Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GROUP MANAGEMENT I.P.I. BUCOVINA SRL

GROUP MANAGEMENT I.P.I. BUCOVINA SRL

CUI 11161355 · SRL· Municipiul Câmpulung Moldovenesc· Învățământ secundar, tehnic sau profesional

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

GROUP MANAGEMENT I.P.I. BUCOVINA SRL are sediul în Municipiul Câmpulung Moldovenesc și raportează activitatea învățământ secundar, tehnic sau profesional. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au scăzut-100%

Datoriile raportate sunt 0 lei în 2023, față de 198,3 K lei în 2022. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2023

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
72/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20230 leiFără an comparabil
Rezultat net 2023-78 leiFără an comparabil2022: 02023: -78
Angajați 2023—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20230 lei-100% față de anul anterior2022: 1.0592023: 0
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate011—20222023: 0 lei02023

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2023 comparat cu 2022
Capitaluri proprii0 lei-100% față de anul anterior
Datorii0 lei-100% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator20222023Ultima variație
Cifră de afaceri—0 leiFără an comparabil
Rezultat net0 lei-78 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii1,1 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Datorii198,3 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe199 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Angajați0—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2023Sector 2023Firma 2022Sector 2022
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—47%n=790,5%46,2%n=64
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—50,3%n=7999,5%53,8%n=64
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—32,6%n=790%36,3%n=64
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—9,5%n=790%3%n=64
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—68,6%n=820%62%n=66
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii—1,16×n=1211,01×1,1×n=108

Istoric financiar complet · 2 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-78
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
0
Active circulante
0
Capitaluri proprii
0
Venituri totale
198.879
Cheltuieli totale
198.957
Stocuri
—
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
0
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
0
Datorii
198.259
Active imobilizate
0
Active circulante
199.318
Capitaluri proprii
1.059
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
198.957
Casă și conturi la bănci
361
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

72/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2012-03-16. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-01

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2025-07-27Sursa bilanțului 2023Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2012-03-16. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2016-03-3118.473 lei11.952 lei4.221 lei359 lei1.941 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2024-10-01–2026-10-01 · verificat 2026-10-01.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
11161355
Număr de înregistrare
J33/640/1998
Înmatriculare
3 noiembrie 1998
EUID
ROONRC.J33/640/1998
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. NICOLAE BĂLCESCU 28 A Municipiul Câmpulung Moldovenesc Suceava
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IŢCO IOAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GROUP MANAGEMENT I.P.I. BUCOVINA SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 27.05.2024
Înregistrare fiscală
10 noiembrie 1998
Număr registrul comerțului
J33/640/1998
Cod CAEN
8532
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc

Contact și adrese

Telefon
0745797647 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.28 A
Cod poștal fiscal
725100
Strada sediului
Str. Nicolae Bălcescu
Numărul sediului
28 A
Localitatea sediului
Mun. Câmpulung Moldovenesc
Județul sediului
SUCEAVA
Codul poștal al sediului
725100
Strada domiciliului fiscal
Str. Nicolae Bălcescu
Numărul domiciliului fiscal
28 A
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Câmpulung Moldovenesc
Județul domiciliului fiscal
SUCEAVA
Cod poștal domiciliu fiscal
725100

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 mai 1999
TVA până la
16 martie 2012
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.a) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
16 martie 2012
Publicarea deciziei
20 martie 2012
Radiere
27 mai 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20232025-07-27—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-01Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SuceavaMunicipiul Câmpulung MoldovenescStrada Nicolae BălcescuCAEN 8532
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI