Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FLAVIUS & ROBY FOOD S.R.L.

FLAVIUS & ROBY FOOD S.R.L.

CUI 41135056 · SRL· Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

FLAVIUS & ROBY FOOD S.R.L. are sediul în Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+14%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,1 mil. lei, față de 932,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut5,9%

Marja netă calculată este 5,9% în 2025, față de -1,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-64,6%

Datoriile raportate sunt 83,1 K lei în 2025, față de 234,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,1 mil. lei+14% față de anul anterior2020: 263.5212021: 558.1402022: 749.1332023: 881.8712024: 932.2102025: 1.062.314
Rezultat net 202563,1 K lei+710,9% față de anul anterior2020: -10.8692021: 70.1902022: 96.4332023: 90.8372024: -10.3342025: 63.134
Angajați 20255+0% față de anul anterior2020: 42021: 42022: 42023: 42024: 52025: 5
Capitaluri proprii 202563 K lei+135,4% față de anul anterior2020: -33.3662021: 36.8242022: 96.6732023: 122.9692024: 26.7652025: 63.010
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0531 K1 mil.2020: 263,5 K lei263,5 K20202021: 558,1 K lei558,1 K20212022: 749,1 K lei749,1 K20222023: 881,9 K lei881,9 K20232024: 932,2 K lei932,2 K20242025: 1,1 mil. lei1,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-4,1%4,4%12,9%Mediana sectorului (2025): 1,2% · n=75432020: -4,1%-4,1%20202021: 12,6%12,6%20212022: 12,9%12,9%20222023: 10,3%10,3%20232024: -1,1%-1,1%20242025: 5,9%5,9%2025

Cifra de afaceri: +14% față de anul anterior. Marja netă: 5,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii63 K lei+135,4% față de anul anterior
Datorii83,1 K lei-64,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri881,9 K lei932,2 K lei1,1 mil. lei+14% față de anul anterior
Rezultat net90,8 K lei-10,3 K lei63,1 K lei+710,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii123 K lei26,8 K lei63 K lei+135,4% față de anul anterior
Datorii133,9 K lei234,6 K lei83,1 K lei-64,6% față de anul anterior
Creanțe20 K lei21,2 K lei11,1 K lei-47,6% față de anul anterior
Angajați455+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri5,9%1,2%n=7.543-1,1%1,6%n=12.449
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)43,4%8,1%n=7.31410,3%12%n=11.753
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)57,2%90,9%n=7.31490,2%85,5%n=11.753
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)45,6%37%n=7.31443%35,8%n=11.753
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)43,5%0,1%n=7.304-4%0,4%n=11.739
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive100,2%16,6%n=5.346-38,6%24,9%n=8.635
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,95×0,48×n=10.1190,63×0,55×n=16.050
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3603,78 zile19,85 zilen=7.0178,2 zile18,82 zilen=11.404
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3606,74 zile17,17 zilen=6.4558,27 zile16,79 zilen=10.605
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați212.463 lei172.895 lein=6.066186.442 lei160.100 lein=10.403

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.062.314
Rezultat net
63.134
Angajați
5
Datorii
83.099
Active imobilizate
66.159
Active circulante
79.041
Capitaluri proprii
63.010
Venituri totale
1.062.314
Cheltuieli totale
982.529
Stocuri
19.875
Creanțe
11.141
Casă și conturi la bănci
48.025
Cheltuieli în avans
909
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
932.210
Rezultat net
-10.334
Angajați
5
Datorii
234.609
Active imobilizate
111.874
Active circulante
148.338
Capitaluri proprii
26.765
Venituri totale
932.210
Cheltuieli totale
939.463
Stocuri
21.423
Creanțe
21.243
Casă și conturi la bănci
105.672
Cheltuieli în avans
1.162
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
881.871
Rezultat net
90.837
Angajați
4
Datorii
133.885
Active imobilizate
153.437
Active circulante
89.483
Capitaluri proprii
122.969
Venituri totale
890.191
Cheltuieli totale
791.858
Stocuri
15.462
Creanțe
20.028
Casă și conturi la bănci
53.993
Cheltuieli în avans
13.934
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
749.133
Rezultat net
96.433
Angajați
4
Datorii
77.373
Active imobilizate
41.177
Active circulante
118.413
Capitaluri proprii
96.673
Venituri totale
758.823
Cheltuieli totale
655.273
Stocuri
1.281
Creanțe
76.316
Casă și conturi la bănci
40.816
Cheltuieli în avans
22.773
Venituri în avans
8.317
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
558.140
Rezultat net
70.190
Angajați
4
Datorii
126.735
Active imobilizate
48.459
Active circulante
101.397
Capitaluri proprii
36.824
Venituri totale
591.334
Cheltuieli totale
516.120
Stocuri
1.575
Creanțe
13.811
Casă și conturi la bănci
86.011
Cheltuieli în avans
31.708
Venituri în avans
18.005
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
263.521
Rezultat net
-10.869
Angajați
4
Datorii
94.651
Active imobilizate
22.008
Active circulante
27.776
Capitaluri proprii
-33.366
Venituri totale
317.429
Cheltuieli totale
325.834
Stocuri
27
Creanțe
15.296
Casă și conturi la bănci
12.453
Cheltuieli în avans
39.578
Venituri în avans
28.077
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-05-17 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41135056
Număr de înregistrare
J2019002170354
Înmatriculare
17 mai 2019
EUID
ROONRC.J2019002170354
Formă juridică
SRL
Sediu social
478 Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare Timiş
Adresă fiscală
478 Remetea Mare TIMIŞ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
17 mai 2019
Înregistrare fiscală
26 august 2025
Telefon
0770836132 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TRIFUŢ MIHAELA MIRELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FLAVIUS & ROBY FOOD S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 17.05.2019
Înregistrare fiscală
17 mai 2019
Număr registrul comerțului
J2019002170354
Cod CAEN
5611
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Contact și adrese

Telefon
0770836132 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TIMIŞ, SAT REMETEA MARE COM. REMETEA MARE, , NR.478
Cod poștal fiscal
307350
Numărul sediului
478
Localitatea sediului
Sat Remetea Mare Com. Remetea Mare
Județul sediului
TIMIŞ
Codul poștal al sediului
307350
Numărul domiciliului fiscal
478
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Remetea Mare Com. Remetea Mare
Județul domiciliului fiscal
TIMIŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
307350

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 octombrie 2021
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TimişSat Remetea Mare, Comuna Remetea MareCAEN 5610
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI