Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HAILEMAS MARIA AGENT DE ASIGURARE SRL

HAILEMAS MARIA AGENT DE ASIGURARE SRL

CUI 33990885 · SRL· Sat Dudeştii Vechi, Comuna Dudeştii Vechi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

HAILEMAS MARIA AGENT DE ASIGURARE SRL are sediul în Sat Dudeştii Vechi, Comuna Dudeştii Vechi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+27,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 359,5 K lei, față de 282,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut56,6%

Marja netă calculată este 56,6% în 2025, față de 56,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+22,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025359,5 K lei+27,4% față de anul anterior2020: 215.6472021: 165.6122022: 182.1692023: 30.8522024: 282.1982025: 359.483
Rezultat net 2025203,6 K lei+27,7% față de anul anterior2020: 130.6442021: 68.1022022: 127.8032023: -39.8822024: 159.3942025: 203.593
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025618 K lei+17,6% față de anul anterior2020: 310.0842021: 378.2252022: 426.0282023: 366.1462024: 525.5402025: 618.021
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0180 K359 K2020: 215,6 K lei215,6 K20202021: 165,6 K lei165,6 K20212022: 182,2 K lei182,2 K20222023: 30,9 K lei30,9 K20232024: 282,2 K lei282,2 K20242025: 359,5 K lei359,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-129,3%-29,6%70,2%Mediana sectorului (2025): 32,7% · n=41842020: 60,6%60,6%20202021: 41,1%41,1%20212022: 70,2%70,2%20222023: -129,3%-129,3%20232024: 56,5%56,5%20242025: 56,6%56,6%2025

Cifra de afaceri: +27,4% față de anul anterior. Marja netă: 56,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii618 K lei+17,6% față de anul anterior
Datorii84,2 K lei-13,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri30,9 K lei282,2 K lei359,5 K lei+27,4% față de anul anterior
Rezultat net-39,9 K lei159,4 K lei203,6 K lei+27,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii366,1 K lei525,5 K lei618 K lei+17,6% față de anul anterior
Datorii112,5 K lei97,6 K lei84,2 K lei-13,7% față de anul anterior
Creanțe324,5 K lei478,5 K lei587,3 K lei+22,7% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri56,6%32,7%n=4.18456,5%29,7%n=4.510
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)87,6%71,6%n=3.04983,2%76,5%n=3.223
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)11,9%28,5%n=3.04915,5%23,4%n=3.223
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)16,3%17,8%n=3.04922,4%17,3%n=3.223
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)28,9%35%n=3.04725,2%23,6%n=3.220
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive32,9%74,3%n=4.31730,3%41,8%n=4.702
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii7,01×2,76×n=4.6755,02×3,53×n=5.055
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360588,13 zile90 zilen=3.571610,39 zile65,56 zilen=3.660

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
359.483
Rezultat net
203.593
Angajați
—
Datorii
84.219
Active imobilizate
115.058
Active circulante
590.567
Capitaluri proprii
618.021
Venituri totale
362.640
Cheltuieli totale
116.667
Stocuri
—
Creanțe
587.281
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
5.354
Venituri în avans
8.739
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
282.198
Rezultat net
159.394
Angajați
—
Datorii
97.635
Active imobilizate
141.303
Active circulante
490.487
Capitaluri proprii
525.540
Venituri totale
286.678
Cheltuieli totale
101.882
Stocuri
—
Creanțe
478.471
Casă și conturi la bănci
12.016
Cheltuieli în avans
3.270
Venituri în avans
11.885
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
30.852
Rezultat net
-39.882
Angajați
—
Datorii
112.499
Active imobilizate
162.419
Active circulante
326.381
Capitaluri proprii
366.146
Venituri totale
33.700
Cheltuieli totale
73.582
Stocuri
—
Creanțe
324.506
Casă și conturi la bănci
1.875
Cheltuieli în avans
5.606
Venituri în avans
15.761
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
182.169
Rezultat net
127.803
Angajați
—
Datorii
2.890
Active imobilizate
29.025
Active circulante
394.622
Capitaluri proprii
426.028
Venituri totale
183.518
Cheltuieli totale
50.213
Stocuri
—
Creanțe
392.873
Casă și conturi la bănci
1.749
Cheltuieli în avans
8.796
Venituri în avans
3.525
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
165.612
Rezultat net
68.102
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
25.500
Active circulante
352.725
Capitaluri proprii
378.225
Venituri totale
165.612
Cheltuieli totale
92.541
Stocuri
—
Creanțe
351.237
Casă și conturi la bănci
1.488
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
215.647
Rezultat net
130.644
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
23.952
Active circulante
286.132
Capitaluri proprii
310.084
Venituri totale
215.647
Cheltuieli totale
78.533
Stocuri
—
Creanțe
20.598
Casă și conturi la bănci
265.534
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-01-20 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
33990885
Număr de înregistrare
J35/109/2015
Înmatriculare
20 ianuarie 2015
EUID
ROONRC.J35/109/2015
Formă juridică
SRL
Sediu social
473 Sat Dudeştii Vechi, Comuna Dudeştii Vechi Timiş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
473 Dudeştii Vechi TIMIŞ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 ianuarie 2015
Înregistrare fiscală
4 martie 2023
Telefon
0729633520 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
HAILEMAS MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HAILEMAS MARIA AGENT DE ASIGURARE SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.01.2015
Înregistrare fiscală
20 ianuarie 2015
Număr registrul comerțului
J35/109/2015
Cod CAEN
6622
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare

Contact și adrese

Telefon
0729633520 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TIMIŞ, SAT DUDEŞTII VECHI COM. DUDEŞTII VECHI, NR.473
Cod poștal fiscal
307150
Numărul sediului
473
Localitatea sediului
Sat Dudeştii Vechi Com. Dudeştii Vechi
Județul sediului
TIMIŞ
Codul poștal al sediului
307150
Numărul domiciliului fiscal
473
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Dudeştii Vechi Com. Dudeştii Vechi
Județul domiciliului fiscal
TIMIŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
307150

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 6619 Rev. 2Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii

CAEN 6622 Rev. 2Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TimişSat Dudeştii Vechi, Comuna Dudeştii VechiCAEN 6622
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI