Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FISH COMPANY APOSTU S.R.L.

FISH COMPANY APOSTU S.R.L.

CUI 29411527 · SRL· Sat Puieşti, Comuna Puieşti· Exploatarea forestieră

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

FISH COMPANY APOSTU S.R.L. are sediul în Sat Puieşti, Comuna Puieşti și raportează activitatea exploatarea forestieră. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Datoriile au crescut+38,3%

Datoriile raportate sunt 49,6 K lei în 2024, față de 35,9 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024—Fără an comparabil2020: 147.0402021: 187.1302023: 80.520
Rezultat net 2024-33,9 K lei-583,5% față de anul anterior2020: -18.8602021: 101.4832023: 7.0182024: -33.933
Angajați 20241+0% față de anul anterior2020: 32021: 22023: 12024: 1
Capitaluri proprii 2024172,7 K lei-16,4% față de anul anterior2020: 39.8732021: 179.8372023: 206.6572024: 172.724
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate094 K187 K2020: 147 K lei147 K20202021: 187,1 K lei187,1 K20212023: 80,5 K lei80,5 K2023—2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-12,8%20,7%54,2%Mediana sectorului (2024): 2,7% · n=28252020: -12,8%-12,8%20202021: 54,2%54,2%20212023: 8,7%8,7%20232024

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii172,7 K lei-16,4% față de anul anterior
Datorii49,6 K lei+38,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202120232024Ultima variație
Cifră de afaceri187,1 K lei80,5 K lei—Fără an comparabil
Rezultat net101,5 K lei7 K lei-33,9 K lei-583,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii179,8 K lei206,7 K lei172,7 K lei-16,4% față de anul anterior
Datorii95,5 K lei35,9 K lei49,6 K lei+38,3% față de anul anterior
Creanțe11,3 K lei12,5 K lei12,5 K lei+0% față de anul anterior
Angajați211+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—2,7%n=2.8258,7%6,6%n=2.769
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)77,7%38,4%n=2.77185,2%39,7%n=2.734
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)22,3%61,5%n=2.77114,8%60,2%n=2.734
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)8,7%24,5%n=2.77111,5%23,2%n=2.734
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-15,3%1,4%n=2.7682,9%4,1%n=2.730
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-19,6%10,8%n=2.4173,4%23,3%n=2.465
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii4,09×1,08×n=3.4225,98×1,14×n=3.393
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—62,79 zilen=2.67955,89 zile64,94 zilen=2.617
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—61,2 zilen=2.293460,43 zile55,81 zilen=2.253
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—210.840 lein=2.51980.520 lei207.602 lein=2.476

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-33.933
Angajați
1
Datorii
49.621
Active imobilizate
19.297
Active circulante
203.048
Capitaluri proprii
172.724
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
33.933
Stocuri
102.982
Creanțe
12.501
Casă și conturi la bănci
87.565
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
551.600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
80.520
Rezultat net
7.018
Angajați
1
Datorii
35.883
Active imobilizate
27.788
Active circulante
214.752
Capitaluri proprii
206.657
Venituri totale
80.520
Cheltuieli totale
72.697
Stocuri
102.982
Creanțe
12.501
Casă și conturi la bănci
99.269
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
551.600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
187.130
Rezultat net
101.483
Angajați
2
Datorii
95.548
Active imobilizate
76.078
Active circulante
199.307
Capitaluri proprii
179.837
Venituri totale
236.022
Cheltuieli totale
132.668
Stocuri
184.909
Creanțe
11.251
Casă și conturi la bănci
3.147
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
551.600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
147.040
Rezultat net
-18.860
Angajați
3
Datorii
228.679
Active imobilizate
101.525
Active circulante
167.027
Capitaluri proprii
39.873
Venituri totale
174.459
Cheltuieli totale
191.848
Stocuri
80.729
Creanțe
36.259
Casă și conturi la bănci
50.039
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
551.600
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2012-08-21; reactivare la 2013-01-03. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2013-01-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-15

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2012-08-21; reactivare la 2013-01-03. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2013-01-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2011-12-02 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-14–2026-10-15 · verificat 2026-10-15.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
29411527
Număr de înregistrare
J2011000440376
Înmatriculare
2 decembrie 2011
EUID
ROONRC.J2011000440376
Formă juridică
SRL
Sediu social
PUIEŞTI 47A Sat Puieşti, Comuna Puieşti Vaslui
Adresă fiscală
PUIEŞTI 47A Puieşti VASLUI
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
2 decembrie 2011
Înregistrare fiscală
25 noiembrie 2025
Telefon
0744811261 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
APOSTU IONEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FISH COMPANY APOSTU S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 02.12.2011
Înregistrare fiscală
2 decembrie 2011
Număr registrul comerțului
J2011000440376
Cod CAEN
322
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad

Contact și adrese

Telefon
0744811261 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VASLUI, SAT GARA BANCA COM. BANCA, NR.3/54
Cod poștal fiscal
737027
Strada sediului
PUIEŞTI
Numărul sediului
47A
Localitatea sediului
Sat Puieşti Com. Puieşti
Județul sediului
VASLUI
Codul poștal al sediului
737425
Numărul domiciliului fiscal
3/54
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Gara Banca Com. Banca
Județul domiciliului fiscal
VASLUI
Cod poștal domiciliu fiscal
737027

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
21 august 2012
Reactivare
3 ianuarie 2013
Publicarea deciziei
3 septembrie 2012

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 0312 Rev. 3Pescuitul în ape dulci

CAEN 0322 Rev. 3Acvacultura în ape dulci

CAEN 4611 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4632 Rev. 3Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

CAEN 4723 Rev. 3Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5530 Rev. 3Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

CAEN 9319 Rev. 3Alte activități sportive n.c.a

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-15Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VasluiSat Puieşti, Comuna PuieştiCAEN 0220
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI