Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GAMAR CONSTRUCT SRL

GAMAR CONSTRUCT SRL

CUI 19201382 · SRL· Sat Şcheia, Comuna Şcheia

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

GAMAR CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Şcheia, Comuna Şcheia. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+6,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 88,1 mil. lei, față de 82,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât3,8%

Marja netă calculată este 3,8% în 2025, față de 3,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+54,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202588,1 mil. lei+6,9% față de anul anterior2020: 56.421.4342021: 67.704.0372022: 68.891.7282023: 72.167.4472024: 82.384.2822025: 88.059.861
Rezultat net 20253,3 mil. lei+3% față de anul anterior2020: 1.464.1142021: 2.008.5592022: 2.814.6592023: 3.037.2802024: 3.217.1582025: 3.314.750
Angajați 202549+4,3% față de anul anterior2020: 422021: 482022: 492023: 472024: 472025: 49
Capitaluri proprii 202520 mil. lei+1% față de anul anterior2020: 2.950.5292021: 4.773.5642022: 16.317.6112023: 18.802.8652024: 19.846.1112025: 20.049.750
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate044 mil.88 mil.2020: 56,4 mil. lei56,4 mil.20202021: 67,7 mil. lei67,7 mil.20212022: 68,9 mil. lei68,9 mil.20222023: 72,2 mil. lei72,2 mil.20232024: 82,4 mil. lei82,4 mil.20242025: 88,1 mil. lei88,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%2,1%4,2%2020: 2,6%2,6%20202021: 3%3%20212022: 4,1%4,1%20222023: 4,2%4,2%20232024: 3,9%3,9%20242025: 3,8%3,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=560

Cifra de afaceri: +6,9% față de anul anterior.Marjă netă 3,8% · -0,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202419,8 mil. lei
202520 mil. lei

Datorii raportate

202433,3 mil. lei
202539,2 mil. lei

Disponibilități bănești

20241,1 mil. lei
2025724,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri72,2 mil. lei82,4 mil. lei88,1 mil. lei+6,9% față de anul anterior
Rezultat net3 mil. lei3,2 mil. lei3,3 mil. lei+3% față de anul anterior
Capitaluri proprii18,8 mil. lei19,8 mil. lei20 mil. lei+1% față de anul anterior
Datorii29,6 mil. lei33,3 mil. lei39,2 mil. lei+17,6% față de anul anterior
Creanțe8 mil. lei8,9 mil. lei13,7 mil. lei+54,7% față de anul anterior
Angajați474749+4,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3,8%3,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,7% (n=560) · 2024: 3,9% (n=1.144)

Rezultat / active (A+B)5,7%6,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,3% (n=547) · 2024: 5,4% (n=1.153)

Rezultat / capitaluri proprii16,5%16,2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 15,7% (n=539) · 2024: 14,7% (n=1.097)

Vânzări per angajat1.797.140 lei1.752.857 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 1.004.685 lei (n=530) · 2024: 861.437 lei (n=1.070)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)34,7%38,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 38% (n=547) · 2024: 41,8% (n=1.153)

Datorii / active (A+B)67,7%64%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 60,4% (n=547) · 2024: 57,4% (n=1.153)

Ponderea activelor imobilizate42,4%45,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 23,8% (n=547) · 2024: 22,6% (n=1.153)

Active circulante / datorii totale0,85×0,85×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,22× (n=577) · 2024: 1,26× (n=1.241)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări56,1 zile38,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 46,9 zile (n=555) · 2024: 48,8 zile (n=1.133)

Stocuri în zile de vânzări77,1 zile79,3 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 72,1 zile (n=538) · 2024: 74,3 zile (n=1.105)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
88.059.861
Rezultat net
3.314.750
Angajați
49
Datorii
39.153.585
Active imobilizate
24.520.436
Active circulante
33.310.777
Capitaluri proprii
20.049.750
Venituri totale
88.243.432
Cheltuieli totale
84.374.280
Stocuri
18.858.589
Creanțe
13.727.328
Casă și conturi la bănci
724.860
Cheltuieli în avans
1.407.470
Venituri în avans
35.348
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
82.384.282
Rezultat net
3.217.158
Angajați
47
Datorii
33.285.049
Active imobilizate
23.813.057
Active circulante
28.177.146
Capitaluri proprii
19.846.111
Venituri totale
82.954.920
Cheltuieli totale
79.269.452
Stocuri
18.149.846
Creanțe
8.872.069
Casă și conturi la bănci
1.053.799
Cheltuieli în avans
1.171.973
Venituri în avans
31.016
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
60.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
72.167.447
Rezultat net
3.037.280
Angajați
47
Datorii
29.586.192
Active imobilizate
22.954.649
Active circulante
24.117.472
Capitaluri proprii
18.802.865
Venituri totale
73.312.704
Cheltuieli totale
69.876.939
Stocuri
15.604.743
Creanțe
7.993.639
Casă și conturi la bănci
417.648
Cheltuieli în avans
1.345.076
Venituri în avans
28.140
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
60.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
68.891.728
Rezultat net
2.814.659
Angajați
49
Datorii
28.570.422
Active imobilizate
23.327.365
Active circulante
21.069.936
Capitaluri proprii
16.317.611
Venituri totale
69.744.296
Cheltuieli totale
66.501.396
Stocuri
14.108.643
Creanțe
6.258.938
Casă și conturi la bănci
601.467
Cheltuieli în avans
531.504
Venituri în avans
40.772
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
60.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
67.704.037
Rezultat net
2.008.559
Angajați
48
Datorii
21.339.881
Active imobilizate
13.421.207
Active circulante
12.485.420
Capitaluri proprii
4.773.564
Venituri totale
68.922.817
Cheltuieli totale
66.595.815
Stocuri
7.752.678
Creanțe
3.806.568
Casă și conturi la bănci
826.174
Cheltuieli în avans
244.253
Venituri în avans
37.435
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
60.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
56.421.434
Rezultat net
1.464.114
Angajați
42
Datorii
10.170.140
Active imobilizate
3.152.162
Active circulante
10.172.270
Capitaluri proprii
2.950.529
Venituri totale
57.401.865
Cheltuieli totale
55.697.598
Stocuri
6.596.725
Creanțe
2.440.810
Casă și conturi la bănci
1.134.735
Cheltuieli în avans
397.502
Venituri în avans
601.265
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
60.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-08

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-11-15 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-07–2026-10-08 · verificat 2026-10-08.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
19201382
Număr de înregistrare
J2006001413337
Înmatriculare
15 noiembrie 2006
EUID
ROONRC.J2006001413337
Formă juridică
SRL
Sediu social
Humorului 105 Sat Şcheia, Comuna Şcheia Suceava · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Humorului 105 Şcheia SUCEAVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
15 noiembrie 2006
Înregistrare fiscală
20 noiembrie 2025
Telefon
0230526510 · Firme cu același număr
Fax
0330401605
Website
www.gamar.ro

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BERARIU CONSTANTIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GAMAR CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 15.11.2006
Înregistrare fiscală
16 noiembrie 2006
Număr registrul comerțului
J2006001413337
Cod CAEN
4683
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava

Contact și adrese

Telefon
0230526510 · Firme cu același număr
Fax
0330401605 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SUCEAVA, SAT ŞCHEIA COM. ŞCHEIA, STR. HUMORULUI, NR.105
Cod poștal fiscal
727525
Strada sediului
Str. Humorului
Numărul sediului
105
Localitatea sediului
Sat Şcheia Com. Şcheia
Județul sediului
SUCEAVA
Codul poștal al sediului
727525
Strada domiciliului fiscal
Str. Humorului
Numărul domiciliului fiscal
105
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Şcheia Com. Şcheia
Județul domiciliului fiscal
SUCEAVA
Cod poștal domiciliu fiscal
727525

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
22 noiembrie 2006
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Suceava

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

13 înregistrări · valoare publicată 14.053.732 lei · 5 iulie 2020–20 mai 2024

SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM ROMANIA PLUS20 mai 2024 · SA.113044/2024 · 3.600.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM ROMANIA PLUS20 mai 2024 · SA.113044/2024 · 370.600 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 217 mai 2023 · SA.105503/2022 · 48.988 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 217 mai 2023 · SA.105503/2022 · 450.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS16 noiembrie 2022 · SA.103626/2022 · 4.050.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS16 noiembrie 2022 · SA.103626/2022 · 592.453 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1914 mai 2021 · SA.60236/2020 · 35.404 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4673
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1914 mai 2021 · SA.60236/2020 · 800.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4673
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1913 mai 2021 · SA.60236/2020 · 1.600.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4673
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1913 mai 2021 · SA.60236/2020 · 87.361 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4673
Sprijin pentru IMM-uri în vederea depășirii crizei economice generate de pandemia de COVID-1915 decembrie 2020 · SA.58166/2020 · 725.925 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · Direcția Generală Creștere Inteligentă și Digitalizare

Intensitate publicată: 100%
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-195 iulie 2020 · SA.56895/2020 · 93.000 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4673
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-195 iulie 2020 · SA.56895/2020 · 1.600.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4673

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 3511 Rev. 3Producția de energie electrică din resurse neregenerabile

CAEN 3512 Rev. 3Producția de energie electrică din resurse regenerabile

CAEN 3513 Rev. 3Transportul energiei electrice

CAEN 3514 Rev. 3Distribuția energiei electrice

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5225 Rev. 3Activități de servicii logistice pentru transporturi

CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor

CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-08Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SuceavaSat Şcheia, Comuna ŞcheiaCAEN 4683
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI