Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GLUTON SERVCOM SRL

GLUTON SERVCOM SRL

CUI 6853929 · SRL· Municipiul Braşov

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

GLUTON SERVCOM SRL are sediul în Municipiul Braşov. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+2,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 757,3 K lei, față de 736,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-1,8%

Marja netă calculată este -1,8% în 2025, față de 0,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+23,1%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025757,3 K lei+2,8% față de anul anterior2020: 770.3132021: 664.0102022: 690.6102023: 687.5322024: 736.4542025: 757.319
Rezultat net 2025-13,6 K leiTrecere pe pierdere2020: -56.2852021: 18.5652022: 146.6262023: -40.5622024: 3.1042025: -13.605
Angajați 20258Neschimbat față de anul anterior2020: 182021: 102022: 122023: 102024: 82025: 8
Capitaluri proprii 2025516,6 K lei-2,6% față de anul anterior2020: 402.4832021: 421.0472022: 567.6742023: 527.1112024: 530.2152025: 516.611
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0385 K770 K2020: 770,3 K lei770,3 K20202021: 664 K lei664 K20212022: 690,6 K lei690,6 K20222023: 687,5 K lei687,5 K20232024: 736,5 K lei736,5 K20242025: 757,3 K lei757,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-7,3%7%21,2%2020: -7,3%-7,3%20202021: 2,8%2,8%20212022: 21,2%21,2%20222023: -5,9%-5,9%20232024: 0,4%0,4%20242025: -1,8%-1,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,5% · n=110

Cifra de afaceri: +2,8% față de anul anterior.Marjă netă -1,8% · -2,2 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024530,2 K lei
2025516,6 K lei

Datorii raportate

202463 K lei
202569,1 K lei

Disponibilități bănești

2024186,3 K lei
2025171,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri687,5 K lei736,5 K lei757,3 K lei+2,8% față de anul anterior
Rezultat net-40,6 K lei3,1 K lei-13,6 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii527,1 K lei530,2 K lei516,6 K lei-2,6% față de anul anterior
Datorii60,4 K lei63 K lei69,1 K lei+9,6% față de anul anterior
Creanțe56,2 K lei50,7 K lei62,4 K lei+23,1% față de anul anterior
Angajați1088Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-1,8%0,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,5% (n=110) · 2024: 1,9% (n=125)

Rezultat / active (A+B)-2,3%0,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: -0,1% (n=108) · 2024: 0% (n=134)

Rezultat / capitaluri proprii-2,6%0,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,7% (n=112) · 2024: 0,6% (n=117)

Vânzări per angajat94.665 lei92.057 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 135.048 lei (n=79) · 2024: 116.521 lei (n=94)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)88,2%89,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 45,8% (n=108) · 2024: 49% (n=134)

Datorii / active (A+B)11,8%10,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 55,5% (n=108) · 2024: 49,6% (n=134)

Ponderea activelor imobilizate55,6%56,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 30,8% (n=108) · 2024: 30,1% (n=134)

Active circulante / datorii totale3,77×4,07×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,15× (n=142) · 2024: 0,98× (n=165)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări29,6 zile24,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 71,3 zile (n=102) · 2024: 84,4 zile (n=116)

Stocuri în zile de vânzări12,6 zile9,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 43,2 zile (n=73) · 2024: 34,2 zile (n=84)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
757.319
Rezultat net
-13.605
Angajați
8
Datorii
69.072
Active imobilizate
325.568
Active circulante
260.115
Capitaluri proprii
516.611
Venituri totale
775.323
Cheltuieli totale
788.928
Stocuri
26.447
Creanțe
62.355
Casă și conturi la bănci
171.313
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
46.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
736.454
Rezultat net
3.104
Angajați
8
Datorii
63.027
Active imobilizate
336.895
Active circulante
256.347
Capitaluri proprii
530.215
Venituri totale
738.417
Cheltuieli totale
734.799
Stocuri
19.364
Creanțe
50.668
Casă și conturi la bănci
186.315
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
46.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
687.532
Rezultat net
-40.562
Angajați
10
Datorii
60.360
Active imobilizate
347.863
Active circulante
239.608
Capitaluri proprii
527.111
Venituri totale
678.585
Cheltuieli totale
719.147
Stocuri
19.856
Creanțe
56.216
Casă și conturi la bănci
163.536
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
46.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
690.610
Rezultat net
146.626
Angajați
12
Datorii
59.106
Active imobilizate
368.628
Active circulante
258.152
Capitaluri proprii
567.674
Venituri totale
807.073
Cheltuieli totale
660.447
Stocuri
48.435
Creanțe
45.817
Casă și conturi la bănci
163.900
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
46.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
664.010
Rezultat net
18.565
Angajați
10
Datorii
262.356
Active imobilizate
394.928
Active circulante
288.475
Capitaluri proprii
421.047
Venituri totale
672.268
Cheltuieli totale
653.703
Stocuri
42.572
Creanțe
41.095
Casă și conturi la bănci
204.808
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
46.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
770.313
Rezultat net
-56.285
Angajați
18
Datorii
252.997
Active imobilizate
427.598
Active circulante
237.995
Capitaluri proprii
402.483
Venituri totale
753.724
Cheltuieli totale
810.009
Stocuri
67.082
Creanțe
39.128
Casă și conturi la bănci
131.785
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
10.113
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
46.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1995-01-18 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Dosar 3179/62/20252025-08-12 · Tribunalul BRASOV · Creditor

concordat preventiv · Fond

8 termene · ultima soluție: Termen preschimbat

2027-03-11 · 09:00

Termen preschimbat

Termenul de judecată/control se păstrează ca urmare a transferului dosarului pe Secţia a III-a pentru Litigii cu Profesionişti şi Insolvenţă, însă această opţiunede selectare a termenului preschimbat este singura care permite închiderea corectă a termenului viitor în ECRIS, astfel încât să se prevină lăsarea acestuia în stare suspendată ori fără o motivare validă în sistem.

2026-10-13 · 09:00

Încheiere

„Ca urmare a înfiinţării Secţiei a III-a pentru Litigii cu Profesionişti şi Insolvenţă, prin Hotărârea CSM nr. 1268/2026 şi operaţionalizarea acesteia prin Decizia Preşedintetului Tribunalului Braşov nr. 136 din 02.10.2026, transpune cauza de pe Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal pe Secţia a III-a pentru Litigii cu Profesionişti şi Insolvenţă, întrucât aceasta se circumscrie materiilor de competenţă a secţiei, cu păstrarea componenţei completului, a repartizării dosarului şi a termenului de judecată/control stabilit în cauză la termenul anterior de judecată/control. Dosarul se va regăsi pe Secţia a III-a pentru Litigii cu Profesionişti şi Insolvenţă sub acelaşi număr, la care se adaugă ” * ” (ex. 8144/62/2019*).”

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2026-10-13

2026-10-01 · 09:00

Amână cauza

Pentru executarea Planului de Restructurare, acordă termen de judecată la data de 11 martie 2027, CIN4-CC, sala T5, ora 9:00.

Document: incheieredesedinta · 2026-10-01

2026-02-06 · 09:00

Legea 85/2006 privind insolventa

Respinge ca neîntemeiată cererea debitoarei Sargeţia S.R.L., prin administratorul concordatar Top Expert S.P.R.L., de omologare a planului de restructurare. Cu apel în 7 zile de la comunicare, se va depune la Tribunalul Braşov. Pronunţată azi, 6 februarie 2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarareintermediara 88/2026 · 2026-02-06

2026-01-22 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în prezenta cauză la data de 6.02.2026, cu punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi 22.01.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-01-22

2025-12-17 · 13:00

Încheiere

Admite cererea formulată de administratorul concordatar Top Expert S.P.R.L. al debitoarei Sargeţia S.R.L. şi în consecinţă: În temeiul art. 25 alin. (5) din Legea nr. 85/2014 prelungeşte cu 4 luni termenul de suspendare a executărilor silite, măsură dispusă prin Încheierea de şedinţă din data de 18.08.2025, respectiv până în data de 18 aprilie 2026. În temeiul art. 26 alin. (5) din Legea nr. 85/2014 prelungeşte cu 30 de zile termenul de negociere şi exprimare a votului asupra Planului de Restructurare, respectiv până la data de 16 ianuarie 2026. Executorie. Cu apel în 7 zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Braşov. Pronunţată azi, 17 decembrie 2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei.

Document: incheieredesedinta · 2025-12-17

2025-11-06 · 09:00

Amână cauza

Pentru finalizarea negocierilor cu creditorii şi pentru convocarea Adunării Creditorilor pentru a se supune aprobării Planul de Restructurare, acordă termen de judecată la data de 22 ianuarie 2026, CIN4-CC, sala T5, ora 9:00, având în vedere procedura urgentă de concordat.

Document: incheieredesedinta · 2025-11-06

2025-08-18 · 09:00

Admis

Admite cererea formulată de debitoarea Sargeţia S.R.L. În temeiul art. 23 alin. (5) din Legea nr. 85/2014, Deschide procedura de concordat preventiv a debitoarei Sargeţia S.R.L. În temeiul art. 17 alin. (1) lit. b) şi art. 23 alin. (5) ambele din Legea nr. 85/2014, Numeşte în calitate de administrator concordatar al debitoarei pe Top Expert S.P.R.L. În temeiul art. 24 alin. (1) din Legea nr. 85/2014, Pune în vedere administratorului concordatar ca în termen de 60 de zile de la deschiderea procedurii să elaboreze sau, după caz, să asiste debitoarea la elaborarea planului de restructurare. În temeiul art. 17 alin. (2) din Legea nr. 85/2014, Stabileşte termen pentru examinarea stadiului procedurii la data de 6 noiembrie 2025, ora 09:00, pentru când se vor cita debitoarea şi administratorul concordatar. În temeiul art. 25 alin. (1) din Legea nr. 85/2014, Constată că de la data deschiderii procedurii de concordat se suspendă de drept toate executările silite îndreptate împotriva debitoarei sau acestea nu încep, indiferent de natura creanţei, pe o perioadă de 4 luni. În baza art. 23 alin. (5) din Legea nr. 85/2014, Încheierea se comunică, în vederea efectuării menţiunii, şi către registrul în care debitoarea este înregistrată. Executorie. Cu apel în 7 zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Braşov. Pronunţată azi, 18 august 2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheieredesedinta · 2025-08-18

Căi de atac declarate: Apel · 2026-02-10

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
6853929
Număr de înregistrare
J08/3687/1994
Înmatriculare
20 decembrie 1994
EUID
ROONRC.J08/3687/1994
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. ZIZINULUI 116A Municipiul Braşov Braşov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. ZIZINULUI 116A Brasov BRAŞOV
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
18 ianuarie 1995
Înregistrare fiscală
14 aprilie 2018
Telefon
068332169
Fax
068332156

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BOERIU DUMITRU
administrator
FLOREA LUCIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GLUTON SERVCOM SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 18.01.1995
Înregistrare fiscală
18 ianuarie 1995
Număr registrul comerțului
J1994003687089
Cod CAEN
2932
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Contact și adrese

Telefon
0268332169 · Firme cu același număr
Fax
068332156
Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.116A
Strada sediului
Str. Zizinului
Numărul sediului
116A
Localitatea sediului
Mun. Braşov
Județul sediului
BRAŞOV
Strada domiciliului fiscal
Str. Zizinului
Numărul domiciliului fiscal
116A
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Braşov
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
15 februarie 1995
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Istoric al schimbărilor observate

Sunt păstrate numai diferențele dintre verificări, începând cu activarea istoricului. Data cererii ANAF nu este tratată ca schimbare.

  1. 4 octombrie 2026
    • adresa domiciliu fiscal.dcod Postal: 500407 → fără valoare
    • adresa sediu social.scod Postal: 500407 → fără valoare
    • date generale.codPostal: 500407 → fără valoare
    • Denumire fiscală: GLUTON SERVCOM S.R.L. → GLUTON SERVCOM SRL
    • date generale.nrRegCom: J08/3687/1994 → J1994003687089
    • Telefon: 068332169 → 0268332169

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 2932 Rev. 2Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovMunicipiul BraşovStrada ZizinuluiCAEN 2932
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI