Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HAPPY 67 SURVIVAL S.R.L.

HAPPY 67 SURVIVAL S.R.L.

CUI 29347661 · SRL· Municipiul Constanţa

sediu expiratONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2024-05-10. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

HAPPY 67 SURVIVAL S.R.L. are sediul în Municipiul Constanţa. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2024-05-10. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Datoriile au crescut+25,2%

Datoriile raportate sunt 239,7 K lei în 2025, față de 191,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 1.949.6732021: 2.493.1712022: 1.724.5282023: 275.624
Rezultat net 2025-32,8 K lei+18,7% față de anul anterior2020: 150.7532021: 126.8982022: 67.3432023: -48.1062024: -40.3952025: -32.836
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 52021: 52022: 32023: 1
Capitaluri proprii 2025390,8 K lei-16,9% față de anul anterior2020: 451.5932021: 520.8782022: 588.2202023: 510.6742024: 470.2782025: 390.820
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.2 mil.2020: 1,9 mil. lei1,9 mil.20202021: 2,5 mil. lei2,5 mil.20212022: 1,7 mil. lei1,7 mil.20222023: 275,6 K lei275,6 K2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-17,5%-4,9%7,7%Mediana sectorului (2025): 4,7% · n=2932020: 7,7%7,7%20202021: 5,1%5,1%20212022: 3,9%3,9%20222023: -17,5%-17,5%202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii390,8 K lei-16,9% față de anul anterior
Datorii239,7 K lei+25,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri275,6 K lei——Fără an comparabil
Rezultat net-48,1 K lei-40,4 K lei-32,8 K lei+18,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii510,7 K lei470,3 K lei390,8 K lei-16,9% față de anul anterior
Datorii225,5 K lei191,5 K lei239,7 K lei+25,2% față de anul anterior
Creanțe602,6 K lei618,9 K lei555,1 K lei-10,3% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)62%35,4%n=25571,1%40,7%n=397
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)38%65,3%n=25528,9%59,3%n=397
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,9%10,7%n=2553%11,9%n=397
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-5,2%2,6%n=255-6,1%5%n=397
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-8,4%15,9%n=281-8,6%19,3%n=445
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,61×1,17×n=3893,35×1,28×n=609

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-32.836
Angajați
—
Datorii
239.723
Active imobilizate
5.390
Active circulante
625.153
Capitaluri proprii
390.820
Venituri totale
3.500
Cheltuieli totale
36.336
Stocuri
69.830
Creanțe
555.094
Casă și conturi la bănci
229
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-40.395
Angajați
—
Datorii
191.524
Active imobilizate
19.787
Active circulante
642.015
Capitaluri proprii
470.278
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
40.395
Stocuri
90.192
Creanțe
618.932
Casă și conturi la bănci
-67.109
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
275.624
Rezultat net
-48.106
Angajați
1
Datorii
225.460
Active imobilizate
39.953
Active circulante
696.181
Capitaluri proprii
510.674
Venituri totale
294.111
Cheltuieli totale
339.283
Stocuri
155.907
Creanțe
602.637
Casă și conturi la bănci
-62.363
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.724.528
Rezultat net
67.343
Angajați
3
Datorii
317.095
Active imobilizate
68.999
Active circulante
836.316
Capitaluri proprii
588.220
Venituri totale
1.724.501
Cheltuieli totale
1.639.913
Stocuri
39.694
Creanțe
871.120
Casă și conturi la bănci
-74.498
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.493.171
Rezultat net
126.898
Angajați
5
Datorii
446.045
Active imobilizate
112.153
Active circulante
854.770
Capitaluri proprii
520.878
Venituri totale
2.490.969
Cheltuieli totale
2.342.133
Stocuri
216.243
Creanțe
650.038
Casă și conturi la bănci
-11.511
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.949.673
Rezultat net
150.753
Angajați
5
Datorii
559.359
Active imobilizate
216.761
Active circulante
794.191
Capitaluri proprii
451.593
Venituri totale
1.979.894
Cheltuieli totale
1.809.514
Stocuri
119.186
Creanțe
670.329
Casă și conturi la bănci
4.676
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 1 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

sediu expirat

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-05-10. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCsediu expirat2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

sediu expirat

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-05-10. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2011-11-16 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
29347661
Număr de înregistrare
J13/2586/2011
Înmatriculare
16 noiembrie 2011
EUID
ROONRC.J13/2586/2011
Formă juridică
SRL
Sediu social
MANGALIEI 86 Municipiul Constanţa Constanţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Şos. MANGALIEI 86 Constanţa CONSTANŢA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
16 noiembrie 2011
Înregistrare fiscală
14 mai 2024
Telefon
0727221817 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GÂRTONE BOGDAN MIHAIL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HAPPY 67 SURVIVAL S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 16.11.2011
Înregistrare fiscală
16 noiembrie 2011
Număr registrul comerțului
J13/2586/2011
Cod CAEN
4652
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Contact și adrese

Telefon
0727221817 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ŞOS. MANGALIEI, NR.86, SPATIU COMERCIAL, ET.PARTER
Strada sediului
Şos. Mangaliei
Numărul sediului
86
Localitatea sediului
Mun. Constanţa
Județul sediului
CONSTANŢA
Detalii sediu
SPATIU COMERCIAL
Strada domiciliului fiscal
Şos. Mangaliei
Numărul domiciliului fiscal
86
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Constanţa
Județul domiciliului fiscal
CONSTANŢA
Detalii domiciliu fiscal
SPATIU COMERCIAL

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 februarie 2012
TVA până la
10 mai 2024
Anulare operată la
14 mai 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
10 mai 2024
Actualizare TVA la încasare
23 mai 2024
Publicare TVA la încasare
24 mai 2024
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
10 mai 2024
Publicarea deciziei
10 mai 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

22 activități autorizate

CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4641 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4642 Rev. 2Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN 4643 Rev. 2Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4646 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice

CAEN 4647 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4648 Rev. 2Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4649 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4671 Rev. 2Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

CAEN 4676 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4782 Rev. 2Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN 4789 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5320 Rev. 2Alte activități poștale și de curier

CAEN 8292 Rev. 2Activități de ambalare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ConstanţaMunicipiul ConstanţaCAEN 4652
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI