Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GAMINATOR HOTSPOT S.R.L.

GAMINATOR HOTSPOT S.R.L.

CUI 39982768 · SRL· Municipiul Galaţi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

GAMINATOR HOTSPOT S.R.L. are sediul în Municipiul Galaţi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-62,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 103,8 K lei, față de 280 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut44,1%

Marja netă calculată este 44,1% în 2025, față de 31,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-76,1%

Datoriile raportate sunt 48,8 K lei în 2025, față de 203,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025103,8 K lei-62,9% față de anul anterior2020: 106.3952021: 157.3712022: 40.1612023: 247.3832024: 279.9552025: 103.765
Rezultat net 202545,8 K lei-48,8% față de anul anterior2020: 4.2442021: 28.0172022: -72.1372023: 107.6282024: 89.3582025: 45.790
Angajați 20251-75% față de anul anterior2020: 12021: 22022: 12023: 32024: 42025: 1
Capitaluri proprii 202546 K lei-48,6% față de anul anterior2020: 5.3842021: 33.4012022: -38.7362023: 68.8922024: 89.5582025: 45.990
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0140 K280 K2020: 106,4 K lei106,4 K20202021: 157,4 K lei157,4 K20212022: 40,2 K lei40,2 K20222023: 247,4 K lei247,4 K20232024: 280 K lei280 K20242025: 103,8 K lei103,8 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-179,6%-67,7%44,1%Mediana sectorului (2025): 39,3% · n=2142020: 4%4%20202021: 17,8%17,8%20212022: -179,6%-179,6%20222023: 43,5%43,5%20232024: 31,9%31,9%20242025: 44,1%44,1%2025

Cifra de afaceri: -62,9% față de anul anterior. Marja netă: 44,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii46 K lei-48,6% față de anul anterior
Datorii48,8 K lei-76,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri247,4 K lei280 K lei103,8 K lei-62,9% față de anul anterior
Rezultat net107,6 K lei89,4 K lei45,8 K lei-48,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii68,9 K lei89,6 K lei46 K lei-48,6% față de anul anterior
Datorii114,9 K lei203,9 K lei48,8 K lei-76,1% față de anul anterior
Creanțe631 lei90 K lei40,6 K lei-54,8% față de anul anterior
Angajați341-75% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri44,1%39,3%n=21431,9%18,8%n=290
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—54,6%n=14030,5%58,9%n=208
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—44,9%n=14069,5%40,3%n=208
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—14,1%n=1400%15,9%n=208
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—39,6%n=14030,5%13,4%n=208
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,6%99,4%n=20399,8%59,2%n=289
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,94×2,17×n=2451,44×2,01×n=356
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360141 zile140,76 zilen=195115,73 zile75,95 zilen=270
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—0,91 zilen=540,03 zile4,76 zilen=111
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați103.765 lei154.800 lein=17569.989 lei147.047 lein=226

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
103.765
Rezultat net
45.790
Angajați
1
Datorii
48.772
Active imobilizate
—
Active circulante
94.762
Capitaluri proprii
45.990
Venituri totale
104.833
Cheltuieli totale
57.994
Stocuri
—
Creanțe
40.641
Casă și conturi la bănci
54.121
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
279.955
Rezultat net
89.358
Angajați
4
Datorii
203.859
Active imobilizate
0
Active circulante
293.417
Capitaluri proprii
89.558
Venituri totale
279.955
Cheltuieli totale
187.798
Stocuri
20
Creanțe
90.000
Casă și conturi la bănci
203.397
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
247.383
Rezultat net
107.628
Angajați
3
Datorii
114.865
Active imobilizate
81
Active circulante
183.676
Capitaluri proprii
68.892
Venituri totale
263.443
Cheltuieli totale
153.181
Stocuri
20
Creanțe
631
Casă și conturi la bănci
183.025
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
40.161
Rezultat net
-72.137
Angajați
1
Datorii
57.834
Active imobilizate
1.018
Active circulante
17.580
Capitaluri proprii
-38.736
Venituri totale
40.161
Cheltuieli totale
111.780
Stocuri
1.882
Creanțe
707
Casă și conturi la bănci
14.991
Cheltuieli în avans
500
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
157.371
Rezultat net
28.017
Angajați
2
Datorii
110.031
Active imobilizate
2.239
Active circulante
140.693
Capitaluri proprii
33.401
Venituri totale
163.275
Cheltuieli totale
133.685
Stocuri
3.862
Creanțe
37.943
Casă și conturi la bănci
98.888
Cheltuieli în avans
500
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
106.395
Rezultat net
4.244
Angajați
1
Datorii
72.205
Active imobilizate
3.359
Active circulante
73.730
Capitaluri proprii
5.384
Venituri totale
122.504
Cheltuieli totale
117.293
Stocuri
3.037
Creanțe
2.715
Casă și conturi la bănci
67.978
Cheltuieli în avans
500
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 63% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 63% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-10-10 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39982768
Număr de înregistrare
J2018001411170
Înmatriculare
10 octombrie 2018
EUID
ROONRC.J2018001411170
Formă juridică
SRL
Sediu social
PANAIT ISTRATI 1-A Municipiul Galaţi Galaţi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str PANAIT ISTRATI 1-A Galaţi GALAŢI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 octombrie 2018
Înregistrare fiscală
17 ianuarie 2025
Telefon
0752902147 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
VLAD VIOREL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GAMINATOR HOTSPOT S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.10.2018
Înregistrare fiscală
10 octombrie 2018
Număr registrul comerțului
J2018001411170
Cod CAEN
8240
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Contact și adrese

Telefon
0752902147 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. PANAIT ISTRATI, NR.1-A, CAMERA 3, ET.1
Strada sediului
Str. Panait Istrati
Numărul sediului
1-A
Localitatea sediului
Mun. Galaţi
Județul sediului
GALAŢI
Detalii sediu
camera 3
Strada domiciliului fiscal
Str. Panait Istrati
Numărul domiciliului fiscal
1-A
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Galaţi
Județul domiciliului fiscal
GALAŢI
Detalii domiciliu fiscal
camera 3

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 8110 Rev. 3Activități de servicii suport combinate

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GalaţiMunicipiul GalaţiCAEN 8240
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI