Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FRATIA SA

FRATIA SA

CUI 8564005 · SA· Sat Vizureni, Comuna Tutova

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

FRATIA SA are sediul în Sat Vizureni, Comuna Tutova. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-38%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,9 mil. lei, față de 6,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut2,1%

Marja netă calculată este 2,1% în 2025, față de 0,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+49,3%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,9 mil. lei-38% față de anul anterior2020: 3.667.5502023: 2.546.9952024: 6.337.0352025: 3.928.716
Rezultat net 202583,8 K lei+62,3% față de anul anterior2020: 9.0142023: 70.8892024: 51.6142025: 83.779
Angajați 202516-27,3% față de anul anterior2020: 222023: 222024: 222025: 16
Capitaluri proprii 20253,2 mil. lei+2,7% față de anul anterior2020: 3.919.5582023: 3.035.7692024: 3.087.3832025: 3.171.162
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.6 mil.2020: 3,7 mil. lei3,7 mil.20202023: 2,5 mil. lei2,5 mil.20232024: 6,3 mil. lei6,3 mil.20242025: 3,9 mil. lei3,9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%1,8%3,7%2020: 0,2%0,2%20202023: 2,8%2,8%20232024: 0,8%0,8%20242025: 2,1%2,1%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=100

Cifra de afaceri: -38% față de anul anterior.Marjă netă 2,1% · +1,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20243,1 mil. lei
20253,2 mil. lei

Datorii raportate

20243,1 mil. lei
20254,8 mil. lei

Disponibilități bănești

202499,5 K lei
202548,5 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,5 mil. lei6,3 mil. lei3,9 mil. lei-38% față de anul anterior
Rezultat net70,9 K lei51,6 K lei83,8 K lei+62,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii3 mil. lei3,1 mil. lei3,2 mil. lei+2,7% față de anul anterior
Datorii4,3 mil. lei3,1 mil. lei4,8 mil. lei+54,4% față de anul anterior
Creanțe289,5 K lei1,5 mil. lei2,2 mil. lei+49,3% față de anul anterior
Angajați222216-27,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă2,1%0,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,7% (n=100) · 2024: 3,6% (n=1.849)

Rezultat / active (A+B)1,1%0,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 1,9% (n=111) · 2024: 1,3% (n=1.867)

Rezultat / capitaluri proprii2,6%1,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 5,7% (n=98) · 2024: 4,7% (n=1.696)

Vânzări per angajat245.545 lei288.047 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 450.256 lei (n=91) · 2024: 519.456 lei (n=1.728)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)40%50,1%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 40% (n=111) · 2024: 40,2% (n=1.867)

Datorii / active (A+B)60%49,9%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 60,4% (n=111) · 2024: 56,5% (n=1.867)

Ponderea activelor imobilizate42,2%61%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56,2% (n=111) · 2024: 53,7% (n=1.867)

Active circulante / datorii totale0,96×0,78×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,85× (n=124) · 2024: 0,81× (n=1.927)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări200 zile83,1 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 73,4 zile (n=98) · 2024: 95,2 zile (n=1.840)

Stocuri în zile de vânzări215,4 zile47,9 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 121,8 zile (n=91) · 2024: 185,5 zile (n=1.811)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.928.716
Rezultat net
83.779
Angajați
16
Datorii
4.758.243
Active imobilizate
3.347.173
Active circulante
4.582.232
Capitaluri proprii
3.171.162
Venituri totale
5.919.354
Cheltuieli totale
5.818.547
Stocuri
2.350.870
Creanțe
2.182.900
Casă și conturi la bănci
48.462
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
821.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.337.035
Rezultat net
51.614
Angajați
22
Datorii
3.080.939
Active imobilizate
3.763.706
Active circulante
2.404.616
Capitaluri proprii
3.087.383
Venituri totale
4.247.516
Cheltuieli totale
4.180.561
Stocuri
843.028
Creanțe
1.462.136
Casă și conturi la bănci
99.452
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
821.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.546.995
Rezultat net
70.889
Angajați
22
Datorii
4.268.679
Active imobilizate
3.922.640
Active circulante
3.381.808
Capitaluri proprii
3.035.769
Venituri totale
4.657.522
Cheltuieli totale
4.567.956
Stocuri
3.040.594
Creanțe
289.489
Casă și conturi la bănci
51.725
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
821.420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.667.550
Rezultat net
9.014
Angajați
22
Datorii
3.436.133
Active imobilizate
5.843.929
Active circulante
1.832.154
Capitaluri proprii
3.919.558
Venituri totale
4.526.432
Cheltuieli totale
4.513.074
Stocuri
1.153.712
Creanțe
412.673
Casă și conturi la bănci
265.769
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
320.392
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.096.120
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 38% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-03

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-08-19Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 38% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1996-06-24 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-11-02–2026-11-03 · verificat 2026-11-03.

Dosar 2978/99/20262026-05-21 · Tribunalul IASI · Debitor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

4 termene · ultima soluție: Consfinţeşte tranzacţia părţilor

2026-11-02 · 09:00

Consfinţeşte tranzacţia părţilor

În baza dispoziţiilor art.1020 alin.2 coroborate cu cele ale art.438 Cod procedură civilă ia act de tranzacţia intervenită între creditoarea APEXX S.R.L. şi debitoarea FRĂŢIA S.A., după cum urmează: „CONTRACT DE TRANZACŢIE încheiat azi, 12.10.2026 ..... Dispune restituirea către creditoarea APEXX S.R.L. a înscrisurilor originale depuse la termenul de judecată din data de 17.09.2026, individualizate în Procesul-verbal din 17.09.2026 întocmit în prezentul dosar, înscrisuri depuse la Camera de valori a Tribunalului Iaşi. Definitivă. Pronunţată astăzi, 02.11.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 2364/2026 · 2026-11-02

2026-10-15 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 02.11.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 15.10.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-10-15

2026-09-17 · 10:00

Încheiere

Incuviinteaza cererea de amanare formulata in cauza

Document: incheieredesedinta · 2026-09-17

2026-06-25 · 10:00

Amână cauza

Amână cauza şi acordă termen la data de 17.09.2026, ora 10:00, pentru a se prezenta de către creditor înscrisurile originale denunţate ca fiind false de către debitor.

Document: incheieredesedinta · 2026-06-25

Dosar 8159/320/20262026-04-30 · Judecătoria TARGUMURES · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

Dosar 205/98/2016/a272025-06-13 · Tribunalul IALOMITA · Creditor

contestaţie contestatie tabel definitiv consolidat actualizat nr. 2268/8/DCI/2016, publicat în B.P.I. nr. 12111/28.05.2025 · Fond

3 termene · ultima soluție: Legea 85/2006 privind insolventa

2025-11-17 · 09:00

Legea 85/2006 privind insolventa

Admite excepţia rămânerii fără obiect a cererii, invocată de Lichidatorul judiciar Divizia Centrala de Insolventa SPRL, în calitate de lichidator judiciar al intimatei-debitoare S.C. Agrofam Prod S.R.L. Respinge contestaţia împotriva Tabelului definitiv consolidat actualizat al creanţelor nr. 2268/8/dci/2016, publicat în buletinul procedurilor de insolventă nr. 12111/28.05.2025, întocmit de lichidatorul judiciar al debitoarei S.C. Agricultura Sănătoasa S.R.L. – în faliment, formulată de contestatoarea S.C. BRD GROUPE SOCIETE GENERALE S.A., în contradictoriu cu intimata-debitoare S.C. AGROFAM PROD S.R.L. – în faliment, cu sediul în Mun. Fetesti, Str. Călărasi nr. 511, judeţul Ialomita, prin lichidatorul judiciar DIVIZIA CENTRALA DE INSOLVENTA SPRL. Respinge cererea contestatoarei de acordare a cheltuielilor de judecată. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Ialomiţa – Secţia civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 17.11.2025.

Document: _Hotarare 879/2025 · 2025-11-17

2025-10-14 · 12:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării generale nr. 4/26.08.2025 a judecătorilor din cadrul Tribunalului Ialomiţa şi faptul că prezenta cauză nu se regăseşte printre cauzele ce se soluţionează pe perioada protestului, dispune acordarea unui termen la data de 17.11.2025, orele 09.00, pentru când se vor pune în discuţie toate aspectele invocate la acest termen de judecată.

Document: incheieredesedinta · 2025-10-14

2025-09-23 · 09:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării generale nr. 4/26.08.2025 a judecătorilor din cadrul Tribunalului Ialomiţa şi faptul că prezenta cauză nu se regăseşte printre cauzele ce se soluţionează pe perioada protestului, dispune acordarea unui termen la data de 14.10.2025, orele 12.00, pentru când se vor pune în discuţie toate aspectele invocate la acest termen de judecată.

Document: incheieredesedinta · 2025-09-23

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

4 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
8564005
Număr de înregistrare
J1996000248373
Înmatriculare
17 iunie 1996
EUID
ROONRC.J1996000248373
Formă juridică
SA
Sediu social
Sat Vizureni, Comuna Tutova Vaslui
Adresă fiscală
Vizureni VASLUI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
24 iunie 1996
Înregistrare fiscală
12 decembrie 2025
Telefon
0724597740 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BAHRIM ADRIAN
administrator
HALAPCIUC GABRIEL
reprezentant al persoanei juridice
MUNTEANU CIPRIAN-COSTEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FRATIA SA
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 24.06.1996
Înregistrare fiscală
24 iunie 1996
Număr registrul comerțului
J1996000248373
Cod CAEN
161
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad

Contact și adrese

Telefon
0724597740 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VASLUI, SAT VIZURENI COM. TUTOVA,
Cod poștal fiscal
737561
Localitatea sediului
Sat Vizureni Com. Tutova
Județul sediului
VASLUI
Codul poștal al sediului
737561
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Vizureni Com. Tutova
Județul domiciliului fiscal
VASLUI
Cod poștal domiciliu fiscal
737561

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 decembrie 1997
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 decembrie 2013
Actualizare TVA la încasare
12 noiembrie 2013
Publicare TVA la încasare
13 noiembrie 2013
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (4) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE SI GOSPODARIRE LOCALA BRAILA3 din 4 înregistrări (75%) · Vezi relația

Comuna Colelia (primaria Comunei Colelia)1 din 4 înregistrări (25%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Inchiriere de aeronave cu echipaj (Rev.2)4 din 4 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

19 august 2025Achiziție directă

SERVICII DE PULVERIZARE AERIANA

Autoritate: Comuna Colelia (primaria Comunei Colelia)

CPV 60424100-7 — Inchiriere de aeronave cu echipaj (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 60424100-7

Vezi detaliile atribuirii →
4.500 leiValoare publicată
7 aprilie 2025Achiziție directă

ÎNCHIRIEREA UNUI APARAT DE ZBOR (ELICOPTER)

Autoritate: SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE SI GOSPODARIRE LOCALA BRAILA

CPV 60424100-7 — Inchiriere de aeronave cu echipaj (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 60424100-7

Vezi detaliile atribuirii →
270.000 leiValoare publicată
30 iulie 2024Contract publicat

Categorie CPV: Inchiriere de aeronave cu echipaj (Rev.2) · Anunț SCNA1108265

Autoritate: SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE SI GOSPODARIRE LOCALA BRAILA

CPV 60424100-7

T3 2024 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 60424100-7

Vezi detaliile atribuirii →
86.000 leiValoare publicată
23 februarie 2024Achiziție directă

ÎNCHIRIEREA UNUI APARAT DE ZBOR (ELICOPTER)

Autoritate: SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE SI GOSPODARIRE LOCALA BRAILA

CPV 60424100-7 — Inchiriere de aeronave cu echipaj (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 60424100-7

Vezi detaliile atribuirii →
269.750 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

1 înregistrare · valoare publicată 593.748 lei · 21 iunie 2022

Masura 2 - granturi pentru capital de lucru - "Ajutor de stat pentru sprijinirea entităților din domeniul agroalimentar sub formă de microgranturi și granturi pentru capital de lucru cu finanțare din fonduri externe nerambursabile și de la bugetul de stat în contextul crizei provocate de COVID-19"21 iunie 2022 · SA.102898/2022 · 593.748 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · Direcția Generală Creștere Inteligentă și Digitalizare

Intensitate publicată: 85% · Activități finanțate: 0111

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 0111 Rev. 3Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

CAEN 0161 Rev. 3Activități auxiliare pentru producția vegetală

CAEN 0163 Rev. 3Activități după recoltare și pregătirea semințelor

CAEN 1102 Rev. 3Fabricarea vinurilor din struguri

CAEN 4621 Rev. 3Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 0111 Rev. 2Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase

CAEN 0161 Rev. 2Activități auxiliare pentru producția vegetală

CAEN 0163 Rev. 2Activități după recoltare

CAEN 0164 Rev. 2Pregătirea semințelor

CAEN 0210 Rev. 2Silvicultură și alte activități forestiere

CAEN 1102 Rev. 2Fabricarea vinurilor din struguri

CAEN 4621 Rev. 2Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-03Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VasluiSat Vizureni, Comuna TutovaCAEN 0161
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI