faliment
ONRC · 2026-09-03FIN CONSTRUCT SRL
falimentONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Pierdere netă raportată.
FIN CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Isalniţa, Comuna Isalniţa și raportează activitatea lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.
Cifra de afaceri raportată pentru 2023 este 0 lei, față de 57,6 K lei în 2022.
Bilanț 2023Datoriile raportate sunt 6,2 mil. lei în 2023, față de 6,2 mil. lei în 2022. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2023Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2023 · raportare simplificată · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2023: mediana sectorului 13,5% · n=427Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior.Marjă netă —
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2023: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2021 | 2022 | 2023 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 282,7 K lei | 57,6 K lei | 0 lei | -100% față de anul anterior |
| Rezultat net | -24,1 K lei | -25,2 K lei | -90,7 K lei | Pierdere majorată cu 259,4% |
| Capitaluri proprii | -2,7 mil. lei | -3,7 mil. lei | -4,2 mil. lei | Deficit de capital majorat cu 13,8% |
| Datorii | 6,4 mil. lei | 6,2 mil. lei | 6,2 mil. lei | +0,2% față de anul anterior |
| Creanțe | 2,6 mil. lei | 2,2 mil. lei | 1,9 mil. lei | -15,9% față de anul anterior |
| Angajați | — | — | — | Valoare curentă indisponibilă |
Indicatori financiari · comparație
2023 / 2022A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2023: 13,5% (n=427) · 2022: 15% (n=401)
Mediana sectorului: 2023: 2,7% (n=418) · 2022: 4,3% (n=392)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2023: 46,2% (n=418) · 2022: 48,1% (n=392)
Mediana sectorului: 2023: 52% (n=418) · 2022: 50,4% (n=392)
Mediana sectorului: 2023: 21% (n=418) · 2022: 22% (n=392)
Mediana sectorului: 2023: 1,23× (n=602) · 2022: 1,32× (n=583)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2023: 106 zile (n=401) · 2022: 99,5 zile (n=365)
Mediana sectorului: 2023: 25,5 zile (n=227) · 2022: 24,9 zile (n=227)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 4 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -90.686
- Angajați
- —
- Datorii
- 6.164.422
- Active imobilizate
- 2.019
- Active circulante
- 2.004.884
- Capitaluri proprii
- -4.157.519
- Venituri totale
- 86
- Cheltuieli totale
- 90.772
- Stocuri
- 31.072
- Creanțe
- 1.887.340
- Casă și conturi la bănci
- 86.472
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.700
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 57.626
- Rezultat net
- -25.230
- Angajați
- —
- Datorii
- 6.152.730
- Active imobilizate
- 61.139
- Active circulante
- 2.439.452
- Capitaluri proprii
- -3.652.139
- Venituri totale
- 57.694
- Cheltuieli totale
- 82.924
- Stocuri
- 31.072
- Creanțe
- 2.245.036
- Casă și conturi la bănci
- 163.344
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.700
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 282.656
- Rezultat net
- -24.120
- Angajați
- —
- Datorii
- 6.408.850
- Active imobilizate
- 945.604
- Active circulante
- 2.723.303
- Capitaluri proprii
- -2.739.943
- Venituri totale
- 282.772
- Cheltuieli totale
- 306.892
- Stocuri
- 31.073
- Creanțe
- 2.555.472
- Casă și conturi la bănci
- 136.758
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.700
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 5.882
- Rezultat net
- -57.962
- Angajați
- 0
- Datorii
- 6.193.215
- Active imobilizate
- 945.604
- Active circulante
- 2.531.788
- Capitaluri proprii
- -2.715.823
- Venituri totale
- 6.028
- Cheltuieli totale
- 63.990
- Stocuri
- 31.072
- Creanțe
- 2.336.966
- Casă și conturi la bănci
- 163.750
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.700
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
faliment
ONRC · 2026-09-03Inactivare publicată la 2025-02-07. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-11-064.271.636 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-02Bilanțul pentru 2023 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2023Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2023Scădere de 100% față de 2022.
Ministerul Finanțelor · 2023Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
faliment
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945Inactivare publicată la 2025-02-07. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-11-064.271.636 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-02Bilanțul pentru 2023 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2023Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2023Scădere de 100% față de 2022.
Ministerul Finanțelor · 2023Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-04-06 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-02 · RNPM necolectată · bilanț 2023.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.
| Buget | Principal | Accesorii | Total | Necontestat | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|
| Buget de stat | 2.170.928 lei | 943.598 lei | 3.114.526 lei | 3.114.526 lei | 0 lei |
| Asigurări sociale | 654.248 lei | 157.042 lei | 811.290 lei | 811.290 lei | 0 lei |
| Șomaj | 26.185 lei | 6.492 lei | 32.677 lei | 32.677 lei | 0 lei |
| Sănătate | 256.402 lei | 56.741 lei | 313.143 lei | 313.143 lei | 0 lei |
Observație ANAF: Insolventa
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-06-30 | 4.271.636 lei | 3.114.526 lei | 811.290 lei | 32.677 lei | 313.143 lei | 0 lei |
| 2016-03-31 | 1.584.990 lei | 1.068.774 lei | 366.833 lei | 15.873 lei | 133.510 lei | 0 lei |
Proceduri de insolvență publicate
Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-02.
Deschisă la 24/09/2018
2 dosare de insolvență
Deschidere: 24.09.2018
Dată de deschidere indisponibilă
Practician în insolvență: ACTIV MANAGEMENT LICHIDARE RECUPERARE CREANTE IPURL · colhonandreea@yahoo.com
131 publicări în BPI
14/09/2026 · BPI 23 148 din 23/09/2026
24/04/2026 · BPI 11 068 din 28/04/2026
09/01/2026 · BPI 1 585 din 21/01/2026
09/01/2026 · BPI 737 din 14/01/2026
13/10/2025 · BPI 22 387 din 16/10/2025
27/05/2025 · BPI 13 221 din 10/06/2025
20/03/2025 · BPI 6 260 din 24/03/2025
15/01/2025 · BPI 708 din 16/01/2025
04/12/2024 · BPI 21 965 din 05/12/2024
28/11/2024 · BPI 21 558 din 29/11/2024
25/11/2024 · BPI 21 145 din 25/11/2024
01/11/2024 · BPI 20 990 din 22/11/2024
22/11/2024 · BPI 20 990 din 22/11/2024
11/11/2024 · BPI 20 168 din 12/11/2024
26/09/2024 · BPI 16 715 din 26/09/2024
17/09/2024 · BPI 16 408 din 24/09/2024
17/09/2024 · BPI 16 041 din 18/09/2024
17/09/2024 · BPI 16 006 din 18/09/2024
26/06/2024 · BPI 12 190 din 02/07/2024
13/06/2024 · BPI 11 498 din 18/06/2024
29/05/2024 · BPI 10 735 din 06/06/2024
08/04/2024 · BPI 10 293 din 31/05/2024
24/05/2024 · BPI 10 293 din 31/05/2024
25/03/2024 · BPI 10 211 din 30/05/2024
24/05/2024 · BPI 10 211 din 30/05/2024
11/03/2024 · BPI 10 124 din 29/05/2024
24/05/2024 · BPI 10 124 din 29/05/2024
16/04/2024 · BPI 8 221 din 30/04/2024
22/04/2024 · BPI 7 843 din 24/04/2024
26/02/2024 · BPI 3 889 din 29/02/2024
12/02/2024 · BPI 3 173 din 19/02/2024
07/02/2024 · BPI 2 928 din 14/02/2024
22/01/2024 · BPI 1 613 din 29/01/2024
08/01/2024 · BPI 288 din 09/01/2024
02/11/2023 · BPI 18 031 din 08/11/2023
30/10/2023 · BPI 17 883 din 06/11/2023
02/11/2023 · BPI 17 883 din 06/11/2023
31/10/2023 · BPI 17 689 din 02/11/2023
02/10/2023 · BPI 16 164 din 11/10/2023
27/09/2023 · BPI 15 350 din 27/09/2023
13/09/2023 · BPI 14 423 din 13/09/2023
13/06/2023 · BPI 13 436 din 23/08/2023
23/08/2023 · BPI 13 436 din 23/08/2023
30/05/2023 · BPI 13 436 din 23/08/2023
19/06/2023 · BPI 11 133 din 29/06/2023
28/06/2023 · BPI 11 109 din 28/06/2023
27/06/2023 · BPI 11 086 din 28/06/2023
19/06/2023 · BPI 11 022 din 27/06/2023
03/05/2023 · BPI 7 756 din 08/05/2023
27/03/2023 · BPI 5 593 din 29/03/2023
22/03/2023 · BPI 5 373 din 27/03/2023
02/02/2023 · BPI 2 235 din 06/02/2023
12/12/2022 · BPI 20 672 din 20/12/2022
07/11/2022 · BPI 19 581 din 05/12/2022
23/11/2022 · BPI 19 581 din 05/12/2022
11/10/2022 · BPI 16 705 din 17/10/2022
04/10/2022 · BPI 15 929 din 04/10/2022
13/09/2022 · BPI 14 895 din 19/09/2022
19/08/2022 · BPI 13 858 din 31/08/2022
18/07/2022 · BPI 12 348 din 22/07/2022
15/06/2022 · BPI 10 548 din 20/06/2022
07/06/2022 · BPI 9 918 din 08/06/2022
18/05/2022 · BPI 8 886 din 23/05/2022
19/04/2022 · BPI 8 194 din 12/05/2022
11/05/2022 · BPI 8 194 din 12/05/2022
06/04/2022 · BPI 6 416 din 12/04/2022
16/03/2022 · BPI 5 810 din 01/04/2022
25/03/2022 · BPI 5 417 din 28/03/2022
21/03/2022 · BPI 4 945 din 21/03/2022
23/02/2022 · BPI 3 613 din 28/02/2022
07/01/2022 · BPI 2 425 din 09/02/2022
11/01/2022 · BPI 2 425 din 09/02/2022
07/02/2022 · BPI 2 425 din 09/02/2022
07/02/2022 · BPI 2 425 din 09/02/2022
12/01/2022 · BPI 827 din 17/01/2022
05/01/2022 · BPI 190 din 05/01/2022
24/11/2021 · BPI 20 217 din 26/11/2021
29/10/2021 · BPI 18 474 din 02/11/2021
29/10/2021 · BPI 18 394 din 01/11/2021
27/10/2021 · BPI 18 369 din 01/11/2021
22/10/2021 · BPI 18 151 din 27/10/2021
29/09/2021 · BPI 16 357 din 04/10/2021
02/07/2021 · BPI 11 697 din 05/07/2021
23/06/2021 · BPI 11 346 din 28/06/2021
13/05/2021 · BPI 8 608 din 17/05/2021
15/04/2021 · BPI 6 901 din 19/04/2021
05/04/2021 · BPI 6 424 din 12/04/2021
22/03/2021 · BPI 5 353 din 24/03/2021
28/01/2021 · BPI 1 780 din 01/02/2021
30/12/2020 · BPI 584 din 13/01/2021
03/12/2020 · BPI 20 581 din 03/12/2020
13/11/2020 · BPI 19 408 din 16/11/2020
14/10/2020 · BPI 17 989 din 27/10/2020
23/10/2020 · BPI 17 989 din 27/10/2020
05/10/2020 · BPI 16 677 din 07/10/2020
21/09/2020 · BPI 15 637 din 23/09/2020
08/09/2020 · BPI 15 170 din 16/09/2020
27/07/2020 · BPI 12 478 din 29/07/2020
29/06/2020 · BPI 10 796 din 01/07/2020
21/05/2020 · BPI 8 630 din 02/06/2020
18/05/2020 · BPI 7 772 din 21/05/2020
09/03/2020 · BPI 4 902 din 11/03/2020
25/02/2020 · BPI 3 961 din 26/02/2020
09/12/2019 · BPI 23 630 din 11/12/2019
25/10/2019 · BPI 20 672 din 31/10/2019
29/10/2019 · BPI 20 511 din 30/10/2019
01/10/2019 · BPI 18 378 din 02/10/2019
19/09/2019 · BPI 17 378 din 19/09/2019
10/07/2019 · BPI 13 897 din 15/07/2019
28/05/2019 · BPI 10 729 din 29/05/2019
22/05/2019 · BPI 10 601 din 28/05/2019
03/04/2019 · BPI 7 151 din 08/04/2019
19/03/2019 · BPI 5 922 din 21/03/2019
13/02/2019 · BPI 3 644 din 20/02/2019
19/02/2019 · BPI 3 644 din 20/02/2019
06/02/2019 · BPI 2 865 din 11/02/2019
22/01/2019 · BPI 1 689 din 28/01/2019
19/12/2018 · BPI 135 din 07/01/2019
13/12/2018 · BPI 23 940 din 14/12/2018
05/12/2018 · BPI 23 296 din 06/12/2018
19/11/2018 · BPI 22 662 din 27/11/2018
19/11/2018 · BPI 22 594 din 27/11/2018
22/11/2018 · BPI 22 474 din 26/11/2018
06/11/2018 · BPI 21 529 din 13/11/2018
22/10/2018 · BPI 19 831 din 22/10/2018
10/10/2018 · BPI 19 335 din 15/10/2018
24/09/2018 · BPI 19 255 din 15/10/2018
12/10/2018 · BPI 19 255 din 15/10/2018
25/09/2018 · BPI 17 826 din 25/09/2018
26/09/2016 · BPI 17 410 din 28/09/2016
24/05/2016 · BPI 10 560 din 30/05/2016
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
2 dosare cu nume identic · 2021-10-06–2026-10-07 · verificat 2026-10-07.
deschiderea procedurii la cererea debitorului contestaţie la Tabel Preliminar · Fond
5 termene · ultima soluție: Legea 85/2006 privind insolventa
Legea 85/2006 privind insolventa
Admite contestaţia. Dispune înscrierea contestatorului creditor D.G.R.F.P. Craiova în tabelul suplimentar al creanţelor debitoarei şi cu suma de 682.789 lei reprezentând creanţă bugetară. Cu drept de apel, care se va depune la Tribunalul Dolj, în termen de 7 zile de la comunicare. Pronunţată astăzi, 01.07.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: Hotarare 292/2024 · 2024-07-01
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 01.07.2024. Pronunţată astăzi, 17.06.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-06-17
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 17.06.2024 Pronunţată astăzi, 03.06.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-06-03
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 03.06.2024. Pronunţată astăzi, 20.05.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţe.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-05-20
Amână cauza
Amână cauza la data de 20.05.2024, pentru a se cita contestatoarea cu men?iunea de a depune la dosarul cauzei toate înscrisurile la care face referire în cuprinsul contestaţiei
Document: incheieredesedinta · 2024-02-26
deschiderea procedurii la cererea debitorului cerere de repunere în termen şi înscriere la Masa Credală · Fond
4 termene · ultima soluție: Legea 85/2006 privind insolventa
Legea 85/2006 privind insolventa
Admite cererea de repunere în termen formulată de către creditorul U.A.T. Oraşul Horezu. Dispune înscrierea creditorului U.A.T. Oraşul Horezu în tabelul de creanţe cu suma de 329 lei cu titlu de creanţă bugetară. Cu drept de apel, care se va depune la Tribunalul Dolj, în termen de 7 zile de la comunicare. Pronunţată astăzi, 08.04.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: Hotarare 161/2024 · 2024-04-08
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 08.04.2024. Pronunţată astăzi, 25.03.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-03-25
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 25.03.2024. Pronunţată astăzi, 11.03.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-03-11
Amână cauza
Amână cauza la data de 11.03.2024, pentru a se cita reclamanta cu men?iunea de a preciza în mod expres cuantumul sumei şi titlurile executorii pentru care se solicită înscrierea la Masa Credală
Document: incheieredesedinta · 2024-01-15
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 18559537
- Număr de înregistrare
- J16/670/2006
- Înmatriculare
- 6 aprilie 2006
- EUID
- ROONRC.J16/670/2006
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Str. BISERICII 24 Sat Isalniţa, Comuna Isalniţa Dolj
- Adresă fiscală
- Str. BISERICII 24 Isalniţa DOLJ
- TVA
- Neînregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 6 aprilie 2006
- Înregistrare fiscală
- 11 februarie 2025
- Telefon
- 0751157308 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- lichidator judiciar
- ACTIV MANAGEMENT LICHIDARE RECUPERARE CREANTE IPURL (FOSTA MORARU & ASOCIAŢII INSOLVENŢĂ SPRL/ MORARU & POPA INSOLVENŢĂ SPRL)
- reprezentant al persoanei juridice
- COLHON ANDREEA MIHAELA
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- FIN CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 06.04.2006
- Înregistrare fiscală
- 6 aprilie 2006
- Număr registrul comerțului
- J16/670/2006
- Cod CAEN
- 4299
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Contact și adrese
- Telefon
- 0788169425 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. DOLJ, SAT IŞALNIŢA COM. IŞALNIŢA, STR. BISERICII, NR.24
- Cod poștal fiscal
- 207340
- Strada sediului
- Str. Bisericii
- Numărul sediului
- 24
- Localitatea sediului
- Sat Işalniţa Com. Işalniţa
- Județul sediului
- DOLJ
- Codul poștal al sediului
- 207340
- Strada domiciliului fiscal
- Str. BISERICII
- Numărul domiciliului fiscal
- 24
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Işalniţa Com. Işalniţa
- Județul domiciliului fiscal
- DOLJ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 207340
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Nu
- TVA de la
- 7 aprilie 2006
- TVA până la
- 7 februarie 2025
- Anulare operată la
- 18 februarie 2025
- Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Da
- Inactivare
- 7 februarie 2025
- Publicarea deciziei
- 7 februarie 2025
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
23 activități autorizate
CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN 3600 Rev. 2Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN 3700 Rev. 2Colectarea și epurarea apelor uzate
CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie
CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare
CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CAEN 5210 Rev. 2Depozitări
CAEN 8020 Rev. 2Activități de servicii privind sistemele de securizare
CAEN 9609 Rev. 2Alte activități de servicii n.c.a.
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2023 | 2025-07-27 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | 2026-10-02 | Verificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-07 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.