Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FOREST FUN CLUB S.R.L.

FOREST FUN CLUB S.R.L.

CUI 39930777 · SRL· Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

FOREST FUN CLUB S.R.L. are sediul în Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+27,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 298,1 K lei, față de 234,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut1,1%

Marja netă calculată este 1,1% în 2025, față de -14,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-36%

Datoriile raportate sunt 39,8 K lei în 2025, față de 62,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025298,1 K lei+27,1% față de anul anterior2020: 81.5482021: 114.4352022: 142.9922023: 227.4242024: 234.6162025: 298.139
Rezultat net 20253,4 K lei+109,8% față de anul anterior2020: 4.2902021: -4.6462022: 1.6772023: -3.0402024: -34.3732025: 3.370
Angajați 20253+0% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 22023: 22024: 32025: 3
Capitaluri proprii 2025-29,7 K lei+10,2% față de anul anterior2020: 29.0342021: 24.3882022: 26.0652023: 23.0262024: -33.0862025: -29.716
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0149 K298 K2020: 81,5 K lei81,5 K20202021: 114,4 K lei114,4 K20212022: 143 K lei143 K20222023: 227,4 K lei227,4 K20232024: 234,6 K lei234,6 K20242025: 298,1 K lei298,1 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-14,7%1,2%17%Mediana sectorului (2025): 17% · n=73532020: 5,3%5,3%20202021: -4,1%-4,1%20212022: 1,2%1,2%20222023: -1,3%-1,3%20232024: -14,7%-14,7%20242025: 1,1%1,1%2025

Cifra de afaceri: +27,1% față de anul anterior. Marja netă: 1,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-29,7 K lei+10,2% față de anul anterior
Datorii39,8 K lei-36% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri227,4 K lei234,6 K lei298,1 K lei+27,1% față de anul anterior
Rezultat net-3 K lei-34,4 K lei3,4 K lei+109,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii23 K lei-33,1 K lei-29,7 K lei+10,2% față de anul anterior
Datorii12,1 K lei62,2 K lei39,8 K lei-36% față de anul anterior
Creanțe—1,1 K lei—Fără an comparabil
Angajați233+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri1,1%17%n=7.353-14,7%17,4%n=7.159
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-293,8%44,9%n=5.108-113,7%56,7%n=4.834
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)393,8%49,9%n=5.108213,7%40,7%n=4.834
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)3,5%15,8%n=5.1084,2%14,4%n=4.834
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)33,3%15,1%n=5.106-118,1%15,5%n=4.832
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,25×1,41×n=8.8020,45×1,73×n=8.360
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—62,3 zilen=6.5111,69 zile52,96 zilen=6.140
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați99.380 lei160.092 lein=4.60978.205 lei145.600 lein=4.625

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
298.139
Rezultat net
3.370
Angajați
3
Datorii
39.832
Active imobilizate
357
Active circulante
9.759
Capitaluri proprii
-29.716
Venituri totale
298.139
Cheltuieli totale
292.083
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
9.759
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
234.616
Rezultat net
-34.373
Angajați
3
Datorii
62.193
Active imobilizate
1.213
Active circulante
27.894
Capitaluri proprii
-33.086
Venituri totale
234.616
Cheltuieli totale
266.643
Stocuri
—
Creanțe
1.103
Casă și conturi la bănci
26.791
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
227.424
Rezultat net
-3.040
Angajați
2
Datorii
12.074
Active imobilizate
1.500
Active circulante
33.600
Capitaluri proprii
23.026
Venituri totale
227.424
Cheltuieli totale
229.735
Stocuri
586
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
33.014
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
142.992
Rezultat net
1.677
Angajați
2
Datorii
9.643
Active imobilizate
6.321
Active circulante
29.387
Capitaluri proprii
26.065
Venituri totale
142.992
Cheltuieli totale
139.971
Stocuri
586
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
28.801
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
114.435
Rezultat net
-4.646
Angajați
1
Datorii
3.195
Active imobilizate
13.211
Active circulante
14.372
Capitaluri proprii
24.388
Venituri totale
115.275
Cheltuieli totale
118.800
Stocuri
586
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
13.786
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
81.548
Rezultat net
4.290
Angajați
1
Datorii
6.783
Active imobilizate
20.100
Active circulante
15.717
Capitaluri proprii
29.034
Venituri totale
86.036
Cheltuieli totale
80.982
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
15.717
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-09-28 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39930777
Număr de înregistrare
J2018002218086
Înmatriculare
28 septembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018002218086
Formă juridică
SRL
Sediu social
HĂRMANULUI 30 M3 Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni Braşov
Adresă fiscală
Str. HĂRMANULUI 30 Tărlungeni BRAŞOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
28 septembrie 2018
Înregistrare fiscală
31 iulie 2023
Telefon
0746506162 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BLIANCA MARIUS-IONUŢ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FOREST FUN CLUB S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 28.09.2018
Înregistrare fiscală
28 septembrie 2018
Număr registrul comerțului
J2018002218086
Cod CAEN
8559
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Săcele

Contact și adrese

Telefon
0746506162 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, SAT TĂRLUNGENI COM. TĂRLUNGENI, STR. HĂRMANULUI, NR.30, BL.M3, SC.C3
Strada sediului
Str. Hărmanului
Numărul sediului
30
Localitatea sediului
Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni
Județul sediului
BRAŞOV
Strada domiciliului fiscal
Str. Hărmanului
Numărul domiciliului fiscal
30
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 8551 Rev. 2Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

CAEN 8552 Rev. 2Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovSat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCAEN 8559
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI