Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FLAVI GAB REINA S.R.L.

FLAVI GAB REINA S.R.L.

CUI 37199515 · SRL· Municipiul Slatina

întrerupere temporară de activitateONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăîntrerupere temporară de activitateVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

FLAVI GAB REINA S.R.L. are sediul în Municipiul Slatina. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Creanțe în creștere+33.750%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025
Datoriile au crescut+0%

Datoriile raportate sunt 120,9 K lei în 2025, față de 120,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
84/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 119.7302021: 177.2902022: 133.9912023: 91.4932024: 15.148
Rezultat net 20250 lei+100% față de anul anterior2020: -42.5942021: 17.5592022: -2.0972023: -7.2092024: -3.5592025: 0
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 32021: 32022: 22023: 1
Capitaluri proprii 2025-94,3 K lei-0% față de anul anterior2020: -99.0382021: -81.4792022: -83.5762023: -90.7852024: -94.3442025: -94.345
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate089 K177 K2020: 119,7 K lei119,7 K20202021: 177,3 K lei177,3 K20212022: 134 K lei134 K20222023: 91,5 K lei91,5 K20232024: 15,1 K lei15,1 K2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-35,6%-12,8%9,9%Mediana sectorului (2025): 1,7% · n=49482020: -35,6%-35,6%20202021: 9,9%9,9%20212022: -1,6%-1,6%20222023: -7,9%-7,9%20232024: -23,5%-23,5%20242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-94,3 K lei-0% față de anul anterior
Datorii120,9 K lei+0% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri91,5 K lei15,1 K lei—Fără an comparabil
Rezultat net-7,2 K lei-3,6 K lei0 lei+100% față de anul anterior
Capitaluri proprii-90,8 K lei-94,3 K lei-94,3 K lei-0% față de anul anterior
Datorii124,4 K lei120,9 K lei120,9 K lei+0% față de anul anterior
Creanțe8 lei8 lei2,7 K lei+33.750% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—1,7%n=4.948-23,5%1,9%n=32.263
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—16%n=2.929-355%24%n=22.373
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—83,1%n=2.929455%76,2%n=22.373
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—8,4%n=2.92910,2%14,9%n=22.373
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—0,3%n=2.928-13,4%1,9%n=22.355
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,22×0,86×n=6.1720,2×0,95×n=38.825
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—11,32 zilen=3.8470,19 zile6,91 zilen=28.302
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—133,11 zilen=4.615441,52 zile65,5 zilen=29.567

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
120.921
Active imobilizate
—
Active circulante
26.576
Capitaluri proprii
-94.345
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
18.577
Creanțe
2.708
Casă și conturi la bănci
5.291
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
15.148
Rezultat net
-3.559
Angajați
—
Datorii
120.920
Active imobilizate
2.700
Active circulante
23.876
Capitaluri proprii
-94.344
Venituri totale
15.148
Cheltuieli totale
18.564
Stocuri
18.578
Creanțe
8
Casă și conturi la bănci
5.290
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
91.493
Rezultat net
-7.209
Angajați
1
Datorii
124.378
Active imobilizate
2.700
Active circulante
30.893
Capitaluri proprii
-90.785
Venituri totale
92.893
Cheltuieli totale
99.173
Stocuri
25.106
Creanțe
8
Casă și conturi la bănci
5.779
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
133.991
Rezultat net
-2.097
Angajați
2
Datorii
123.876
Active imobilizate
6.776
Active circulante
33.524
Capitaluri proprii
-83.576
Venituri totale
133.991
Cheltuieli totale
134.748
Stocuri
22.557
Creanțe
8
Casă și conturi la bănci
10.959
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
177.290
Rezultat net
17.559
Angajați
3
Datorii
123.865
Active imobilizate
6.776
Active circulante
35.610
Capitaluri proprii
-81.479
Venituri totale
177.290
Cheltuieli totale
157.958
Stocuri
28.128
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
7.482
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
119.730
Rezultat net
-42.594
Angajați
3
Datorii
140.510
Active imobilizate
6.776
Active circulante
34.696
Capitaluri proprii
-99.038
Venituri totale
127.131
Cheltuieli totale
168.528
Stocuri
33.792
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
904
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

84/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-06-05. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2024-05-24
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCîntrerupere temporară de activitate2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-06-05. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2024-05-24
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2024-05-24 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37199515
Număr de înregistrare
J28/214/2017
Înmatriculare
14 martie 2017
EUID
ROONRC.J28/214/2017
Formă juridică
SRL
Sediu social
VICTORIEI 2 2 Municipiul Slatina Olt · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. VICTORIEI 2 Slatina OLT · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
24 mai 2024
Înregistrare fiscală
24 mai 2024
Telefon
0774662903 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GHEORGHE DANA-MIHAELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FLAVI GAB REINA S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 24.05.2024
Înregistrare fiscală
14 martie 2017
Număr registrul comerțului
J28/214/2017
Cod CAEN
4771
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt

Contact și adrese

Telefon
0774662903 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. VICTORIEI, NR.2, BL.2, SC.C, AP.2
Cod poștal fiscal
230008
Strada sediului
Str. Victoriei
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Mun. Slatina
Județul sediului
OLT
Codul poștal al sediului
230008
Strada domiciliului fiscal
Str. Victoriei
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Slatina
Județul domiciliului fiscal
OLT
Cod poștal domiciliu fiscal
230008

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
5 iunie 2024
Publicarea deciziei
5 iunie 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul OltMunicipiul SlatinaCAEN 4771
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI