Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FEMINA CLINIC SRL

FEMINA CLINIC SRL

CUI 34439966 · SRL· Municipiul Iaşi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

FEMINA CLINIC SRL are sediul în Municipiul Iaşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025145,8 K leiFără an comparabil2022: 14.9312023: 103.3342024: 71.5362025: 145.821
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2022: 12.1232023: 52.4332024: -99.9882025: 0
Angajați 2025—Fără an comparabil2022: 02024: 1
Capitaluri proprii 2025-5 K leiFără an comparabil2022: 12.3232023: 64.7562024: -35.6502025: -5.018
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate073 K146 K2022: 14,9 K lei14,9 K20222023: 103,3 K lei103,3 K20232024: 71,5 K lei71,5 K20242025: 145,8 K lei145,8 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-139,8%-29,3%81,2%Mediana sectorului (2025): 0% · n=5822022: 81,2%81,2%20222023: 50,7%50,7%20232024: -139,8%-139,8%20242025: 0%0%2025
Capital și datorii2025 comparat cu —
Capitaluri proprii-5 K leiFără an comparabil
Datorii82,8 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri103,3 K lei71,5 K lei145,8 K leiFără an comparabil
Rezultat net52,4 K lei-100 K lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii64,8 K lei-35,7 K lei-5 K leiFără an comparabil
Datorii14,2 K lei47,7 K lei82,8 K leiFără an comparabil
Creanțe16,9 K lei-22,2 K lei32,9 K leiFără an comparabil
Angajați—1—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=582
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-6,4%43,7%n=543
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)106,4%50,3%n=543
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)48%52,7%n=543
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=538
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,49×1×n=609
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36081,1 zile47,24 zilen=554

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
145.821
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
82.848
Active imobilizate
37.362
Active circulante
40.468
Capitaluri proprii
-5.018
Venituri totale
145.821
Cheltuieli totale
106.188
Stocuri
—
Creanțe
32.851
Casă și conturi la bănci
7.617
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
71.536
Rezultat net
-99.988
Angajați
1
Datorii
47.721
Active imobilizate
20.000
Active circulante
-7.929
Capitaluri proprii
-35.650
Venituri totale
71.536
Cheltuieli totale
169.593
Stocuri
0
Creanțe
-22.203
Casă și conturi la bănci
12.274
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
103.334
Rezultat net
52.433
Angajați
—
Datorii
14.169
Active imobilizate
35.417
Active circulante
43.008
Capitaluri proprii
64.756
Venituri totale
103.334
Cheltuieli totale
42.648
Stocuri
—
Creanțe
16.927
Casă și conturi la bănci
26.081
Cheltuieli în avans
500
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
14.931
Rezultat net
12.123
Angajați
0
Datorii
1.831
Active imobilizate
—
Active circulante
14.154
Capitaluri proprii
12.323
Venituri totale
14.931
Cheltuieli totale
2.717
Stocuri
—
Creanțe
609
Casă și conturi la bănci
13.545
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2018-09-19; reactivare la 2020-06-15. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2020-06-15
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2018-09-19; reactivare la 2020-06-15. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2020-06-15
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-04-30 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
34439966
Număr de înregistrare
J22/769/2015
Înmatriculare
30 aprilie 2015
EUID
ROONRC.J22/769/2015
Formă juridică
SRL
Sediu social
LASCĂR CATARGI 3 Municipiul Iaşi Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. LASCĂR CATARGI 3 Iaşi IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
30 aprilie 2015
Înregistrare fiscală
21 mai 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
HOLICOV MONICA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FEMINA CLINIC SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 30.04.2015
Înregistrare fiscală
30 aprilie 2015
Număr registrul comerțului
J22/769/2015
Cod CAEN
8622
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LASCĂR CATARGI, NR.3, PARTER, AP.1
Cod poștal fiscal
700107
Strada sediului
Str. Lascăr Catargi
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Mun. Iaşi
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
700107
Detalii sediu
PARTER
Strada domiciliului fiscal
Str. Lascăr Catargi
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Iaşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
700107
Detalii domiciliu fiscal
PARTER

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
19 septembrie 2018
Reactivare
15 iunie 2020
Publicarea deciziei
19 septembrie 2018

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 8621 Rev. 2Activități de asistență medicală generală

CAEN 8622 Rev. 2Activități de asistență medicală specializată

CAEN 8690 Rev. 2Alte activități referitoare la sănătatea umană

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul IaşiCAEN 8622
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI