Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FITNESS CLUB & TONIC SRL

FITNESS CLUB & TONIC SRL

CUI 28379568 · SRL· Municipiul Piteşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

FITNESS CLUB & TONIC SRL are sediul în Municipiul Piteşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+39,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 43,5 K lei, față de 31,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut54,4%

Marja netă calculată este 54,4% în 2025, față de 39,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+82,6%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202543,5 K lei+39,4% față de anul anterior2020: 11.9352021: 14.3202022: 13.4502023: 16.0002024: 31.2302025: 43.549
Rezultat net 202523,7 K lei+90% față de anul anterior2020: 3.4892021: 3.5422022: 1.4722023: 7332024: 12.4712025: 23.690
Angajați 20251+0% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 202523,9 K lei+88,5% față de anul anterior2020: 36.5002021: 40.0422022: 1.6722023: 2.4052024: 12.6712025: 23.890
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate022 K44 K2020: 11,9 K lei11,9 K20202021: 14,3 K lei14,3 K20212022: 13,5 K lei13,5 K20222023: 16 K lei16 K20232024: 31,2 K lei31,2 K20242025: 43,5 K lei43,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%27,2%54,4%Mediana sectorului (2025): 3,2% · n=17382020: 29,2%29,2%20202021: 24,7%24,7%20212022: 10,9%10,9%20222023: 4,6%4,6%20232024: 39,9%39,9%20242025: 54,4%54,4%2025

Cifra de afaceri: +39,4% față de anul anterior. Marja netă: 54,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii23,9 K lei+88,5% față de anul anterior
Datorii5,7 K lei-11,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri16 K lei31,2 K lei43,5 K lei+39,4% față de anul anterior
Rezultat net733 lei12,5 K lei23,7 K lei+90% față de anul anterior
Capitaluri proprii2,4 K lei12,7 K lei23,9 K lei+88,5% față de anul anterior
Datorii5,1 K lei6,4 K lei5,7 K lei-11,7% față de anul anterior
Creanțe1,7 K lei8,7 K lei15,8 K lei+82,6% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri54,4%3,2%n=1.73839,9%4,2%n=1.728
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,2%33,7%n=1.25798,4%29,9%n=1.231
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii5,23×0,52×n=2.0982,98×0,54×n=2.048
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360130,77 zile26,44 zilen=1.46899,88 zile24,48 zilen=1.425
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați43.549 lei125.609 lein=1.13231.230 lei114.405 lein=1.114

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
43.549
Rezultat net
23.690
Angajați
1
Datorii
5.652
Active imobilizate
—
Active circulante
29.542
Capitaluri proprii
23.890
Venituri totale
43.554
Cheltuieli totale
15.459
Stocuri
—
Creanțe
15.819
Casă și conturi la bănci
13.723
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
31.230
Rezultat net
12.471
Angajați
1
Datorii
6.400
Active imobilizate
—
Active circulante
19.071
Capitaluri proprii
12.671
Venituri totale
31.230
Cheltuieli totale
16.439
Stocuri
—
Creanțe
8.665
Casă și conturi la bănci
10.406
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
16.000
Rezultat net
733
Angajați
1
Datorii
5.146
Active imobilizate
—
Active circulante
7.551
Capitaluri proprii
2.405
Venituri totale
16.000
Cheltuieli totale
15.131
Stocuri
—
Creanțe
1.702
Casă și conturi la bănci
5.849
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
13.450
Rezultat net
1.472
Angajați
1
Datorii
2.798
Active imobilizate
—
Active circulante
4.470
Capitaluri proprii
1.672
Venituri totale
13.450
Cheltuieli totale
11.589
Stocuri
—
Creanțe
924
Casă și conturi la bănci
3.546
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
14.320
Rezultat net
3.542
Angajați
1
Datorii
1.767
Active imobilizate
—
Active circulante
41.809
Capitaluri proprii
40.042
Venituri totale
14.457
Cheltuieli totale
10.490
Stocuri
—
Creanțe
724
Casă și conturi la bănci
41.085
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
11.935
Rezultat net
3.489
Angajați
1
Datorii
1.331
Active imobilizate
—
Active circulante
37.831
Capitaluri proprii
36.500
Venituri totale
11.936
Cheltuieli totale
8.099
Stocuri
—
Creanțe
724
Casă și conturi la bănci
37.107
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-14

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2011-04-20 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-13–2026-10-14 · verificat 2026-10-14.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
28379568
Număr de înregistrare
J2011000617035
Înmatriculare
20 aprilie 2011
EUID
ROONRC.J2011000617035
Formă juridică
SRL
Sediu social
PALTINULUI 6 C14 Municipiul Piteşti Argeş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str PALTINULUI 6 Piteşti ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 aprilie 2011
Înregistrare fiscală
27 ianuarie 2025
Telefon
0743734267 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ALDEA OCTAVIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FITNESS CLUB & TONIC SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.04.2011
Înregistrare fiscală
21 aprilie 2011
Număr registrul comerțului
J2011000617035
Cod CAEN
9313
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Contact și adrese

Telefon
0743734267 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. PALTINULUI, NR.6, BL.C14, SC.B, ET.3, AP.9
Strada sediului
Str. Paltinului
Numărul sediului
6
Localitatea sediului
Mun. Piteşti
Județul sediului
ARGEŞ
Strada domiciliului fiscal
Str. Paltinului
Numărul domiciliului fiscal
6
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Piteşti
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

7 activități autorizate

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 9313 Rev. 3Activități ale centrelor de fitness

CAEN 9319 Rev. 3Alte activități sportive n.c.a

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

CAEN 9623 Rev. 3Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-14Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşMunicipiul PiteştiCAEN 9313
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI