Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HALMAGHE FINANCIAR ACCOUNT S.R.L.

HALMAGHE FINANCIAR ACCOUNT S.R.L.

CUI 40771047 · SRL· Municipiul Constanţa· Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Pierdere netă raportată.

HALMAGHE FINANCIAR ACCOUNT S.R.L. are sediul în Municipiul Constanţa și raportează activitatea activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
72/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20240 leiFără an comparabil2020: 27.0002021: 69.6002022: 65.6502023: 02024: 0
Rezultat net 2024-2 K lei+63% față de anul anterior2020: 23.5982021: 51.6632022: 44.0732023: -5.2972024: -1.961
Angajați 2024—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20241,1 K lei-95,4% față de anul anterior2020: 38.0662021: 79.7302022: 63.3162023: 23.0192024: 1.058
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate035 K70 K2020: 27 K lei27 K20202021: 69,6 K lei69,6 K20212022: 65,7 K lei65,7 K20222023: 0 lei020232024: 0 lei02024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%43,7%87,4%Mediana sectorului (2024): 36,7% · n=122092020: 87,4%87,4%20202021: 74,2%74,2%20212022: 67,1%67,1%202220232024

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii1,1 K lei-95,4% față de anul anterior
Datorii0 leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri65,7 K lei0 lei0 leiFără an comparabil
Rezultat net44,1 K lei-5,3 K lei-2 K lei+63% față de anul anterior
Capitaluri proprii63,3 K lei23 K lei1,1 K lei-95,4% față de anul anterior
Datorii402 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Creanțe52,7 K lei20,5 K lei311 lei-98,5% față de anul anterior
Angajați—0—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)100%72,6%n=9.398100%82,5%n=9.115
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)0%27,7%n=9.3980%17,8%n=9.115
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)62,5%11,4%n=9.3988,9%10,1%n=9.115
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-185,3%41,3%n=9.398-23%47,9%n=9.113
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-185,3%87,7%n=12.212-23%80,7%n=11.861

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-1.961
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
661
Active circulante
397
Capitaluri proprii
1.058
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
1.961
Stocuri
—
Creanțe
311
Casă și conturi la bănci
86
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-5.297
Angajați
0
Datorii
0
Active imobilizate
2.059
Active circulante
20.960
Capitaluri proprii
23.019
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
5.297
Stocuri
—
Creanțe
20.452
Casă și conturi la bănci
508
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
65.650
Rezultat net
44.073
Angajați
—
Datorii
402
Active imobilizate
5.006
Active circulante
58.712
Capitaluri proprii
63.316
Venituri totale
75.329
Cheltuieli totale
29.325
Stocuri
—
Creanțe
52.737
Casă și conturi la bănci
5.975
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
69.600
Rezultat net
51.663
Angajați
—
Datorii
298
Active imobilizate
3.307
Active circulante
76.721
Capitaluri proprii
79.730
Venituri totale
69.600
Cheltuieli totale
16.099
Stocuri
0
Creanțe
72.200
Casă și conturi la bănci
4.521
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
27.000
Rezultat net
23.598
Angajați
—
Datorii
261
Active imobilizate
0
Active circulante
38.327
Capitaluri proprii
38.066
Venituri totale
27.000
Cheltuieli totale
2.646
Stocuri
—
Creanțe
400
Casă și conturi la bănci
37.927
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

72/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-04-20. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-04-20. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40771047
Număr de înregistrare
J13/1127/2019
Înmatriculare
12 martie 2019
EUID
ROONRC.J13/1127/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
CALAFATULUI 14 Municipiul Constanţa Constanţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
HALMAGHE MARIANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HALMAGHE FINANCIAR ACCOUNT S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 28.04.2025
Înregistrare fiscală
12 martie 2019
Număr registrul comerțului
J13/1127/2019
Cod CAEN
6920
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Contact și adrese

Telefon
0723261305 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CALAFATULUI, NR.14, CAMERA NR.1
Cod poștal fiscal
900048
Strada sediului
Str. Calafatului
Numărul sediului
14
Localitatea sediului
Mun. Constanţa
Județul sediului
CONSTANŢA
Codul poștal al sediului
900048
Detalii sediu
CAMERA NR.1
Strada domiciliului fiscal
Str. Calafatului
Numărul domiciliului fiscal
14
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Constanţa
Județul domiciliului fiscal
CONSTANŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
900048
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA NR.1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
20 aprilie 2023
Publicarea deciziei
20 aprilie 2023
Radiere
28 aprilie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ConstanţaMunicipiul ConstanţaCAEN 6920
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI