Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FIZIO HOUSE KINETIK S.R.L.

FIZIO HOUSE KINETIK S.R.L.

CUI 44877149 · SRL· Sat Plăieşu, Comuna Timişeşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

FIZIO HOUSE KINETIK S.R.L. are sediul în Sat Plăieşu, Comuna Timişeşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au crescut+8,8%

Datoriile raportate sunt 37,1 K lei în 2025, față de 34,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,3 K leiFără an comparabil
Rezultat net 2025-4,6 K lei-16,7% față de anul anterior2022: -5.7512023: -2.4842024: -3.9522025: -4.613
Angajați 2025—Fără an comparabil2022: 12023: 0
Capitaluri proprii 2025-16,6 K lei-38,5% față de anul anterior2022: -5.5512023: -8.0352024: -11.9882025: -16.601
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 K3 K—2022—2023—20242025: 3,3 K lei3,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-138,1%-63,5%11%Mediana sectorului (2025): 11% · n=32522022202320242025: -138,1%-138,1%2025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: -138,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-16,6 K lei-38,5% față de anul anterior
Datorii37,1 K lei+8,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri——3,3 K leiFără an comparabil
Rezultat net-2,5 K lei-4 K lei-4,6 K lei-16,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii-8 K lei-12 K lei-16,6 K lei-38,5% față de anul anterior
Datorii33,6 K lei34,1 K lei37,1 K lei+8,8% față de anul anterior
Creanțe———Fără an comparabil
Angajați0——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-138,1%11%n=3.252—10,6%n=4.773
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-81%28,5%n=2.711-54,2%31,5%n=3.948
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)181%62,6%n=2.711154,2%57,3%n=3.948
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)91,3%41,7%n=2.71199,2%41,7%n=3.948
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-22,5%7,9%n=2.708-17,9%5,4%n=3.943
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,05×0,8×n=3.9620,01×0,86×n=5.757
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36080,81 zile11,04 zilen=1.355—11,21 zilen=1.976

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.341
Rezultat net
-4.613
Angajați
—
Datorii
37.105
Active imobilizate
18.730
Active circulante
1.774
Capitaluri proprii
-16.601
Venituri totale
3.341
Cheltuieli totale
7.954
Stocuri
750
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
1.024
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-3.952
Angajați
—
Datorii
34.105
Active imobilizate
21.941
Active circulante
176
Capitaluri proprii
-11.988
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
3.952
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
176
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.484
Angajați
0
Datorii
33.577
Active imobilizate
25.152
Active circulante
390
Capitaluri proprii
-8.035
Venituri totale
1.195
Cheltuieli totale
3.679
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
390
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-5.751
Angajați
1
Datorii
5.900
Active imobilizate
—
Active circulante
349
Capitaluri proprii
-5.551
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
5.751
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
349
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-09-09 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44877149
Număr de înregistrare
J27/1135/2021
Înmatriculare
9 septembrie 2021
EUID
ROONRC.J27/1135/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
Vişinului 5 Sat Plăieşu, Comuna Timişeşti Neamţ
Adresă fiscală
Str. Vişinului 5 Plăieşu NEAMŢ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 septembrie 2021
Înregistrare fiscală
19 decembrie 2023
Telefon
0742773371 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
COROPCĂ IOANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FIZIO HOUSE KINETIK S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.09.2021
Înregistrare fiscală
9 septembrie 2021
Număr registrul comerțului
J27/1135/2021
Cod CAEN
9604
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ

Contact și adrese

Telefon
0742773371 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. NEAMŢ, SAT PLĂIEŞU COM. TIMIŞEŞTI, STR. VIŞINULUI, NR.5
Cod poștal fiscal
617472
Strada sediului
Str. Vişinului
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Sat Plăieşu Com. Timişeşti
Județul sediului
NEAMŢ
Codul poștal al sediului
617472
Strada domiciliului fiscal
Str. Vişinului
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Plăieşu Com. Timişeşti
Județul domiciliului fiscal
NEAMŢ
Cod poștal domiciliu fiscal
617472

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 9604 Rev. 2Activități de întreținere corporală

CAEN 9609 Rev. 2Alte activități de servicii n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul NeamţSat Plăieşu, Comuna TimişeştiCAEN 8690
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI