Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GOOD FOOD FLAVOUR S.R.L.

GOOD FOOD FLAVOUR S.R.L.

CUI 34201319 · SRL· Municipiul Drăgăşani· Restaurante

insolvențăONRC · 2026-09-03

Procedură sau stare de insolvență în registruinsolvențăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

GOOD FOOD FLAVOUR S.R.L. are sediul în Municipiul Drăgăşani și raportează activitatea restaurante. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Procedură sau stare de insolvență în registruNecesită verificare

insolvență

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au crescut+0,6%

Datoriile raportate sunt 535,9 K lei în 2024, față de 532,8 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
84/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024—Fără an comparabil2020: 447.9632021: 326.1992022: 143.654
Rezultat net 2024-13,6 K lei+71,8% față de anul anterior2020: -29.1592021: 109.8092022: -473.9172023: -48.0492024: -13.560
Angajați 2024—Fără an comparabil2020: 22021: 32022: 42023: 0
Capitaluri proprii 2024-442,7 K lei-3,2% față de anul anterior2020: -16.9872021: 92.8222022: -381.0952023: -429.1442024: -442.704
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0224 K448 K2020: 448 K lei448 K20202021: 326,2 K lei326,2 K20212022: 143,7 K lei143,7 K2022—2023—2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-329,9%-148,1%33,7%Mediana sectorului (2024): 1,6% · n=124492020: -6,5%-6,5%20202021: 33,7%33,7%20212022: -329,9%-329,9%202220232024

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii-442,7 K lei-3,2% față de anul anterior
Datorii535,9 K lei+0,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri143,7 K lei——Fără an comparabil
Rezultat net-473,9 K lei-48 K lei-13,6 K lei+71,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii-381,1 K lei-429,1 K lei-442,7 K lei-3,2% față de anul anterior
Datorii546,2 K lei532,8 K lei535,9 K lei+0,6% față de anul anterior
Creanțe93,5 K lei72 K lei72 K lei+0% față de anul anterior
Angajați40—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-475,2%12%n=11.753-414%20,1%n=11.606
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)575,2%85,5%n=11.753514%75,8%n=11.606
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)23,4%35,8%n=11.75331,2%33,4%n=11.606
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-14,6%0,4%n=11.739-46,4%2,6%n=11.590
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,13×0,55×n=16.0500,13×0,66×n=15.811

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-13.560
Angajați
—
Datorii
535.871
Active imobilizate
21.825
Active circulante
71.342
Capitaluri proprii
-442.704
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
13.560
Stocuri
—
Creanțe
72.008
Casă și conturi la bănci
-666
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
850
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-48.049
Angajați
0
Datorii
532.791
Active imobilizate
32.305
Active circulante
71.342
Capitaluri proprii
-429.144
Venituri totale
8
Cheltuieli totale
48.057
Stocuri
—
Creanțe
72.008
Casă și conturi la bănci
-666
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
850
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
143.654
Rezultat net
-473.917
Angajați
4
Datorii
546.238
Active imobilizate
61.165
Active circulante
103.978
Capitaluri proprii
-381.095
Venituri totale
225.262
Cheltuieli totale
696.772
Stocuri
—
Creanțe
93.497
Casă și conturi la bănci
10.481
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
850
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
326.199
Rezultat net
109.809
Angajați
3
Datorii
438.743
Active imobilizate
261.047
Active circulante
270.518
Capitaluri proprii
92.822
Venituri totale
651.529
Cheltuieli totale
538.623
Stocuri
105.641
Creanțe
121.394
Casă și conturi la bănci
43.483
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
850
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
447.963
Rezultat net
-29.159
Angajați
2
Datorii
197.217
Active imobilizate
45.797
Active circulante
134.433
Capitaluri proprii
-16.987
Venituri totale
520.750
Cheltuieli totale
545.044
Stocuri
—
Creanțe
10.867
Casă și conturi la bănci
123.566
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
850
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

84/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Procedură sau stare de insolvență în registru

insolvență

ONRC · 2026-09-03
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-04
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2024
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCinsolvență2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăÎnregistrări publicate2026-10-04
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Procedură sau stare de insolvență în registru

insolvență

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-04
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2024
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiStări de insolvență

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-03-25 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-04 · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Proceduri de insolvență publicate

Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-04.

Procedura falimentului2421/90/2025 · Tribunalul Vâlcea Secția a II-a Civilă

Deschisă la 11/11/2025

1 dosar de insolvență

2421/90/2025 Tribunalul Vâlcea Secția a II-a Civilă

Deschidere: 11.11.2025

Practician în insolvență: CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENȚĂ CAZACU IONUŢ · ionut.cazacu30@gmail.com

12 publicări în BPI

Report 3

28/05/2026 · BPI 14 486 din 02/06/2026

Summons

28/05/2026 · BPI 14 398 din 02/06/2026

Report 301

02/03/2026 · BPI 7 766 din 24/03/2026

Report 458

23/03/2026 · BPI 7 673 din 23/03/2026

Report 127

09/02/2026 · BPI 3 629 din 10/02/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 03

05/01/2026 · BPI 3 584 din 10/02/2026

Debt record 112

06/02/2026 · BPI 3 550 din 10/02/2026

Debt record 830

11/12/2025 · BPI 28 868 din 29/12/2025

Summons 910

24/12/2025 · BPI 28 868 din 29/12/2025

Notification

20/11/2025 · BPI 25 832 din 24/11/2025

Conclusion 132

11/11/2025 · BPI 25 015 din 13/11/2025

Communication

11/11/2025 · BPI 25 015 din 13/11/2025

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
34201319
Număr de înregistrare
J38/282/2020
Înmatriculare
26 martie 2020
EUID
ROONRC.J38/282/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
TUDOR VLADIMIRESCU T2 Municipiul Drăgăşani Vâlcea · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. TUDOR VLADIMIRESCU Drăgăşani VÂLCEA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
25 martie 2020
Înregistrare fiscală
7 mai 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

lichidator judiciar
C.I.I. CAZACU IONUŢ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GOOD FOOD FLAVOUR S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 25.03.2020
Înregistrare fiscală
9 martie 2015
Număr registrul comerțului
J38/282/2020
Cod CAEN
5610
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, BL.T2, SC.A, ET.4, AP.16
Cod poștal fiscal
245700
Strada sediului
Str. Tudor Vladimirescu
Localitatea sediului
Mun. Drăgăşani
Județul sediului
VÂLCEA
Codul poștal al sediului
245700
Strada domiciliului fiscal
Str. Tudor Vladimirescu
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Drăgăşani
Județul domiciliului fiscal
VÂLCEA
Cod poștal domiciliu fiscal
245700

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
25 martie 2015
TVA până la
30 aprilie 2024
Anulare operată la
7 mai 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
25 martie 2015
TVA la încasare până la
1 februarie 2017
Actualizare TVA la încasare
26 ianuarie 2017
Publicare TVA la încasare
27 ianuarie 2017
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 ianuarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 5221 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5621 Rev. 2Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-04Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VâlceaMunicipiul DrăgăşaniCAEN 5610
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI