Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FIXIMO SRL

FIXIMO SRL

CUI 30803141 · SRL· Municipiul Braşov

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

FIXIMO SRL are sediul în Municipiul Braşov. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-6,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 9,1 mil. lei, față de 9,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut1,4%

Marja netă calculată este 1,4% în 2025, față de 0,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+33%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20259,1 mil. lei-6,1% față de anul anterior2020: 39.1622021: 72.6712022: 120.7962023: 1.200.9462024: 9.731.7382025: 9.138.973
Rezultat net 2025131,9 K lei+528,4% față de anul anterior2020: 2.0402021: 3.3552022: 17.1152023: 117.3022024: 20.9882025: 131.886
Angajați 202510+42,9% față de anul anterior2021: 12022: 12023: 32024: 72025: 10
Capitaluri proprii 202572,6 K leiCapitaluri redevenite pozitive2020: -32.8702021: -29.5152022: -12.4002023: -80.2282024: -59.2412025: 72.645
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate05 mil.10 mil.2020: 39,2 K lei39,2 K20202021: 72,7 K lei72,7 K20212022: 120,8 K lei120,8 K20222023: 1,2 mil. lei1,2 mil.20232024: 9,7 mil. lei9,7 mil.20242025: 9,1 mil. lei9,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%11,6%23,2%2020: 5,2%5,2%20202021: 4,6%4,6%20212022: 14,2%14,2%20222023: 9,8%9,8%20232024: 0,2%0,2%20242025: 1,4%1,4%2025Reper 2025: mediana sectorului 23,2% · n=338

Cifra de afaceri: -6,1% față de anul anterior.Marjă netă 1,4% · +1,2 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-59,2 K lei
202572,6 K lei

Datorii raportate

202418,3 mil. lei
202519,4 mil. lei

Disponibilități bănești

20246,8 mil. lei
20254 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,2 mil. lei9,7 mil. lei9,1 mil. lei-6,1% față de anul anterior
Rezultat net117,3 K lei21 K lei131,9 K lei+528,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii-80,2 K lei-59,2 K lei72,6 K leiCapitaluri redevenite pozitive
Datorii10,4 mil. lei18,3 mil. lei19,4 mil. lei+6,1% față de anul anterior
Creanțe1,1 mil. lei3,6 mil. lei4,7 mil. lei+33% față de anul anterior
Angajați3710+42,9% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă1,4%0,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 23,2% (n=338) · 2024: 14,8% (n=1.456)

Rezultat / active (A+B)0,7%0,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 1,5% (n=334) · 2024: 7,7% (n=1.364)

Rezultat / capitaluri proprii181,5%—
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 25,8% (n=368) · 2024: 35,5% (n=1.411)

Vânzări per angajat913.897 lei1.390.248 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 230.322 lei (n=209) · 2024: 214.243 lei (n=1.254)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)0,4%-0,3%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 39,5% (n=334) · 2024: 45% (n=1.364)

Datorii / active (A+B)99,6%100,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 51,1% (n=334) · 2024: 53% (n=1.364)

Ponderea activelor imobilizate33,1%36,3%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 16,4% (n=334) · 2024: 24,5% (n=1.364)

Active circulante / datorii totale0,67×0,63×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,25× (n=514) · 2024: 1,24× (n=1.858)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări186,7 zile131,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 156,6 zile (n=317) · 2024: 147,8 zile (n=1.397)

Stocuri în zile de vânzări145,8 zile47,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 10,9 zile (n=131) · 2024: 13,6 zile (n=808)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
9.138.973
Rezultat net
131.886
Angajați
10
Datorii
19.410.480
Active imobilizate
6.441.279
Active circulante
13.041.846
Capitaluri proprii
72.645
Venituri totale
11.450.062
Cheltuieli totale
11.266.952
Stocuri
3.702.036
Creanțe
4.738.755
Casă și conturi la bănci
4.041.055
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
9.731.738
Rezultat net
20.988
Angajați
7
Datorii
18.300.708
Active imobilizate
6.629.023
Active circulante
11.612.444
Capitaluri proprii
-59.241
Venituri totale
9.302.565
Cheltuieli totale
9.238.743
Stocuri
1.274.670
Creanțe
3.561.680
Casă și conturi la bănci
6.776.094
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.200.946
Rezultat net
117.302
Angajați
3
Datorii
10.389.299
Active imobilizate
5.719.456
Active circulante
4.589.615
Capitaluri proprii
-80.228
Venituri totale
2.839.972
Cheltuieli totale
2.711.618
Stocuri
2.060.314
Creanțe
1.108.143
Casă și conturi la bănci
1.421.158
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
120.796
Rezultat net
17.115
Angajați
1
Datorii
384.282
Active imobilizate
66.457
Active circulante
305.425
Capitaluri proprii
-12.400
Venituri totale
120.796
Cheltuieli totale
102.048
Stocuri
188.767
Creanțe
66.645
Casă și conturi la bănci
50.013
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
72.671
Rezultat net
3.355
Angajați
1
Datorii
326.087
Active imobilizate
24.319
Active circulante
272.253
Capitaluri proprii
-29.515
Venituri totale
72.671
Cheltuieli totale
68.590
Stocuri
185.116
Creanțe
64.429
Casă și conturi la bănci
22.708
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
39.162
Rezultat net
2.040
Angajați
—
Datorii
290.928
Active imobilizate
36.142
Active circulante
221.916
Capitaluri proprii
-32.870
Venituri totale
39.163
Cheltuieli totale
35.981
Stocuri
185.130
Creanțe
12.325
Casă și conturi la bănci
24.461
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-16

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-11Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-10-18 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-15–2026-10-16 · verificat 2026-10-16.

Dosar 21674/3/2025/a212025-12-30 · Tribunalul BUCURESTI · Creditor

contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar imp.masurilor luate de lich.jud.prin adrea 660621/19.12.25 (DITL sector 1) · Fond

1 termen · ultima soluție: Respinge cererea

2026-03-19 · 10:00

Respinge cererea

Respinge contestaţia ca neîntemeiată. Cu drept de a formula apel în termen de 7 de zile de la comunicare, prin publicarea în BPI, ce se va depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 19.03.2026.

Document: _Hotarare 1663/2026 · 2026-03-19

Căi de atac declarate: Apel · 2026-04-16

Dosar 21674/3/2025/a192025-11-17 · Tribunalul BUCURESTI · Creditor

contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar impotriva raportului de activitate nr.2 publ.in BPI 24363/6.11.2025 (Wolf Electric Solution SRL) · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite in parte cererea

2026-02-19 · 10:00

Admite in parte cererea

Admite în parte contestaţia. Pune în vedere administratorului judiciar să analizeze pe fond declaraţia de creanţă formulată de creditoare. Obligă debitoarea la plata către contestatoare a sumei de 5121,70 lei reprezentând cheltuieli de judecată. Cu drept de a formula cerere de apel în 7 zile de la comunicare, prin publicarea în BPI, cererea urmând a fi depusă la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VII-a civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 19.02.2026.

Document: _Hotarare 961/2026 · 2026-02-19

Dosar 21674/3/2025/a202025-11-17 · Tribunalul BUCURESTI · Creditor

contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar imp.masurii luate de adm.judiciar odata cu publicarea rap.de activitate nr.2 (Sam Development Gamma SRL, S7 Mangalia Property SRL) · Fond

1 termen · ultima soluție: Respinge cererea

2026-01-22 · 10:00

Respinge cererea

Admite excepţia inadmisibilităţii contestaţiei. Respinge contestaţia ca inadmisibilă. Cu drept de a formula apel în termen de 7 de zile de la comunicare, prin publicarea în BPI, ce se va depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 22.01.2026.

Document: _Hotarare 324/2026 · 2026-01-22

Dosar 21674/3/20252025-06-24 · Tribunalul BUCURESTI · Creditor

cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) Dosar repartizat manual Completului 20 CC, conform disp. art. 134 al.3 ROIIJ · Fond

6 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-12-10 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-05-21 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 10.12.2026, pentru continuarea procedurii, în vederea evaluării bunurilor, soluţionării contestaţiilor şi întocmirii tabelului definitiv

Document: incheieredesedinta · 2026-05-21

2025-11-13 · 09:00

Amână cauza

În vederea soluţionării contestaţiilor, inventarierii şi evaluării bunurilor

Document: incheieredesedinta · 2025-11-13

2025-10-31 · 11:00

Încheiere

Admite cererea. Dispune majorarea cu 60 de zile a termenului pentru efectuarea procedurii de inventariere a patrimoniului debitoarei şi majorarea cu 40 de zile a termenului pentru depunerea raportului asupra cauzelor şi împrejurărilor care au dus la apariţia insolvenţei debitoarei. Cu drept de a formula cerere de apel în 7 zile de la comunicare, cererea urmând a fi depusă la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VII-a civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 31.10.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-10-31

2025-09-04 · 11:00

Alte soluţii

În temeiul Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Bucureşti nr. 3/26.08.2025, dispune amânarea judecării prezentei cauze până la data reluării activităţii de judecată.

Document: Rezolutie · 2025-09-04

2025-07-16 · 11:00

Admite cererea

Admite cererea debitorului. În temeiul art. 71 alin.1 din Legea nr.85/2014 privind procedurile de prevenire a insolventei si de insolvenţă deschide procedura generală împotriva debitorului MASTER BUILD S.R.L. În temeiul art. 66 alin. 6 din Legea 85/2014, dispune conexarea dosarului nr. 21544/3/2025 la prezentul dosar şi califică cererile formulate de creditorii ELLA BELLA COMPANY SRL şi EMAAR LUXURY BUILDING SRL drept declaraţii de creanţă. În temeiul art. 66 alin. 7 din Legea 85/2014, califică cererile formulate de creditorii FREE DESIGN STUDIO DE ARHITECTURA SRL, NOVATEX SOLUTIONS SRL, BANCA TRANSILVANIA S.A., FIRST BANK S.A. drept declaraţii de creanţă. Fixează următoarele termene limită: a) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 29.08.2025; b) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe – 18.09.2025; c) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 13.10.2025; d) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 23.09.2025. In baza art.45 lit. d din Legea nr.85/2014 desemnează administrator judiciar provizoriu pe INFINEXA RESTRUCTURING FILIALA BUCUREŞTI care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 raportat la art. 87 alin. 1 lit. a din Legea nr. 85/2014, cu o remuneraţie de 5.000 lei din averea debitorului. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 si art. 100 din lege, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitorului, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului si oficiului registrului comerţului sau, după caz, registrului societăţilor agricole ori registrului asocia?ilor si funda?iilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătore?ti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, si tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, şi, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97 din aceea?i lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţi băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990, republicată şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la registrul comerţului a reprezentanţilor permanenţi ai săi. Pune în vedere administratorului judiciar să depună lunar la dosar raportul prevăzut de art. 59 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar/lichidatorului judiciar ca notificările transmise creditorilor să cuprindă solicitarea de comunicare a declaraţiilor de creanţe, a documentelor justificative, a taxei de timbru: (i) un exemplar va fi transmis atât in format scriptic (hârtie) la grefa Secţiei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucureşti, cât şi în format electronic (documente PDF de maximum 4 MB fiecare) pe adresa de e-mail a Secţiei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucureşti (trb-insolventa@just.ro); (ii) exemplarul destinat practicianului in insolventa va fi transmis pe adresa de corespondenta electronică ce va fi indicată de acesta prin notificare. Î

Document: incheieredesedinta · 2025-07-16

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

17 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
30803141
Număr de înregistrare
J2012001644082
Înmatriculare
18 octombrie 2012
EUID
ROONRC.J2012001644082
Formă juridică
SRL
Sediu social
CASTELULUI 39 Municipiul Braşov Braşov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str CASTELULUI 39 Braşov BRAŞOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
18 octombrie 2012
Înregistrare fiscală
9 ianuarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
AVANADE SOLUTIONS SRL
reprezentant al persoanei juridice
BOURCEANU OLTIŢA FLORINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FIXIMO SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 18.10.2012
Înregistrare fiscală
18 octombrie 2012
Număr registrul comerțului
J08/1644/2012
Cod CAEN
7210
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CASTELULUI, NR.39
Cod poștal fiscal
500014
Strada sediului
Str. Castelului
Numărul sediului
39
Localitatea sediului
Mun. Braşov
Județul sediului
BRAŞOV
Codul poștal al sediului
500014
Strada domiciliului fiscal
Str. Castelului
Numărul domiciliului fiscal
39
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Braşov
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV
Cod poștal domiciliu fiscal
500014

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
14 noiembrie 2012
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 aprilie 2013
TVA la încasare până la
1 octombrie 2024
Actualizare TVA la încasare
16 octombrie 2024
Publicare TVA la încasare
17 octombrie 2024
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (17) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA HARMAN6 din 17 înregistrări (35,3%) · Vezi relația

COMUNA HOGHIZ (PRIMARIA COMUNEI HOGHIZ JUD. BRASOV)5 din 17 înregistrări (29,4%) · Vezi relația

COMUNA TELIU2 din 17 înregistrări (11,8%) · Vezi relația

COMUNA SANPETRU2 din 17 înregistrări (11,8%) · Vezi relația

Serviciul de Telecomunicatii Speciale1 din 17 înregistrări (5,9%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)6 din 17 înregistrări (35,3%) · Vezi selecția

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)5 din 17 înregistrări (29,4%) · Vezi selecția

Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)4 din 17 înregistrări (23,5%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)2 din 17 înregistrări (11,8%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

11 iunie 2026Achiziție directă

Frezare mixtura asfaltica Comuna Teliu, strada Alexandru Petofi

Autoritate: COMUNA TELIU

CPV 45233141-9 — Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45233141-9

Vezi detaliile atribuirii →
1.920 leiValoare publicată
11 iunie 2026Achiziție directă

Turnare Mixtura asfaltica BA16 4 cm - Comuna Teliu, Strada Alexandru Petofi

Autoritate: COMUNA TELIU

CPV 45233141-9 — Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45233141-9

Vezi detaliile atribuirii →
33.079 leiValoare publicată
20 ianuarie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) · Anunț SCNA1116339

Autoritate: COMUNA SANPETRU

CPV 45233120-6

T1 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45233120-6

Vezi detaliile atribuirii →
7.876.406 leiValoare publicată
20 ianuarie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) · Anunț SCNA1116339

Autoritate: COMUNA SANPETRU

CPV 45233120-6

T1 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45233120-6

Vezi detaliile atribuirii →
7.876.406 leiValoare publicată
16 decembrie 2024Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2) · Anunț SCNA1113138

Autoritate: Serviciul de Telecomunicatii Speciale

CPV 45233142-6

T4 2024 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45233142-6

Vezi detaliile atribuirii →
1.323.983 leiValoare publicată
27 mai 2024Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2) · Anunț SCNA1104554

Autoritate: COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT)

CPV 45233141-9

T2 2024 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45233141-9

Vezi detaliile atribuirii →
6.081.686 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

39 activități autorizate

CAEN 2361 Rev. 2Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CAEN 2362 Rev. 2Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții

CAEN 2363 Rev. 2Fabricarea betonului

CAEN 2364 Rev. 2Fabricarea mortarului

CAEN 2369 Rev. 2Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos

CAEN 2370 Rev. 2Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

CAEN 2399 Rev. 2Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.

CAEN 2511 Rev. 2Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 2Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane

CAEN 4213 Rev. 2Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 2Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4511 Rev. 2Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

CAEN 4519 Rev. 2Comerț cu alte autovehicule

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5224 Rev. 2Manipulări

CAEN 6810 Rev. 2Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7219 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-16Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovMunicipiul BraşovCAEN 7219
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI