Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GEANY ŞI DARIUS STYLE S.R.L.

GEANY ŞI DARIUS STYLE S.R.L.

CUI 34412375 · SRL· Municipiul Târgovişte

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

GEANY ŞI DARIUS STYLE S.R.L. are sediul în Municipiul Târgovişte. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+9,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 829,3 K lei, față de 757,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0,7%

Marja netă calculată este 0,7% în 2025, față de 12,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-3%

Datoriile raportate sunt 894,2 K lei în 2025, față de 921,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025829,3 K lei+9,5% față de anul anterior2020: 533.4022021: 495.7412022: 551.8302023: 571.8662024: 757.2222025: 829.259
Rezultat net 20255,5 K lei-94,1% față de anul anterior2020: 15.7102021: 5.2572022: -47.9512023: 47.8132024: 92.3212025: 5.455
Angajați 20252+0% față de anul anterior2020: 32021: 32022: 32023: 22024: 22025: 2
Capitaluri proprii 2025167,1 K lei+3,4% față de anul anterior2020: 64.1712021: 69.4282022: 21.4772023: 69.2902024: 161.6112025: 167.066
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0415 K829 K2020: 533,4 K lei533,4 K20202021: 495,7 K lei495,7 K20212022: 551,8 K lei551,8 K20222023: 571,9 K lei571,9 K20232024: 757,2 K lei757,2 K20242025: 829,3 K lei829,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-8,7%1,8%12,2%Mediana sectorului (2025): 1,7% · n=49482020: 2,9%2,9%20202021: 1,1%1,1%20212022: -8,7%-8,7%20222023: 8,4%8,4%20232024: 12,2%12,2%20242025: 0,7%0,7%2025

Cifra de afaceri: +9,5% față de anul anterior. Marja netă: 0,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii167,1 K lei+3,4% față de anul anterior
Datorii894,2 K lei-3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri571,9 K lei757,2 K lei829,3 K lei+9,5% față de anul anterior
Rezultat net47,8 K lei92,3 K lei5,5 K lei-94,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii69,3 K lei161,6 K lei167,1 K lei+3,4% față de anul anterior
Datorii714,7 K lei921,5 K lei894,2 K lei-3% față de anul anterior
Creanțe43,8 K lei52,9 K lei40,4 K lei-23,5% față de anul anterior
Angajați222+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0,7%1,7%n=4.94812,2%2%n=4.933
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)15,7%16%n=2.92914,9%16%n=2.927
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)84,3%83,1%n=2.92985,1%82,9%n=2.927
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)15,8%8,4%n=2.92919,8%7,8%n=2.927
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0,5%0,3%n=2.9288,5%0,4%n=2.925
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive3,3%14,8%n=3.36857,1%14,4%n=3.260
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1×0,86×n=6.1720,94×0,81×n=6.245
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36017,56 zile11,32 zilen=3.84725,14 zile11,72 zilen=3.731
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360362,05 zile133,11 zilen=4.615359,22 zile136,55 zilen=4.575
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați414.630 lei155.259 lein=3.501378.611 lei146.108 lein=3.623

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
829.259
Rezultat net
5.455
Angajați
2
Datorii
894.245
Active imobilizate
167.161
Active circulante
894.150
Capitaluri proprii
167.066
Venituri totale
989.259
Cheltuieli totale
960.211
Stocuri
833.974
Creanțe
40.447
Casă și conturi la bănci
19.729
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
757.222
Rezultat net
92.321
Angajați
2
Datorii
921.454
Active imobilizate
214.736
Active circulante
868.329
Capitaluri proprii
161.611
Venituri totale
876.424
Cheltuieli totale
764.417
Stocuri
755.583
Creanțe
52.880
Casă și conturi la bănci
59.866
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
571.866
Rezultat net
47.813
Angajați
2
Datorii
714.669
Active imobilizate
40.211
Active circulante
741.227
Capitaluri proprii
69.290
Venituri totale
1.034.597
Cheltuieli totale
976.666
Stocuri
655.466
Creanțe
43.751
Casă și conturi la bănci
42.010
Cheltuieli în avans
2.521
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
551.830
Rezultat net
-47.951
Angajați
3
Datorii
861.304
Active imobilizate
29.479
Active circulante
491.276
Capitaluri proprii
21.477
Venituri totale
551.830
Cheltuieli totale
594.870
Stocuri
438.357
Creanțe
23.143
Casă și conturi la bănci
29.776
Cheltuieli în avans
362.026
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
495.741
Rezultat net
5.257
Angajați
3
Datorii
842.952
Active imobilizate
28.480
Active circulante
554.524
Capitaluri proprii
69.428
Venituri totale
495.741
Cheltuieli totale
486.121
Stocuri
502.496
Creanțe
23.901
Casă și conturi la bănci
28.127
Cheltuieli în avans
329.376
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
533.402
Rezultat net
15.710
Angajați
3
Datorii
976.606
Active imobilizate
29.747
Active circulante
741.654
Capitaluri proprii
64.171
Venituri totale
540.802
Cheltuieli totale
520.121
Stocuri
681.832
Creanțe
53.900
Casă și conturi la bănci
5.922
Cheltuieli în avans
269.376
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-04-24 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
34412375
Număr de înregistrare
J2015000277154
Înmatriculare
24 aprilie 2015
EUID
ROONRC.J2015000277154
Formă juridică
SRL
Sediu social
CÂMPULUI 9B Municipiul Târgovişte Dâmboviţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str CÂMPULUI 9B Târgovişte DÂMBOVIŢA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
24 aprilie 2015
Înregistrare fiscală
18 martie 2026
Telefon
0763570222 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DUMITRA ADELA-ADRIANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GEANY ŞI DARIUS STYLE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 24.04.2015
Înregistrare fiscală
24 aprilie 2015
Număr registrul comerțului
J2015000277154
Cod CAEN
4771
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa

Contact și adrese

Telefon
0763570222 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CÂMPULUI, NR.9B
Cod poștal fiscal
130098
Strada sediului
Str. Câmpului
Numărul sediului
9B
Localitatea sediului
Mun. Târgovişte
Județul sediului
DÂMBOVIŢA
Codul poștal al sediului
130098
Strada domiciliului fiscal
Str. Câmpului
Numărul domiciliului fiscal
9B
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Târgovişte
Județul domiciliului fiscal
DÂMBOVIŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
130098

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2016
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4772 Rev. 3Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 6499 Rev. 3Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul DâmboviţaMunicipiul TârgovişteCAEN 4771
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI