Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FLADMI CONSTRUCT SRL

FLADMI CONSTRUCT SRL

CUI 21592800 · SRL· Bucureşti Sectorul 4

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

FLADMI CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 4. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+161,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 106,6 K lei, față de 40,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut-117,4%

Marja netă calculată este -117,4% în 2025, față de -612% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+1.360,3%

Datoriile raportate sunt 21,8 K lei în 2025, față de 1,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025106,6 K lei+161,3% față de anul anterior2020: 273.7732021: 423.4682022: 44.9602023: 624.7312024: 40.8152025: 106.632
Rezultat net 2025-125,2 K leiPierdere redusă cu 49,9%2020: 107.9722021: 199.0792022: -125.2032023: 139.0742024: -249.7772025: -125.232
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 22021: 32022: 22023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 202586,8 K lei-59,1% față de anul anterior2020: 248.8672021: 447.9452022: 322.7422023: 461.8162024: 212.0392025: 86.807
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0312 K625 K2020: 273,8 K lei273,8 K20202021: 423,5 K lei423,5 K20212022: 45 K lei45 K20222023: 624,7 K lei624,7 K20232024: 40,8 K lei40,8 K20242025: 106,6 K lei106,6 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-612%-282,5%47%2020: 39,4%39,4%20202021: 47%47%20212022: -278,5%-278,5%20222023: 22,3%22,3%20232024: -612%-612%20242025: -117,4%-117,4%2025Reper 2025: mediana sectorului 10,1% · n=286

Cifra de afaceri: +161,3% față de anul anterior.Marjă netă -117,4% · +494,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024212 K lei
202586,8 K lei

Datorii raportate

20241,5 K lei
202521,8 K lei

Disponibilități bănești

202452,5 K lei
202532,4 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri624,7 K lei40,8 K lei106,6 K lei+161,3% față de anul anterior
Rezultat net139,1 K lei-249,8 K lei-125,2 K leiPierdere redusă cu 49,9%
Capitaluri proprii461,8 K lei212 K lei86,8 K lei-59,1% față de anul anterior
Datorii30 K lei1,5 K lei21,8 K lei+1.360,3% față de anul anterior
Creanțe70,4 K lei137,3 K lei65,4 K lei-52,4% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-117,4%-612%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 10,1% (n=286) · 2024: 9,4% (n=336)

Rezultat / active (A+B)-115,4%-117%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,4% (n=269) · 2024: 2,8% (n=292)

Rezultat / capitaluri proprii-144,3%-117,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 21,1% (n=277) · 2024: 22,7% (n=308)

Vânzări per angajat106.632 lei40.815 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 195.682 lei (n=236) · 2024: 182.383 lei (n=270)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)80%99,3%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 36,5% (n=269) · 2024: 41,4% (n=292)

Datorii / active (A+B)20%0,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 59,7% (n=269) · 2024: 58,6% (n=292)

Ponderea activelor imobilizate2%1,3%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 28,4% (n=269) · 2024: 22,3% (n=292)

Active circulante / datorii totale4,89×141,51×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,99× (n=399) · 2024: 1,21× (n=437)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări220,8 zile1.210,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 99,4 zile (n=266) · 2024: 113 zile (n=299)

Stocuri în zile de vânzări29 zile185,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 18,3 zile (n=175) · 2024: 22,5 zile (n=181)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
106.632
Rezultat net
-125.232
Angajați
1
Datorii
21.758
Active imobilizate
2.204
Active circulante
106.361
Capitaluri proprii
86.807
Venituri totale
106.833
Cheltuieli totale
231.050
Stocuri
8.599
Creanțe
65.387
Casă și conturi la bănci
32.375
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
40.815
Rezultat net
-249.777
Angajați
1
Datorii
1.490
Active imobilizate
2.676
Active circulante
210.853
Capitaluri proprii
212.039
Venituri totale
40.815
Cheltuieli totale
290.245
Stocuri
21.059
Creanțe
137.257
Casă și conturi la bănci
52.537
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
624.731
Rezultat net
139.074
Angajați
1
Datorii
30.022
Active imobilizate
459
Active circulante
491.379
Capitaluri proprii
461.816
Venituri totale
624.731
Cheltuieli totale
479.627
Stocuri
30.685
Creanțe
70.391
Casă și conturi la bănci
390.303
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
44.960
Rezultat net
-125.203
Angajați
2
Datorii
3.142
Active imobilizate
459
Active circulante
325.425
Capitaluri proprii
322.742
Venituri totale
44.960
Cheltuieli totale
169.711
Stocuri
210.887
Creanțe
54.513
Casă și conturi la bănci
60.025
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
423.468
Rezultat net
199.079
Angajați
3
Datorii
22.953
Active imobilizate
1.379
Active circulante
469.519
Capitaluri proprii
447.945
Venituri totale
423.468
Cheltuieli totale
220.640
Stocuri
26.090
Creanțe
6.192
Casă și conturi la bănci
437.237
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
273.773
Rezultat net
107.972
Angajați
2
Datorii
25.391
Active imobilizate
2.958
Active circulante
271.300
Capitaluri proprii
248.867
Venituri totale
273.773
Cheltuieli totale
163.262
Stocuri
6.422
Creanțe
25.321
Casă și conturi la bănci
239.557
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2007-04-19 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Dosar 872/4/20242024-01-12 · Judecătoria SECTORUL4BUCURESTI · Reclamant

pretenţii · Fond

1 termen · ultima soluție: Anulează cererea

2024-02-13 · 08:30

Anulează cererea

Anulează cererea de chemare în judecată. Cu drept de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare Cererea de reexaminare se depune la Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti. Pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.

Document: Incheiereanularecerere · 2024-02-13

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
21592800
Număr de înregistrare
J2007007806408
Înmatriculare
19 aprilie 2007
EUID
ROONRC.J2007007806408
Formă juridică
SRL
Sediu social
Sos. Olteniţei 53 G2 Bucureşti Sectorul 4 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Sos. Olteniţei 53 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
19 aprilie 2007
Înregistrare fiscală
24 ianuarie 2026
Telefon
0723236449 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MORARU FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FLADMI CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 19.04.2007
Înregistrare fiscală
19 aprilie 2007
Număr registrul comerțului
J2007007806408
Cod CAEN
4311
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0214606529 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SOS. OLTENITEI, NR.53, BL.G2, SC.2, AP.86
Cod poștal fiscal
41295
Strada sediului
Şos. Olteniţei
Numărul sediului
53
Localitatea sediului
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
41295
Strada domiciliului fiscal
Sos. Oltenitei
Numărul domiciliului fiscal
53
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
41295

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
23 aprilie 2007
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 4Șoseaua OlteniţeiCAEN 4311
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI