Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/FULLSYS SRL

FULLSYS SRL

CUI 22336436 · SRL· Municipiul Galaţi· Activități de servicii privind sistemele de securizare

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2024-10-07. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

FULLSYS SRL are sediul în Municipiul Galaţi și raportează activitatea activități de servicii privind sistemele de securizare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2024-10-07. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Datoriile au scăzut-5,8%

Datoriile raportate sunt 147,9 K lei în 2023, față de 157 K lei în 2022. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2023

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2023—Valoare curentă indisponibilă2020: 78.6892021: 9.3462022: 269.115
Rezultat net 2023-9,8 K leiTrecere pe pierdere2020: -1.460.5482021: 85.0132022: 299.4652023: -9.840
Angajați 20231Neschimbat față de anul anterior2020: 22021: 12022: 12023: 1
Capitaluri proprii 2023406,5 K lei-2,4% față de anul anterior2020: 31.8252021: 116.8372022: 416.3032023: 406.462
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2023 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0135 K269 K2020: 78,7 K lei78,7 K20202021: 9,3 K lei9,3 K20212022: 269,1 K lei269,1 K2022—2023

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-1.856,1%-473,2%909,6%2020: -1.856,1%-1.856,1%20202021: 909,6%909,6%20212022: 111,3%111,3%20222023Reper 2023: mediana sectorului 15,7% · n=851

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2022416,3 K lei
2023406,5 K lei

Datorii raportate

2022157 K lei
2023147,9 K lei

Disponibilități bănești

2022629 lei
202317,2 K lei

Capital de lucru net

2022—
2023—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2023: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202120222023Ultima variație
Cifră de afaceri9,3 K lei269,1 K lei—Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net85 K lei299,5 K lei-9,8 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii116,8 K lei416,3 K lei406,5 K lei-2,4% față de anul anterior
Datorii540,5 K lei157 K lei147,9 K lei-5,8% față de anul anterior
Creanțe580,2 K lei536,7 K lei490,6 K lei-8,6% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2023 / 2022

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20232022
Marjă netă—111,3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2023: 15,7% (n=851) · 2022: 17,5% (n=782)

Rezultat / capitaluri proprii-2,4%71,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2023: 48,1% (n=759) · 2022: 61% (n=700)

Vânzări per angajat—269.115 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2023: 165.550 lei (n=668) · 2022: 147.280 lei (n=612)

Capital și îndatorare

Indicator20232022
Active circulante / datorii totale3,74×3,72×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2023: 1,68× (n=953) · 2022: 1,75× (n=884)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20232022
Creanțe în zile de vânzări—717,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2023: 62,7 zile (n=785) · 2022: 58,9 zile (n=720)

Stocuri în zile de vânzări—61,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2023: 33,3 zile (n=607) · 2022: 38,9 zile (n=570)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-9.840
Angajați
1
Datorii
147.925
Active imobilizate
—
Active circulante
553.806
Capitaluri proprii
406.462
Venituri totale
10.624
Cheltuieli totale
20.464
Stocuri
46.016
Creanțe
490.620
Casă și conturi la bănci
17.170
Cheltuieli în avans
581
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
269.115
Rezultat net
299.465
Angajați
1
Datorii
156.977
Active imobilizate
—
Active circulante
583.323
Capitaluri proprii
416.303
Venituri totale
417.924
Cheltuieli totale
108.968
Stocuri
46.016
Creanțe
536.678
Casă și conturi la bănci
629
Cheltuieli în avans
581
Venituri în avans
10.624
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
9.346
Rezultat net
85.013
Angajați
1
Datorii
540.545
Active imobilizate
70.434
Active circulante
655.395
Capitaluri proprii
116.837
Venituri totale
171.416
Cheltuieli totale
83.012
Stocuri
73.384
Creanțe
580.187
Casă și conturi la bănci
1.824
Cheltuieli în avans
581
Venituri în avans
69.028
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
78.689
Rezultat net
-1.460.548
Angajați
2
Datorii
535.975
Active imobilizate
128.838
Active circulante
565.813
Capitaluri proprii
31.825
Venituri totale
-1.124.431
Cheltuieli totale
335.270
Stocuri
73.171
Creanțe
489.881
Casă și conturi la bănci
2.761
Cheltuieli în avans
581
Venituri în avans
127.432
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-10-07. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2025-07-27Sursa bilanțului 2023Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-10-07. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2007-08-30 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
22336436
Număr de înregistrare
J17/1453/2007
Înmatriculare
30 august 2007
EUID
ROONRC.J17/1453/2007
Formă juridică
SRL
Sediu social
B-dul SIDERURGIŞTILOR 44 M5B Municipiul Galaţi Galaţi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul SIDERURGIŞTILOR 44 Galaţi GALAŢI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
30 august 2007
Înregistrare fiscală
10 octombrie 2024
Telefon
0746581195 · Firme cu același număr
Website
www.fullsys.ro

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POGAR MIHAI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
FULLSYS SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 30.08.2007
Înregistrare fiscală
30 august 2007
Număr registrul comerțului
J17/1453/2007
Cod CAEN
8020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Contact și adrese

Telefon
0236475702 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. SIDERURGIŞTILOR, NR.44, BL.M5B, AP.72
Cod poștal fiscal
800259
Strada sediului
Bld. Siderurgiştilor
Numărul sediului
44
Localitatea sediului
Mun. Galaţi
Județul sediului
GALAŢI
Codul poștal al sediului
800259
Strada domiciliului fiscal
Bld. Siderurgiştilor
Numărul domiciliului fiscal
44
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Galaţi
Județul domiciliului fiscal
GALAŢI
Cod poștal domiciliu fiscal
800259

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
31 august 2007
TVA până la
7 octombrie 2024
Anulare operată la
23 octombrie 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2014
Actualizare TVA la încasare
30 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
31 ianuarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
7 octombrie 2024
Publicarea deciziei
7 octombrie 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 3319 Rev. 2Repararea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 8020 Rev. 2Activități de servicii privind sistemele de securizare

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 9521 Rev. 2Repararea aparatelor electronice de uz casnic

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20232025-07-27—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GalaţiMunicipiul GalaţiBulevardul SiderurgiştilorCAEN 8020
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI