Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GABI MONTAJ MARMURĂ ŞI GRANIT SRL

GABI MONTAJ MARMURĂ ŞI GRANIT SRL

CUI 25458322 · SRL· Sat Albeşti-Muru, Comuna Albeşti-Paleologu

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net nul.

GABI MONTAJ MARMURĂ ŞI GRANIT SRL are sediul în Sat Albeşti-Muru, Comuna Albeşti-Paleologu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile sunt neschimbate0%

Datoriile raportate sunt 1,9 mil. lei în 2025, față de 1,9 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
72/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net 20250 leiNeschimbat față de anul anterior2023: 02024: 02025: 0
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 2025-30,2 K leiNeschimbat față de anul anterior2023: -30.1722024: -30.1722025: -30.172
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate

Nu există valori pentru cifra de afaceri.

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-30,2 K lei
2025-30,2 K lei

Datorii raportate

20241,9 mil. lei
20251,9 mil. lei

Disponibilități bănești

2024169,2 K lei
2025169,2 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri———Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net0 lei0 lei0 leiNeschimbat față de anul anterior
Capitaluri proprii-30,2 K lei-30,2 K lei-30,2 K leiNeschimbat față de anul anterior
Datorii1,9 mil. lei1,9 mil. lei1,9 mil. leiNeschimbat față de anul anterior
Creanțe638,9 K lei638,9 K lei638,9 K leiNeschimbat față de anul anterior
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Rezultat / active (A+B)0%0%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 1,2% (n=521) · 2024: 1,4% (n=558)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)-1,6%-1,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=521) · 2024: 22,3% (n=558)

Datorii / active (A+B)101,6%101,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 73% (n=521) · 2024: 73,2% (n=558)

Ponderea activelor imobilizate37,6%37,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,7% (n=521) · 2024: 20,8% (n=558)

Active circulante / datorii totale0,61×0,61×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,95× (n=799) · 2024: 0,96× (n=864)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
1.882.091
Active imobilizate
696.028
Active circulante
1.155.891
Capitaluri proprii
-30.172
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
347.715
Creanțe
638.932
Casă și conturi la bănci
169.244
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
1.882.091
Active imobilizate
696.028
Active circulante
1.155.891
Capitaluri proprii
-30.172
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
347.715
Creanțe
638.932
Casă și conturi la bănci
169.244
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
1.882.091
Active imobilizate
696.028
Active circulante
1.155.891
Capitaluri proprii
-30.172
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
347.715
Creanțe
638.932
Casă și conturi la bănci
169.244
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

72/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2019-09-05. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-12

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2019-09-05. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-04-16 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-11–2026-10-12 · verificat 2026-10-12.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
25458322
Număr de înregistrare
J29/739/2009
Înmatriculare
16 aprilie 2009
EUID
ROONRC.J29/739/2009
Formă juridică
SRL
Sediu social
ALBEŞTI-MURU 63C Sat Albeşti-Muru, Comuna Albeşti-Paleologu Prahova · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
ALBEŞTI-MURU 63C Albeşti-Muru PRAHOVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
16 aprilie 2009
Înregistrare fiscală
2 mai 2019
Telefon
0722319056 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

lichidator judiciar
PRIME INSOLV PRACTICE SPRL
reprezentant al persoanei juridice
IOANA TOMA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GABI MONTAJ MARMURĂ ŞI GRANIT SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 17.06.2026
Înregistrare fiscală
16 aprilie 2009
Număr registrul comerțului
J29/739/2009
Cod CAEN
2370
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni

Contact și adrese

Telefon
0244410463 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. PRAHOVA, SAT ALBEŞTI-MURU COM. ALBEŞTI-PALEOLOGU, ALBEŞTI-MURU, NR.63C
Cod poștal fiscal
107011
Strada sediului
ALBEŞTI-MURU
Numărul sediului
63C
Localitatea sediului
Sat Albeşti-Muru Com. Albeşti-Paleologu
Județul sediului
PRAHOVA
Codul poștal al sediului
107011
Strada domiciliului fiscal
Albeşti-Muru
Numărul domiciliului fiscal
63C
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Albeşti-Muru Com. Albeşti-Paleologu
Județul domiciliului fiscal
PRAHOVA
Cod poștal domiciliu fiscal
107011

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
22 aprilie 2009
TVA până la
30 aprilie 2019
Anulare operată la
2 mai 2019
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 decembrie 2014
Actualizare TVA la încasare
21 noiembrie 2014
Publicare TVA la încasare
22 noiembrie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
5 septembrie 2019
Publicarea deciziei
9 septembrie 2019
Radiere
17 iunie 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 2370 Rev. 2Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2023–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-12Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul PrahovaSat Albeşti-Muru, Comuna Albeşti-PaleologuCAEN 2370
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI