Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FIT DHYANA S.R.L.

FIT DHYANA S.R.L.

CUI 38584861 · SRL· Municipiul Marghita· Alte activități sportive

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

FIT DHYANA S.R.L. are sediul în Municipiul Marghita și raportează activitatea alte activități sportive. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a crescut+718,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 256,4 K lei, față de 31,3 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a crescut65%

Marja netă calculată este 65% în 2024, față de 20,1% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Datoriile au crescut+508,7%

Datoriile raportate sunt 20,1 K lei în 2024, față de 3,3 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024256,4 K lei+718,9% față de anul anterior2022: 28.1292023: 31.3072024: 256.372
Rezultat net 2024166,7 K lei+2.546,7% față de anul anterior2020: -192021: -13.8092022: 12.2792023: 6.2982024: 166.688
Angajați 2024—Fără an comparabil2021: 12022: 12023: 1
Capitaluri proprii 2024164,8 K lei+8.736,3% față de anul anterior2020: -6.6762021: -20.4852022: -8.2062023: -1.9082024: 164.780
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0128 K256 K—2020—20212022: 28,1 K lei28,1 K20222023: 31,3 K lei31,3 K20232024: 256,4 K lei256,4 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%32,5%65%Mediana sectorului (2024): 13% · n=739202020212022: 43,7%43,7%20222023: 20,1%20,1%20232024: 65%65%2024

Cifra de afaceri: +718,9% față de anul anterior. Marja netă: 65%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii164,8 K lei+8.736,3% față de anul anterior
Datorii20,1 K lei+508,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri28,1 K lei31,3 K lei256,4 K lei+718,9% față de anul anterior
Rezultat net12,3 K lei6,3 K lei166,7 K lei+2.546,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii-8,2 K lei-1,9 K lei164,8 K lei+8.736,3% față de anul anterior
Datorii36,6 K lei3,3 K lei20,1 K lei+508,7% față de anul anterior
Creanțe18 K lei—155,7 K leiFără an comparabil
Angajați11—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri65%13%n=73920,1%13,8%n=667
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive101,2%37,6%n=634—44,4%n=571
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii9,2×1,12×n=9210,42×1,05×n=825
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360218,62 zile43,66 zilen=605—40,09 zilen=559
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—122.360 lein=40531.307 lei114.349 lein=372

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
256.372
Rezultat net
166.688
Angajați
—
Datorii
20.105
Active imobilizate
—
Active circulante
184.885
Capitaluri proprii
164.780
Venituri totale
256.372
Cheltuieli totale
60.225
Stocuri
—
Creanțe
155.690
Casă și conturi la bănci
29.195
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
31.307
Rezultat net
6.298
Angajați
1
Datorii
3.303
Active imobilizate
—
Active circulante
1.395
Capitaluri proprii
-1.908
Venituri totale
31.307
Cheltuieli totale
20.079
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
1.395
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
28.129
Rezultat net
12.279
Angajați
1
Datorii
36.564
Active imobilizate
—
Active circulante
28.358
Capitaluri proprii
-8.206
Venituri totale
28.129
Cheltuieli totale
15.569
Stocuri
—
Creanțe
18.042
Casă și conturi la bănci
10.316
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-13.809
Angajați
1
Datorii
20.789
Active imobilizate
—
Active circulante
304
Capitaluri proprii
-20.485
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
13.809
Stocuri
—
Creanțe
163
Casă și conturi la bănci
141
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-19
Angajați
—
Datorii
6.839
Active imobilizate
—
Active circulante
163
Capitaluri proprii
-6.676
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
19
Stocuri
—
Creanțe
163
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-12-11 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38584861
Număr de înregistrare
J2017003067055
Înmatriculare
11 decembrie 2017
EUID
ROONRC.J2017003067055
Formă juridică
SRL
Sediu social
REPUBLICII 24 Municipiul Marghita Bihor · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Cal REPUBLICII 24 Marghita BIHOR · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 decembrie 2017
Înregistrare fiscală
27 ianuarie 2026
Telefon
0742875822 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NEDESCU DIANA-ROXANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FIT DHYANA S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 11.12.2017
Înregistrare fiscală
11 decembrie 2017
Număr registrul comerțului
J05/3067/2017
Cod CAEN
9319
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Marghita

Contact și adrese

Telefon
0742875822 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BIHOR, MUN. MARGHITA, CAL. REPUBLICII, NR.24, SC.C, ET.1, AP.35
Cod poștal fiscal
415300
Strada sediului
Cal. Republicii
Numărul sediului
24
Localitatea sediului
Mun. Marghita
Județul sediului
BIHOR
Codul poștal al sediului
415300
Strada domiciliului fiscal
Cal. Republicii
Numărul domiciliului fiscal
24
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Marghita
Județul domiciliului fiscal
BIHOR
Cod poștal domiciliu fiscal
415300

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 2025
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

26 activități autorizate

CAEN 4729 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 4761 Rev. 2Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate

CAEN 4763 Rev. 2Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate

CAEN 4764 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

CAEN 4771 Rev. 2Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

CAEN 4772 Rev. 2Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate

CAEN 4773 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate

CAEN 4774 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate

CAEN 4775 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

CAEN 4776 Rev. 2Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

CAEN 4777 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4781 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN 4782 Rev. 2Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN 4789 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 5320 Rev. 2Alte activități poștale și de curier

CAEN 5811 Rev. 2Activități de editare a cărților

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 9313 Rev. 2Activități ale centrelor de fitness

CAEN 9319 Rev. 2Alte activități sportive

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9604 Rev. 2Activități de întreținere corporală

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BihorMunicipiul MarghitaCAEN 9319
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI