Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GOREA BELLE DENT S.R.L.

GOREA BELLE DENT S.R.L.

CUI 39522964 · SRL· Municipiul Piatra Neamţ

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

GOREA BELLE DENT S.R.L. are sediul în Municipiul Piatra Neamţ. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-7,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 350,9 K lei, față de 380,1 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât38,7%

Marja netă calculată este 38,7% în 2025, față de 38,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+57,8%

Datoriile raportate sunt 21,6 K lei în 2025, față de 13,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025350,9 K lei-7,7% față de anul anterior2020: 162.2702023: 364.4962024: 380.0932025: 350.884
Rezultat net 2025135,8 K lei-8,3% față de anul anterior2020: 28.8782023: 171.1952024: 148.0302025: 135.783
Angajați 20251+0% față de anul anterior2020: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025136 K lei-8,3% față de anul anterior2020: 122.7552023: 171.4352024: 148.2702025: 136.023
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0190 K380 K2020: 162,3 K lei162,3 K20202023: 364,5 K lei364,5 K20232024: 380,1 K lei380,1 K20242025: 350,9 K lei350,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%23,5%47%Mediana sectorului (2025): 14,3% · n=97332020: 17,8%17,8%20202023: 47%47%20232024: 38,9%38,9%20242025: 38,7%38,7%2025

Cifra de afaceri: -7,7% față de anul anterior. Marja netă: 38,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii136 K lei-8,3% față de anul anterior
Datorii21,6 K lei+57,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri364,5 K lei380,1 K lei350,9 K lei-7,7% față de anul anterior
Rezultat net171,2 K lei148 K lei135,8 K lei-8,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii171,4 K lei148,3 K lei136 K lei-8,3% față de anul anterior
Datorii16,5 K lei13,7 K lei21,6 K lei+57,8% față de anul anterior
Creanțe142,6 K lei103,7 K lei102 K lei-1,6% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri38,7%14,3%n=9.73338,9%15,6%n=9.612
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)86,3%40,6%n=8.56391,5%48,5%n=8.450
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)13,7%52,8%n=8.5638,5%45,3%n=8.450
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)3,8%48,2%n=8.5634,9%47,1%n=8.450
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)86,1%18%n=8.56291,4%18,2%n=8.448
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,8%90,5%n=8.36499,8%73,6%n=8.263
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii7,01×1,01×n=10.59111,24×1,18×n=10.488
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360104,64 zile34,87 zilen=8.10798,19 zile24,55 zilen=7.661
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați350.884 lei198.141 lein=8.121380.093 lei177.709 lein=8.025

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
350.884
Rezultat net
135.783
Angajați
1
Datorii
21.617
Active imobilizate
6.012
Active circulante
151.628
Capitaluri proprii
136.023
Venituri totale
350.884
Cheltuieli totale
204.786
Stocuri
—
Creanțe
101.988
Casă și conturi la bănci
49.640
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
380.093
Rezultat net
148.030
Angajați
1
Datorii
13.696
Active imobilizate
7.970
Active circulante
153.996
Capitaluri proprii
148.270
Venituri totale
384.136
Cheltuieli totale
224.812
Stocuri
—
Creanțe
103.671
Casă și conturi la bănci
50.325
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
364.496
Rezultat net
171.195
Angajați
1
Datorii
16.460
Active imobilizate
12.234
Active circulante
175.661
Capitaluri proprii
171.435
Venituri totale
366.066
Cheltuieli totale
191.284
Stocuri
—
Creanțe
142.644
Casă și conturi la bănci
33.017
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
162.270
Rezultat net
28.878
Angajați
1
Datorii
3.642
Active imobilizate
22.038
Active circulante
104.359
Capitaluri proprii
122.755
Venituri totale
168.383
Cheltuieli totale
138.358
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
104.359
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-06-21 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39522964
Număr de înregistrare
J2018000621273
Înmatriculare
21 iunie 2018
EUID
ROONRC.J2018000621273
Formă juridică
SRL
Sediu social
MĂRĂŢEI 8 S7 Municipiul Piatra Neamţ Neamţ · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. MĂRĂŢEI 8 Piatra Neamţ NEAMŢ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
21 iunie 2018
Înregistrare fiscală
26 octombrie 2018
Telefon
0763653033 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GOREA CLAUDIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GOREA BELLE DENT S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 21.06.2018
Înregistrare fiscală
21 iunie 2018
Număr registrul comerțului
J2018000621273
Cod CAEN
8623
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ

Contact și adrese

Telefon
0763653033 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MĂRĂŢEI, NR.8, BL.S7, SC.B, ET.P, AP.24
Cod poștal fiscal
610133
Strada sediului
Str. Mărăţei
Numărul sediului
8
Localitatea sediului
Mun. Piatra Neamţ
Județul sediului
NEAMŢ
Codul poștal al sediului
610133
Strada domiciliului fiscal
Str. Mărăţei
Numărul domiciliului fiscal
8
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Piatra Neamţ
Județul domiciliului fiscal
NEAMŢ
Cod poștal domiciliu fiscal
610133

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 8623 Rev. 3Activități de asistență stomatologică

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul NeamţMunicipiul Piatra NeamţCAEN 8623
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI