Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/HAPPY DRIVE LUCKY S.R.L.

HAPPY DRIVE LUCKY S.R.L.

CUI 38602070 · SRL· Bucureşti Sectorul 3· Școli de conducere (pilotaj)

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

HAPPY DRIVE LUCKY S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3 și raportează activitatea școli de conducere (pilotaj). Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-43,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2022 este 72,2 K lei, față de 126,9 K lei în 2021.

Bilanț 2022
Marja netă a coborât-21,8%

Marja netă calculată este -21,8% în 2022, față de 13,2% în 2021.

Calcul din bilanț 2022

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
66/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202272,2 K lei-43,1% față de anul anterior2020: 115.0832021: 126.9002022: 72.238
Rezultat net 2022-15,7 K lei-193,7% față de anul anterior2020: 30.5902021: 16.7672022: -15.716
Angajați 20221-50% față de anul anterior2020: 12021: 22022: 1
Capitaluri proprii 2022-30,5 K lei-106,4% față de anul anterior2020: -31.5362021: -14.7692022: -30.485
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate063 K127 K2020: 115,1 K lei115,1 K20202021: 126,9 K lei126,9 K20212022: 72,2 K lei72,2 K2022

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-21,8%2,4%26,6%Mediana sectorului (2022): 3,8% · n=13672020: 26,6%26,6%20202021: 13,2%13,2%20212022: -21,8%-21,8%2022

Cifra de afaceri: -43,1% față de anul anterior. Marja netă: -21,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2022 comparat cu 2021
Capitaluri proprii-30,5 K lei-106,4% față de anul anterior
Datorii49,7 K lei+14,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202020212022Ultima variație
Cifră de afaceri115,1 K lei126,9 K lei72,2 K lei-43,1% față de anul anterior
Rezultat net30,6 K lei16,8 K lei-15,7 K lei-193,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii-31,5 K lei-14,8 K lei-30,5 K lei-106,4% față de anul anterior
Datorii53 K lei43,3 K lei49,7 K lei+14,8% față de anul anterior
Creanțe3 K lei4,2 K lei5,5 K lei+31,2% față de anul anterior
Angajați121-50% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2022Sector 2022Firma 2021Sector 2021
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-21,8%3,8%n=1.36713,2%5,5%n=1.246
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-202%8,1%n=1.372-55%10,3%n=1.236
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)329,1%90,2%n=1.372161,2%88,5%n=1.236
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)35,7%62,7%n=1.37256,7%65,1%n=1.236
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-104,2%4,7%n=1.37162,5%6,8%n=1.234
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,2×0,28×n=1.5400,27×0,27×n=1.390
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36027,22 zile8,29 zilen=94711,81 zile7,06 zilen=881
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați72.238 lei56.302 lein=1.27063.450 lei47.151 lein=1.163

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
72.238
Rezultat net
-15.716
Angajați
1
Datorii
49.662
Active imobilizate
5.382
Active circulante
9.707
Capitaluri proprii
-30.485
Venituri totale
75.238
Cheltuieli totale
90.201
Stocuri
—
Creanțe
5.462
Casă și conturi la bănci
4.245
Cheltuieli în avans
4.088
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
126.900
Rezultat net
16.767
Angajați
2
Datorii
43.265
Active imobilizate
15.215
Active circulante
11.625
Capitaluri proprii
-14.769
Venituri totale
129.400
Cheltuieli totale
111.339
Stocuri
—
Creanțe
4.162
Casă și conturi la bănci
7.463
Cheltuieli în avans
1.656
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
115.083
Rezultat net
30.590
Angajați
1
Datorii
52.951
Active imobilizate
12.361
Active circulante
7.132
Capitaluri proprii
-31.536
Venituri totale
115.083
Cheltuieli totale
83.220
Stocuri
—
Creanțe
2.962
Casă și conturi la bănci
4.170
Cheltuieli în avans
1.922
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

66/ 100Atenție ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2022 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2022
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 43% față de 2021.

Ministerul Finanțelor · 2022

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2022 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2022
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 43% față de 2021.

Ministerul Finanțelor · 2022
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38602070
Număr de înregistrare
J40/20525/2017
Înmatriculare
14 decembrie 2017
EUID
ROONRC.J40/20525/2017
Formă juridică
SRL
Sediu social
FILDEŞULUI 4 B6 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CONDURACHE GHEORGHE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
HAPPY DRIVE LUCKY S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 27.12.2023
Înregistrare fiscală
14 decembrie 2017
Număr registrul comerțului
J40/20525/2017
Cod CAEN
8553
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. FILDEŞULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6
Cod poștal fiscal
31652
Strada sediului
Str. Fildeşului
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
31652
Detalii sediu
PARTER
Strada domiciliului fiscal
Str. Fildeşului
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
31652
Detalii domiciliu fiscal
PARTER

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4939 Rev. 2Alte transporturi terestre de călători n.c.a

CAEN 5811 Rev. 2Activități de editare a cărților

CAEN 5819 Rev. 2Alte activități de editare

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 8553 Rev. 2Școli de conducere (pilotaj)

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 8553
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI