Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GOOD FEELING SPORT EVENTS MANAGEMENT SRL

GOOD FEELING SPORT EVENTS MANAGEMENT SRL

CUI 38294957 · SRL· Municipiul Odorheiu Secuiesc

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

GOOD FEELING SPORT EVENTS MANAGEMENT SRL are sediul în Municipiul Odorheiu Secuiesc. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-76,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 240 K lei, față de 1 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât27,8%

Marja netă calculată este 27,8% în 2025, față de 39,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+60,2%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025240 K lei-76,1% față de anul anterior2020: 59.9652021: 62.0082022: 82.3452023: 81.9182024: 1.005.5032025: 240.021
Rezultat net 202566,6 K lei-83,2% față de anul anterior2020: 42.7302021: 34.0472022: 39.6752023: 24.7922024: 395.5112025: 66.629
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 02021: 02022: 02023: 02024: 0
Capitaluri proprii 2025391,7 K lei-0,3% față de anul anterior2020: 78.5252021: 94.3712022: 114.8462023: 29.0382024: 393.0272025: 391.676
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0503 K1 mil.2020: 60 K lei60 K20202021: 62 K lei62 K20212022: 82,3 K lei82,3 K20222023: 81,9 K lei81,9 K20232024: 1 mil. lei1 mil.20242025: 240 K lei240 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%35,6%71,3%Mediana sectorului (2025): 8,8% · n=7032020: 71,3%71,3%20202021: 54,9%54,9%20212022: 48,2%48,2%20222023: 30,3%30,3%20232024: 39,3%39,3%20242025: 27,8%27,8%2025

Cifra de afaceri: -76,1% față de anul anterior. Marja netă: 27,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii391,7 K lei-0,3% față de anul anterior
Datorii130,8 K lei-28,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri81,9 K lei1 mil. lei240 K lei-76,1% față de anul anterior
Rezultat net24,8 K lei395,5 K lei66,6 K lei-83,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii29 K lei393 K lei391,7 K lei-0,3% față de anul anterior
Datorii13,4 K lei182,1 K lei130,8 K lei-28,2% față de anul anterior
Creanțe6,1 K lei98,3 K lei157,5 K lei+60,2% față de anul anterior
Angajați00—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri27,8%8,8%n=70339,3%-1,5%n=42
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)75%33,8%n=56468,3%24,3%n=39
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)25,1%59,9%n=56431,7%65,4%n=39
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)15,2%28,4%n=56416%40,8%n=39
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)12,8%1,6%n=56468,8%0%n=39
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive17%34,4%n=602100,6%1,5%n=32
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,39×0,96×n=8972,65×0,61×n=54
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360236,27 zile43,46 zilen=60235,21 zile63,95 zilen=39
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3601,67 zile17,65 zilen=2960,03 zile11,19 zilen=25

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
240.021
Rezultat net
66.629
Angajați
—
Datorii
130.781
Active imobilizate
79.326
Active circulante
442.702
Capitaluri proprii
391.676
Venituri totale
242.444
Cheltuieli totale
164.896
Stocuri
1.112
Creanțe
157.529
Casă și conturi la bănci
284.061
Cheltuieli în avans
429
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.005.503
Rezultat net
395.511
Angajați
0
Datorii
182.126
Active imobilizate
92.000
Active circulante
483.153
Capitaluri proprii
393.027
Venituri totale
1.010.677
Cheltuieli totale
541.618
Stocuri
82
Creanțe
98.344
Casă și conturi la bănci
384.727
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
81.918
Rezultat net
24.792
Angajați
0
Datorii
13.352
Active imobilizate
0
Active circulante
42.390
Capitaluri proprii
29.038
Venituri totale
84.785
Cheltuieli totale
56.549
Stocuri
1.059
Creanțe
6.139
Casă și conturi la bănci
35.192
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
82.345
Rezultat net
39.675
Angajați
0
Datorii
10.303
Active imobilizate
2.899
Active circulante
125.111
Capitaluri proprii
114.846
Venituri totale
85.244
Cheltuieli totale
43.444
Stocuri
597
Creanțe
4.417
Casă și conturi la bănci
120.097
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
2.861
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
62.008
Rezultat net
34.047
Angajați
0
Datorii
9.562
Active imobilizate
5.798
Active circulante
103.895
Capitaluri proprii
94.371
Venituri totale
64.914
Cheltuieli totale
29.229
Stocuri
667
Creanțe
3.500
Casă și conturi la bănci
99.728
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
5.760
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
59.965
Rezultat net
42.730
Angajați
0
Datorii
15.504
Active imobilizate
7.698
Active circulante
86.331
Capitaluri proprii
78.525
Venituri totale
61.005
Cheltuieli totale
16.632
Stocuri
186
Creanțe
3.500
Casă și conturi la bănci
82.645
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 76% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 76% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-10-02 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38294957
Număr de înregistrare
J19/722/2017
Înmatriculare
2 octombrie 2017
EUID
ROONRC.J19/722/2017
Formă juridică
SRL
Sediu social
FLORILOR 10 Municipiul Odorheiu Secuiesc Harghita · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Aleea FLORILOR 10 Odorheiu Secuiesc HARGHITA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
2 octombrie 2017
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2026
Telefon
0747454236 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ILYÉS SÁNDOR-LORÁND

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GOOD FEELING SPORT EVENTS MANAGEMENT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 02.10.2017
Înregistrare fiscală
2 octombrie 2017
Număr registrul comerțului
J19/722/2017
Cod CAEN
9319
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc

Contact și adrese

Telefon
0747454236 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, ALEEA FLORILOR, NR.10, AP.7
Cod poștal fiscal
535600
Strada sediului
Aleea Florilor
Numărul sediului
10
Localitatea sediului
Mun. Odorheiu Secuiesc
Județul sediului
HARGHITA
Codul poștal al sediului
535600
Strada domiciliului fiscal
Aleea Florilor
Numărul domiciliului fiscal
10
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Odorheiu Secuiesc
Județul domiciliului fiscal
HARGHITA
Cod poștal domiciliu fiscal
535600

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 2024
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 noiembrie 2024
Actualizare TVA la încasare
30 octombrie 2024
Publicare TVA la încasare
31 octombrie 2024
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9319 Rev. 2Alte activități sportive

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul HarghitaMunicipiul Odorheiu SecuiescCAEN 9319
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI