Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/GV ELECTRO TOTAL SRL

GV ELECTRO TOTAL SRL

CUI 16631296 · SRL· Sat Niculeşti, Comuna Vintilă Vodă

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

GV ELECTRO TOTAL SRL are sediul în Sat Niculeşti, Comuna Vintilă Vodă. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20259 mil. leiFără an comparabil2021: 2.631.2652022: 4.912.0802023: 6.292.5192024: 5.574.9572025: 9.033.286
Rezultat net 2025633,2 K leiFără an comparabil2021: 131.5412022: 637.8152023: 652.2092024: 1.259.4292025: 633.170
Angajați 202522Fără an comparabil2021: 162022: 172023: 182024: 212025: 22
Capitaluri proprii 20254,7 mil. leiFără an comparabil2021: 2.463.9212022: 3.101.7352023: 3.634.1332024: 4.626.3612025: 4.736.138
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate05 mil.9 mil.2021: 2,6 mil. lei2,6 mil.20212022: 4,9 mil. lei4,9 mil.20222023: 6,3 mil. lei6,3 mil.20232024: 5,6 mil. lei5,6 mil.20242025: 9 mil. lei9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%11,3%22,6%2021: 5%5%20212022: 13%13%20222023: 10,4%10,4%20232024: 22,6%22,6%20242025: 7%7%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,5% · n=868

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20254,7 mil. lei

Datorii raportate

20254,1 mil. lei

Disponibilități bănești

2025249,8 K lei

Capital de lucru net

2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri6,3 mil. lei5,6 mil. lei9 mil. leiFără an comparabil
Rezultat net652,2 K lei1,3 mil. lei633,2 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii3,6 mil. lei4,6 mil. lei4,7 mil. leiFără an comparabil
Datorii1,3 mil. lei989,3 K lei4,1 mil. leiFără an comparabil
Creanțe879,3 K lei1,1 mil. lei4 mil. leiFără an comparabil
Angajați182122Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2025

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator2025
Marjă netă7%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,5% (n=868)

Rezultat / active (A+B)7,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 11% (n=848)

Rezultat / capitaluri proprii13,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 35,7% (n=822)

Vânzări per angajat410.604 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 434.799 lei (n=817)

Capital și îndatorare

Indicator2025
Capitaluri proprii / active (A+B)54,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 38% (n=848)

Datorii / active (A+B)46,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 59,7% (n=848)

Ponderea activelor imobilizate41,5%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,8% (n=848)

Active circulante / datorii totale1,25×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,25× (n=923)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator2025
Creanțe în zile de vânzări160,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 103,9 zile (n=855)

Stocuri în zile de vânzări32,1 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 34,7 zile (n=778)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
9.033.286
Rezultat net
633.170
Angajați
22
Datorii
4.063.587
Active imobilizate
3.604.706
Active circulante
5.089.104
Capitaluri proprii
4.736.138
Venituri totale
9.589.242
Cheltuieli totale
8.834.926
Stocuri
804.275
Creanțe
4.035.016
Casă și conturi la bănci
249.813
Cheltuieli în avans
105.915
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.574.957
Rezultat net
1.259.429
Angajați
21
Datorii
989.315
Active imobilizate
3.321.924
Active circulante
1.862.156
Capitaluri proprii
4.626.361
Venituri totale
5.620.821
Cheltuieli totale
4.121.472
Stocuri
363.827
Creanțe
1.119.457
Casă și conturi la bănci
378.872
Cheltuieli în avans
78.748
Venituri în avans
-352.848
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.292.519
Rezultat net
652.209
Angajați
18
Datorii
1.327.873
Active imobilizate
2.973.194
Active circulante
1.988.812
Capitaluri proprii
3.634.133
Venituri totale
6.384.416
Cheltuieli totale
5.613.606
Stocuri
208.976
Creanțe
879.332
Casă și conturi la bănci
900.504
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.912.080
Rezultat net
637.815
Angajați
17
Datorii
2.109.335
Active imobilizate
2.561.251
Active circulante
2.649.819
Capitaluri proprii
3.101.735
Venituri totale
5.055.272
Cheltuieli totale
4.368.290
Stocuri
1.050.415
Creanțe
1.388.977
Casă și conturi la bănci
210.427
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.631.265
Rezultat net
131.541
Angajați
16
Datorii
595.427
Active imobilizate
2.119.030
Active circulante
940.318
Capitaluri proprii
2.463.921
Venituri totale
2.444.183
Cheltuieli totale
2.286.167
Stocuri
306.171
Creanțe
417.028
Casă și conturi la bănci
217.119
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-05

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-29Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2004-07-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-04–2026-10-05 · verificat 2026-10-05.

Dosar 1306/114/20252025-07-29 · Tribunalul BUZAU · Creditor

deschiderea procedurii la cererea debitorului · Fond

6 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-28 · 11:00

Soluție indisponibilă

2026-05-27 · 11:00

Amână cauza

Pentru continuarea procedurii de faliment.

Document: incheieredesedinta · 2026-05-27

2026-02-25 · 11:00

Deschidere procedură generală

Admite cererea de intrare în faliment a debitoarei formulată de administratorul judiciar CII ŞTEFAN MARILENA EMI. Dispune intrarea în faliment în procedură generală a debitoarei NOV ARTIS BIS TEAM S.R.L.. Dispune dizolvarea societăţii debitoarei NOV ARTIS BIS TEAM S.R.L şi ridicarea dreptului de administrare a debitoarei. Desemnează în calitate de lichidator judiciar provizoriu pe CII ŞTEFAN MARILENA EMI, cu un onorariu de 2000 lei lunar (fără TVA) şi cu un onorariu de 7% (fără TVA) din sumele distribuite creditorilor, acesta având atribuţiile prevăzute de art. 63 din Legea nr. 85/2014, precum şi cele de la art. 58 din Legea nr. 85/2006 compatibile cu calitatea de lichidator. Fixează termen maxim de 5 zile pentru predarea gestiunii averii debitoarei către lichidatorul judiciar, împreună cu lista actelor şi operaţiunilor efectuate după deschiderea procedurii, precum şi lista cu numele şi adresele creditorilor şi toate creanţele acestora la data deschiderii procedurii falimentului cu indicarea creanţelor născute după deschiderea procedurii. Dă dispoziţie tuturor băncilor la care debitorul are disponibil în conturi să nu dispună de acestea fără un ordin al judecătorului sindic sau al lichidatorului judiciar, obligaţia de înştiinţare a băncilor revenindu-i lichidatorului judiciar. Pune în vedere lichidatorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990 republicată şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la O.R.C. Buzău a reprezentanţilor săi permanenţi. În temeiul art. 151 din Legea privind procedura insolvenţei, dispune sigilarea bunurilor din averea debitorului, indisponibilizarea imobilelor, a părţilor sociale şi îndeplinirea celorlalte operaţiuni de lichidare. În temeiul art.146 alin 1 din lege lichidatorul judiciar va notifica toţi creditorii menţionaţi la art.145 al.2 lit."e" din lege, debitoarea şi O.R.C. Buzău, iar sentinţa se va publică, pe cheltuiala debitoarei, într-un ziar de largă circulaţie şi în Buletinul procedurilor de insolvenţă. Stabileşte următoarele termenele : - termenul limită pentru înregistrarea creanţelor născute după data deschiderii procedurii la data de 09.04.2026; - termen de verificarea creanţelor, întocmirea, afişarea şi comunicarea tabelului suplimentar al acestora la data de 08.05.2026; - termen de depunerea contestaţiilor la tabelul suplimentar 7 zile de la publicarea în BPI a tabelului suplimentar, - termen pentru întocmirea tabelului definitiv consolidat la data de 05.06.2026. Pune în vedere lichidatorului ca, înainte de a fi depuse la instanţă, toate rapoartele pe care le va întocmi să fie aduse la cunoştinţa comitetului creditorilor conform art. 51 alin.l lit. c) din Legea nr. 85/2014. Lichidatorul judiciar va prezenta rapoartele prevăzute la art. 59 al. l din Legea privind procedura insolvenţei, cuprinzând descrierea modului în care şi-a îndeplinit atribuţiile, precum şi o justificare a cheltuielilor efectuate cu administrarea procedurii, sau a altor cheltuieli efectuate din fondurile debitoarei, baza de raportare fiind luna întreagă. După rămânerea irevocabilă a hotărârii de intrare în faliment toate actele şi corespondenţa emise de debitor si lichidatorul judiciar vor cuprinde în mod obligatoriu şi cu caractere vizibile, în limba română, engleză şi franceză menţiunea "ÎN FALIMENT-, „IN BANKRUPTCY", "IN FAILLUE". Dacă debitorul deţine sau administrează una sau mai multe pagini de internet, organele de conducere ale acestuia sunt obligate să publice pe paginile de internet proprii, în termen de 24 de ore de la data comunicării hotărârii de deschidere a procedurii, informaţiile referitoare la starea societăţii, precum si numărul, data şi instanţa care a pronunţat hotărârea. Lichidatorul judiciar va sigila şi va inventaria bunurile din averea debitoarei în condiţiile art.152 şi art.153 din Legea privind procedura insolvenţei şi va lua măsurile necesare pentru conservarea lor. Lichidarea bunurilor din averea debitoarei va începe după finalizarea in

Document: Hotarareintermediara 36/2026 · 2026-02-25

2026-01-28 · 11:00

Amână cauza

În vederea dezbaterii părţilor în şedinţă publică privind propunerea lichidatorului de intrare în faliment a debitorului.

Document: incheieredesedinta · 2026-01-28

2025-10-02 · 11:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Buzău nr. 4 din data de 26 august 2025, completată cu Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor nr. 5 din data de 4 septembrie 2025 precum şi Hotărârea A.G.E. a SNGJ Dicasterial din data de 27 august 2025, acordă cauzei un nou termen de judecată.

Document: incheieredesedinta · 2025-10-02

2025-08-19 · 11:00

Admis

Admite cererea formulată de debitorul NOV ARTIS BIS TEAM S.R.L.. În temeiul art. 66 alin. 1 prin raportare la art. 71 alin. 1 teza I din Legea nr. 85/2014, dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei debitorului NOV ARTIS BIS TEAM S.R.L. În temeiul art. 73 prin raportare la art. 45 alin. 1 lit. d) din lege, desemnează administrator judiciar provizoriu CII ŞTEFAN MARILENA EMI, număr de înscriere în tabloul practicienilor în insolvenţă 1B 4822, cu un onorariu de 2000 lei lunar (fără TVA) şi cu un onorariu de 7% (fără TVA) din sumele distribuite creditorilor. În temeiul art. 71 alin. 2 prin raportare la art. 100 din lege, dispune notificarea de către administratorul judiciar provizoriu, a deschiderii procedurii, tuturor creditorilor notificaţi potrivit prevederilor art. 99, debitorului şi oficiului registrului comerţului, pentru efectuarea menţiunii. Termenul limită de depunere, de către creditori, a opoziţiilor la prezenta încheiere de deschidere a procedurii, precum şi termenul de soluţionare a opoziţiilor nu vor depăşi 10 zile de la data expirării termenului de depunere a acestora (art. 100 alin. 1 lit. a). Fixează termenul limită pentru înregistrarea cererilor de admitere a creanţelor asupra averii debitorului la 03.10.2025 (art. 100 alin. 1 lit. b). Fixează termenul limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea şi publicarea tabelului preliminar al creanţelor la 23.10.2025 (art. 100 alin. 1 lit. c). Fixează termenul de definitivare a tabelului creanţelor la 14.11.2025 (art. 100 alin. 1 lit. d). Fixează data şedinţei adunării creditorilor la data de 28.10.2025 la ora şi locul comunicate de administratorul judiciar provizoriu, cu ordinea de zi: confirmarea administratorului judiciar provizoriu desemnat de judecătorul-sindic şi a onorariului acestuia sau alegerea unui alt administrator judiciar; alegerea comitetului creditorilor format din 3-5 membri, în condiţiile art. 50 alin.(4) şi art. 51 din lege; prezentarea raportului amănunţit întocmit de administratorul judiciar provizoriu în temeiul art. 97 alin.(1) din lege asupra cauzelor şi împrejurărilor care au condus la apariţia insolvenţei debitorului; probleme diverse, sens în care se vor convoca toţi creditorii ( art. 100 alin. 1 lit. e ). În temeiul art. 59 alin. 1, administratorul judiciar provizoriu desemnat va depune la dosarul cauzei un raport lunar cuprinzând descrierea modului în care şi-a îndeplinit atribuţiile, justificarea cheltuielilor efectuate cu administrarea procedurii sau a altor cheltuieli efectuate din fondurile existente în averea debitorului, precum şi, dacă este cazul, stadiul efectuării inventarierii; raportul se depune la dosarul cauzei, iar un extras se publică în B.P.I. (art. 59 alin. 2). În temeiul art. 83 alin. 1, după rămânerea definitivă a hotărârii de deschidere a procedurii toate actele şi corespondenţa emise de debitor / lichidatorul judiciar provizoriu vor cuprinde, în mod obligatoriu şi cu caractere vizibile, în limba română, engleză şi franceză menţiunea: în insolvenţă, in insolvency, en procedure collective. În temeiul art. 83 alin. 3, dacă debitorul deţine sau administrează una sau mai multe pagini de internet, organele de conducere ale acestuia sunt obligate să publice pe paginile de internet proprii, în termen de 24 de ore de la data comunicării încheierii de deschidere a procedurii, informaţiile referitoare la starea societăţii, precum şi numărul, data şi instanţa care a pronunţat hotărârea. În temeiul art. 39 alin. 1 - 5, toate cheltuielile aferente procedurii, inclusiv cele privind notificarea, convocarea şi comunicarea actelor de procedură efectuate de administratorul judiciar provizoriu, vor fi suportate din averea debitorului. Plăţile se vor face dintr-un cont deschis la o unitate a unei bănci, pe bază de dispoziţii emise de debitor sau de lichidatorul judiciar provizoriu. Disponibilităţile băneşti vor putea fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. În lipsa disponibilităţilor în contul de

Document: incheieredesedinta · 2025-08-19

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

63 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
16631296
Număr de înregistrare
J2004000694100
Înmatriculare
27 iulie 2004
EUID
ROONRC.J2004000694100
Formă juridică
SRL
Sediu social
Principală 174 Sat Niculeşti, Comuna Vintilă Vodă Buzău
Adresă fiscală
Str Principală 174 Niculeşti BUZĂU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 iulie 2004
Înregistrare fiscală
24 aprilie 2026
Telefon
0768105100 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
VĂSII GAVRIIL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
GV ELECTRO TOTAL SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.07.2004
Înregistrare fiscală
27 iulie 2004
Număr registrul comerțului
J2004000694100
Cod CAEN
4321
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău

Contact și adrese

Telefon
0768105100 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BUZĂU, SAT NICULEŞTI COM. VINTILĂ VODĂ, STR PRINCIPALĂ, NR.174
Cod poștal fiscal
127699
Strada sediului
Str Principală
Numărul sediului
174
Localitatea sediului
Sat Niculeşti Com. Vintilă Vodă
Județul sediului
BUZĂU
Codul poștal al sediului
127699
Strada domiciliului fiscal
Str Principală
Numărul domiciliului fiscal
174
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Niculeşti Com. Vintilă Vodă
Județul domiciliului fiscal
BUZĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
127699

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
5 august 2004
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 martie 2023
Actualizare TVA la încasare
1 februarie 2023
Publicare TVA la încasare
2 februarie 2023
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (63) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Comuna Beceni19 din 63 înregistrări (30,2%) · Vezi relația

Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti)8 din 63 înregistrări (12,7%) · Vezi relația

Comuna Sarulesti (Primaria Comunei Sarulesti)4 din 63 înregistrări (6,3%) · Vezi relația

INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUZAU3 din 63 înregistrări (4,8%) · Vezi relația

DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.3 din 63 înregistrări (4,8%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)32 din 63 înregistrări (50,8%) · Vezi selecția

Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)10 din 63 înregistrări (15,9%) · Vezi selecția

Cutii de protectie (Rev.2)7 din 63 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)3 din 63 înregistrări (4,8%) · Vezi selecția

Generator cu turbina de aburi si aparate conexe (Rev.2)1 din 63 înregistrări (1,6%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

29 mai 2026Achiziție directă

Servicii de mentenanta sisteme fotovoltaice

Autoritate: COMUNA MEREI

CPV 45259000-7 — Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45259000-7

Vezi detaliile atribuirii →
61.350 leiValoare publicată
18 mai 2026Achiziție directă

Lucrari instalatie de utilizare pentru obiectivul Centru integrat de colectare separata a deseurilor

Autoritate: MUNICIPIUL BUZAU

CPV 45310000-3 — Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45310000-3

Vezi detaliile atribuirii →
900.168 leiValoare publicată
14 mai 2026Achiziție directă

Servicii de proiectare privind racordarea la RED a unui loc de consum si producere energie electrica

Autoritate: Comuna Beceni

CPV 71323100-9 — Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71323100-9

Vezi detaliile atribuirii →
13.000 leiValoare publicată
29 aprilie 2026Achiziție directă

Servicii de verificare prize de pamant cu eliberare buletin PRAM BVI Buzau

Autoritate: Autoritatea Vamala Romana

CPV 71632000-7 — Servicii de testare tehnica (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71632000-7

Vezi detaliile atribuirii →
1.575 leiValoare publicată
24 aprilie 2026Achiziție directă

Inchiriere autoplatforma PRB 24 m

Autoritate: COMPANIA DE APA SA BUZAU

CPV 45500000-2 — Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45500000-2

Vezi detaliile atribuirii →
900 leiValoare publicată
31 martie 2026Achiziție directă

Lucrari de intretinere iluminat public

Autoritate: Comuna Beceni

CPV 50232100-1 — Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50232100-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.556 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

21 activități autorizate

CAEN 2511 Rev. 2Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2562 Rev. 2Operațiuni de mecanică generală

CAEN 3314 Rev. 2Repararea echipamentelor electrice

CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7732 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 9512 Rev. 2Repararea echipamentelor de comunicații

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-05Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuSat Niculeşti, Comuna Vintilă VodăCAEN 4321
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI