Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FAMILY DRIVE TEST S.R.L.

FAMILY DRIVE TEST S.R.L.

CUI 43253430 · SRL· Sat Valea Uleiului, Comuna Valea Iaşului

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

FAMILY DRIVE TEST S.R.L. are sediul în Sat Valea Uleiului, Comuna Valea Iaşului. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-56,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 66,4 K lei, față de 154,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât56,7%

Marja netă calculată este 56,7% în 2025, față de 77% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202566,4 K lei-56,9% față de anul anterior2021: 42.6002022: 35.0502023: 113.9502024: 154.1682025: 66.400
Rezultat net 202537,7 K lei-68,3% față de anul anterior2020: -11.0252021: 31.4282022: 19.0182023: 75.6532024: 118.7552025: 37.652
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 202538,5 K lei-67,6% față de anul anterior2020: -10.8252021: 20.6032022: 19.2582023: 75.8932024: 118.9952025: 38.535
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate077 K154 K—20202021: 42,6 K lei42,6 K20212022: 35,1 K lei35,1 K20222023: 114 K lei114 K20232024: 154,2 K lei154,2 K20242025: 66,4 K lei66,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%38,5%77%Mediana sectorului (2025): 3,7% · n=3049020202021: 73,8%73,8%20212022: 54,3%54,3%20222023: 66,4%66,4%20232024: 77%77%20242025: 56,7%56,7%2025

Cifra de afaceri: -56,9% față de anul anterior. Marja netă: 56,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii38,5 K lei-67,6% față de anul anterior
Datorii1,3 K lei-94% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri114 K lei154,2 K lei66,4 K lei-56,9% față de anul anterior
Rezultat net75,7 K lei118,8 K lei37,7 K lei-68,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii75,9 K lei119 K lei38,5 K lei-67,6% față de anul anterior
Datorii8,8 K lei21,8 K lei1,3 K lei-94% față de anul anterior
Creanțe26,8 K lei13,3 K lei38,9 K lei+191,8% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri56,7%3,7%n=30.49077%3,5%n=32.629
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—24,6%n=27.27284,5%28,1%n=29.203
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—76,6%n=27.27215,5%73%n=29.203
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—32,1%n=27.2720,1%31,1%n=29.203
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—3,5%n=27.26384,4%2,7%n=29.187
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive97,7%26,7%n=25.15599,8%21,3%n=26.850
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii30,28×0,8×n=37.8806,46×0,83×n=40.996
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360210,83 zile61,23 zilen=29.16231,12 zile61,73 zilen=31.003

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
66.400
Rezultat net
37.652
Angajați
—
Datorii
1.316
Active imobilizate
—
Active circulante
39.851
Capitaluri proprii
38.535
Venituri totale
66.400
Cheltuieli totale
21.998
Stocuri
—
Creanțe
38.887
Casă și conturi la bănci
964
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
154.168
Rezultat net
118.755
Angajați
—
Datorii
21.775
Active imobilizate
97
Active circulante
140.673
Capitaluri proprii
118.995
Venituri totale
154.170
Cheltuieli totale
13.977
Stocuri
—
Creanțe
13.328
Casă și conturi la bănci
127.345
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
113.950
Rezultat net
75.653
Angajați
—
Datorii
8.827
Active imobilizate
213
Active circulante
84.507
Capitaluri proprii
75.893
Venituri totale
113.950
Cheltuieli totale
24.722
Stocuri
—
Creanțe
26.827
Casă și conturi la bănci
57.680
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
35.050
Rezultat net
19.018
Angajați
—
Datorii
14.824
Active imobilizate
1.493
Active circulante
32.589
Capitaluri proprii
19.258
Venituri totale
35.050
Cheltuieli totale
15.033
Stocuri
—
Creanțe
77
Casă și conturi la bănci
32.512
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
42.600
Rezultat net
31.428
Angajați
—
Datorii
15.511
Active imobilizate
3.005
Active circulante
33.109
Capitaluri proprii
20.603
Venituri totale
42.601
Cheltuieli totale
9.921
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
33.109
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-11.025
Angajați
—
Datorii
11.700
Active imobilizate
562
Active circulante
313
Capitaluri proprii
-10.825
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
11.025
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
313
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 57% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 57% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-10-28 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43253430
Număr de înregistrare
J2020001745038
Înmatriculare
28 octombrie 2020
EUID
ROONRC.J2020001745038
Formă juridică
SRL
Sediu social
Carol I 22 Sat Valea Uleiului, Comuna Valea Iaşului Argeş
Adresă fiscală
Str Carol I 22 Valea Uleiului ARGEŞ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
28 octombrie 2020
Înregistrare fiscală
21 ianuarie 2026
Telefon
0755978797 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MIU PUIU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FAMILY DRIVE TEST S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 24.08.2026
Înregistrare fiscală
28 octombrie 2020
Număr registrul comerțului
J2020001745038
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş

Contact și adrese

Telefon
0755978797 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT VALEA ULEIULUI COM. VALEA IAŞULUI, STR. CAROL I, NR.22
Cod poștal fiscal
117804
Strada sediului
Str. Carol I
Numărul sediului
22
Localitatea sediului
Sat Valea Uleiului Com. Valea Iaşului
Județul sediului
ARGEŞ
Codul poștal al sediului
117804
Strada domiciliului fiscal
Str. Carol I
Numărul domiciliului fiscal
22
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Valea Uleiului Com. Valea Iaşului
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
117804

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 aprilie 2021
TVA până la
24 august 2026
Anulare operată la
25 august 2026
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 aprilie 2021
Actualizare TVA la încasare
18 martie 2021
Publicare TVA la încasare
19 martie 2021
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 8129 Rev. 2Alte activități de curățenie

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Valea Uleiului, Comuna Valea IaşuluiCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI