti, Comuna Moşoaia și raportează activitatea prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a crescut+115,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 603,2 K lei, față de 280 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât-31,4%

Marja netă calculată este -31,4% în 2024, față de 83,6% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Datoriile au crescut+181%

Datoriile raportate sunt 2 mil. lei în 2024, față de 706,6 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024603,2 K lei+115,4% față de anul anterior2022: 262.0002023: 280.0002024: 603.193
Rezultat net 2024-189,3 K lei-180,9% față de anul anterior2022: -297.7622023: 234.0482024: -189.291
Angajați 202413-13,3% față de anul anterior2022: 92023: 152024: 13
Capitaluri proprii 2024243,9 K lei-43,7% față de anul anterior2022: 11.6382023: 433.2062024: 243.916
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0302 K603 K2022: 262 K lei262 K20222023: 280 K lei280 K20232024: 603,2 K lei603,2 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-113,6%-15%83,6%Mediana sectorului (2024): 32,8% · n=39702022: -113,6%-113,6%20222023: 83,6%83,6%20232024: -31,4%-31,4%2024

Cifra de afaceri: +115,4% față de anul anterior. Marja netă: -31,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii243,9 K lei-43,7% față de anul anterior
Datorii2 mil. lei+181% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri262 K lei280 K lei603,2 K lei+115,4% față de anul anterior
Rezultat net-297,8 K lei234 K lei-189,3 K lei-180,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii11,6 K lei433,2 K lei243,9 K lei-43,7% față de anul anterior
Datorii185,6 K lei706,6 K lei2 mil. lei+181% față de anul anterior
Creanțe196,3 K lei81,5 K lei75,6 K lei-7,3% față de anul anterior
Angajați91513-13,3% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-31,4%32,8%n=3.97083,6%10%n=192
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)12,1%68,2%n=3.04738%39,4%n=195
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)98,5%31,1%n=3.04762%64,9%n=195
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)95,6%12,5%n=3.04792,1%13,3%n=195
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-9,4%23,1%n=3.04420,5%0%n=195
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-77,6%69,2%n=3.95954%14,4%n=201
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,04×2,4×n=4.8050,13×0,92×n=314
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36045,09 zile109,2 zilen=3.622104,8 zile58,1 zilen=172
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați46.399 lei186.552 lein=2.80618.667 lei139.925 lein=161

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
603.193
Rezultat net
-189.291
Angajați
13
Datorii
1.985.832
Active imobilizate
1.927.869
Active circulante
87.776
Capitaluri proprii
243.916
Venituri totale
1.368.329
Cheltuieli totale
1.556.270
Stocuri
—
Creanțe
75.557
Casă și conturi la bănci
12.219
Cheltuieli în avans
214.103
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
496.920
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
280.000
Rezultat net
234.048
Angajați
15
Datorii
706.605
Active imobilizate
1.049.525
Active circulante
90.286
Capitaluri proprii
433.206
Venituri totale
1.129.228
Cheltuieli totale
892.380
Stocuri
—
Creanțe
81.508
Casă și conturi la bănci
8.778
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
496.920
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
262.000
Rezultat net
-297.762
Angajați
9
Datorii
185.622
Active imobilizate
—
Active circulante
197.260
Capitaluri proprii
11.638
Venituri totale
262.000
Cheltuieli totale
558.112
Stocuri
—
Creanțe
196.305
Casă și conturi la bănci
955
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
309.400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-01-07 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45438656
Număr de înregistrare
J2022000032038
Înmatriculare
7 ianuarie 2022
EUID
ROONRC.J2022000032038
Formă juridică
SRL
Sediu social
PRINCIPALĂ 28A Sat Hinţeşti, Comuna Moşoaia Argeş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str PRINCIPALĂ 28A Hinţeşti ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 ianuarie 2022
Înregistrare fiscală
16 ianuarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PÎRVU BOGDAN-IONUŢ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FABULOS CASINO ONLINE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.01.2022
Înregistrare fiscală
7 ianuarie 2022
Număr registrul comerțului
J2022000032038
Cod CAEN
6310
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT HINŢEŞTI COM. MOŞOAIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.28A
Strada sediului
Str. Principală
Numărul sediului
28A
Localitatea sediului
Sat Hinţeşti Com. Moşoaia
Județul sediului
ARGEŞ
Strada domiciliului fiscal
Str. Principală
Numărul domiciliului fiscal
28A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Hinţeşti Com. Moşoaia
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 9200 Rev. 2Activități de jocuri de noroc și pariuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Hinţeşti, Comuna MoşoaiaCAEN 6311
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI